Top 8 Eltako Funkschalter Set – Stmívací vypínače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Eltako

#ad

Eltako BPS55 Blistr Pack Spínací startovací sada energie nástavba, spínací výkon pod omítku max. 2000 W

#ad
Eltako #ad - Obsah: 1 kus. 2000 w. Eltako bps55 blistrové balení spínacích startovacích sad energie nástavba, spínací výkon pod omítku max.
ZnačkaEltako #ad
VýrobceEltako #ad
Výška0.04
Délka0.04
Hmotnost0.35
Šířka0.04
Číslo dílu30000037
Modelka30000037
ZárukaNo warranty.

2. Voltking

#ad

Přijímač, rám Jung série AS – bez baterií, přepínání přes rádio, snadná dodatečná montáž, Sada světelného tlačítka: rádiový spínač, bílá barva, radiový systém EnOcean

#ad
Voltking #ad - Rádiový dosah činí cca 30 m. Snadná instalace, bez pokládky kabelů – ideální možnost pro dodatečné vybavení světelných spínačů. Modul nfc pak přehraje data. Ideální pro vzájemné propojení domova.

Upevnění rádiového vysílače se provádí pomocí šroubů nebo lepicí fólie. Odpadá výměna baterie. Nastavte nastavení a přidržte svůj mobilní telefon na rádiovém vysílači. Odstraňujte chybné instalace nebo vyměňte spínače na těžko přístupných místech. Jsou možné různé kombinace s více spínači nebo přijímači. Doporučuje se volná cesta rádia, aby se signál neztratil.

Bezdrátový vysílač bez baterie – signál se generuje kineticky při stisknutí tlačítka. 1x jung rádiový vysílač enoa590ww, 1x rám a581ww, 1x světelný aktor 30100532 FL62-230v. Nastavení rádiových vysílačů se provádí velmi snadno pomocí aplikace "enocean tool". Pomocí aplikace můžete údaje kdykoli znovu změnit.
ZnačkaVoltking #ad
VýrobceJung #ad
Číslo díluENOA590WW | AS581WW | 30100532

3. Eltako

#ad

1+1 S n. FMS61NP-230V, Eltako Funkakto rádiový multifunkční elektrický spínač

#ad
Eltako #ad - Pro instalaci budov a řídicí techniku. Spínací přístroje, síťové zdroje a elektronické počítadlo proudu.
ZnačkaEltako #ad
VýrobceEltako #ad
Výška2.56
Délka3.54
Hmotnost0.01
Šířka1.77
Číslo díluFMS61NP-230V Funkakto
ModelkaFMS61NP-230V Funkakto

4. TangVita

#ad

TangVita Sada rádiového spínače KS5 stávající spínač zůstává zachován bezdrátový kinetický spínač bez baterie s přijímačem

#ad
TangVita #ad - Kabelová a bezproudová instalace: přilepte nebo našroubujte rádiový spínač jednoduše na stěnu nebo rám dveří. Světlo do chodby přímo z postele. Nevyžaduje žádné baterie: spínač se při stisknutí vypne energií pohybu.

Dobré pro životní prostředí a peněženku! přijímá signály až 10 spínačů: nechte světlo atd. Tangvita poskytuje na všechny naše výrobky doživotní prémiovou záruku. Zapínat a vypínat všemi obyvateli domu! Ideální pro pokoje s oddělenými postelemi, rozsáhlé chodby atd. Světlo do chodby můžete ovládat namáhavou pokládku kabelů přímo z postele.

Ideální pro osoby s omezenou pohyblivostí. Ideální pro osoby s omezenou pohyblivostí. Originální, patentovaná technika od tangvita: všechny produkty od TangVita jsou opatřeny certifikáty CE| RoHS. Ideální pro dodatečné vybavení světelných spínačů. Funguje skrz stěny: s dosahem až 30 m uvnitř ovládáte např.
ZnačkaTangVita #ad
VýrobceTangVita #ad

5. Thinkbee

#ad

Sada spínačů světla, Thinkbee rádiový spínač s přijímačem, dálkové ovládání až 600 m, kontrolované přístroje do 1000 W, snadná instalace, bezdrátový vypínač světla, vodotěsný, -30 ~ +75 °C

#ad
Thinkbee #ad - Max. Integrovaný výkon: 1000 W. Vysoká kvalita a bezpečnost: tento bezdrátový spínač má vysoce kvalitní, vodotěsnost ip66 pro bezpečné používání. Můžete jej jednoduše použít jako nový přídavný spínač pro renovaci domů nebo změnu stávajících spínačů, požární ochranu, aniž byste museli stříhat stěny nebo pokládat kabely.

Přesná přenosová vzdálenost vysílače a přijímače činí v interiérech až 40 m a venku 600 m. Multi-matching a průnik: spínač může ovládat neomezený počet přijímačů, které jsou v dosahu. Použitelná zařízení: rádiový spínač je vhodný pro téměř všechny lampy, včetně halogenových žárovek, zářivek, žárovek, LED osvětlení, ventilátorů a jiných elektrických spínacích přístrojů atd. Ideální pro použití v kancelářích, hotelech, restauracích, továrnách atd.

Přijímač lze umístit až na 8 ovládacích panelů. Dlouhá životnost a záruka: Životnost spínače tlačítka až 600 tisíckrát pro přijímač, lithiová baterie s tlačítkem cr2032 může pracovat 6 ~ 8 let. Ideální pro ovládání vašeho zahradního domku, garáže a venkovního osvětlení pohodlně z domu! K dispozici pro více příležitostí: lze namontovat lepicí páskou nebo jednoduše přišroubovat. Pracovní teplota -30 ~ 75 °C. Připraveno k použití během několika minut.
ZnačkaThinkbee #ad
VýrobceThinkbee #ad
Číslo díluSW-K2&R02
ZárukaVšechny bezdrátové přepínače thinkbee mají uvítací příručku, naši bezstarostnou 12měsíční záruku a přátelský zákaznický servis.

6. Smartwares

#ad

Smartwares SH4-99567 sada světelných spínačů do ložnice – Plug & Connect – 1 vestavný spínač – 3 nástěnné spínače, bílá

#ad
Smartwares #ad - Rozšiřte svou chytrou domácnost pomocí smart Switch a můžete všechny produkty Plug and Connect ovládat prostřednictvím bezplatné aplikace. Vestavěný spínač má maximální výkon 1000 W. Sada spínačů do ložnice smartwares vám umožňuje zcela jednoduché ovládání osvětlení vaší ložnice pomocí tří světelných spínačů. Instalujte vestavěný spínač za stávající vypínač světla a umístěte rádiový spínač pomocí oboustranné lepicí pásky na libovolné místo. Nyní můžete světlo zapnout a vypnout z postele.
ZnačkaSmartwares #ad
VýrobceSmartware #ad
Výška3.15
Délka0.67
Hmotnost0.32
Šířka3.15
Číslo díluSH4-99567
ModelkaSH4-99567

7. DEWENWILS

#ad

Rádiový nástěnný spínač dosah 30 m, DEWENWILS Sada rádiových spínačů, 2300 W, 2 rádiové spínače světla pro lampu, není zapotřebí kabeláž, bílý

#ad
DEWENWILS #ad - Programovatelné a rozšířitelné sada rádiových světel umožňuje přidat další přijímače, vypínač světla, zásuvku a dálkové ovládání pouze u stejného modelu značky DEWENWILS; jednoduché učení; bílý vzhled vhodný pro většinu pokojových dekorací.

Přidání nástěnných spínačů bez kabeláže snadná instalace; propojeno mezi proudem a osvětlením, není nutné podomítkové zapojení; nejlepší způsob, jak odstranit chybnou instalaci nebo vyměnit těžko dostupné spínače. Kompaktní sada nástěnných spínačů montážní držák k dispozici; odnímatelné dálkové ovládání nabízí větší flexibilitu; kompaktní přijímač, šetří místo, vhodný pro většinu krabic pod omítku a rozvodnou skříňku; můžete volně rozšířit svůj osvětlovací systém a nenarušovat stávající systém.

Víceúčelové použití pro osvětlení díky otisku na nástěnný spínač osvětlení vnitřního prostoru pro dálkově ovládané zapnutí/vypnutí těžko dostupných lamp a jiných elektrických přístrojů;. Dosah 30 m silné rf znamení funguje přes stěny a dveře bez rušení, dosah až 30 metrů v otevřeném prostoru; funguje správně bez viditelnosti; již nemusíte vstávat a vypnout světlo.
ZnačkaDEWENWILS #ad
VýrobceDEWENWILS #ad
Výška2.68
Délka3.35
Šířka3.35
Číslo díluBHK0302G

8. DEWENWILS

#ad

Dosah 30 m, není zapotřebí kabeláž, rádiový vypínač světla pro lampu, bílý, rádiový vysílač, 2300 W, nástěnný vysílač světlo 230 V, DEWENWILS Rádiový spínač

#ad
DEWENWILS #ad - Přidání nástěnných spínačů bez kabeláže snadná instalace; propojeno mezi proudem a osvětlením, není nutné podomítkové zapojení; nejlepší způsob, jak odstranit chybnou instalaci nebo vyměnit těžko dostupné spínače. Víceúčelové použití pro osvětlení díky otisku na nástěnný spínač vnitřní osvětlení pro dálkové zapínání a vypínání těžko dostupných lamp a jiných elektrických přístrojů; jednoletá omezená záruka.

Dosah 30 m silné rf znamení funguje přes stěny a dveře bez rušení, dosah až 30 metrů v otevřeném prostoru; funguje správně bez viditelnosti; již nemusíte vstávat a vypnout světlo. Programovatelné a rozšířitelné sada rádiových světel umožňuje přidat další přijímače, vypínač světla, zásuvku a dálkové ovládání pouze u stejného modelu značky DEWENWILS; jednoduché učení; bílý vzhled vhodný pro většinu pokojových dekorací.

Kompaktní sada nástěnných spínačů montážní držák k dispozici; odnímatelné dálkové ovládání nabízí větší flexibilitu; kompaktní přijímač, šetří místo, vhodný pro většinu krabic pod omítku a rozvodnou skříňku; můžete volně rozšířit svůj osvětlovací systém a nenarušovat stávající systém.
ZnačkaDEWENWILS #ad
VýrobceDewenwils #ad
Výška1.97
Délka3.54
Šířka3.54
Číslo díluBHK0302G