Top 10 Zuchtperlen Armband Damen – Přívěsky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. YUYTE

#ad

Pro vlastní výrobu, bílé sladkovodní perly z chovu se zlatým přívěskem pro uši, náhrdelník, Perla, visící přívěsek na klíče, 6 kusů barokních perel

#ad
YUYTE #ad - Praktické a robustní: každá nepravidelná perla je doprovázena zlatou perlou, která usnadňuje navlékání a zajišťuje silné spojení mezi perlami. Už si nemusíte dělat starosti s křehkými články nebo slabými uzávěry. Vybrané sladkovodní perly: naše barokní perly jsou pečlivě vybírány, nejlepší kvalita, aby byl zaručen nejlepší lesk, barva a nejlepší čistota.

Jedinečná velikost a barva: každý barokní perlový přívěsek je jiný a liší se velikostí a barvou, ale každý z nich jsme pečlivě změřili a zvážili, abychom zajistili konzistenci. Tyto velké přívěsky s barokními perlami jsou důkazem našeho závazku k dokonalosti. Zvyšte svou atraktivitu s těmito elegantními perlami. Zažijte eleganci těchto bílých přívěsků ze sladkovodních perel.

Jedinečné a nápadné: tyto nepravidelné barokní perly mohou vykazovat určité nedokonalosti, ale vyzařují šarm a vyniknou z davu. Všestranné a kreativní: možnosti s těmito přívěsky ze sladkovodních perel jsou nekonečné. Použijte je k vytváření vlastních designů šperků, jako jsou diy náhrdelníky, jako dárky nebo je začlente do různých kutilských prací, náramky, řetízky na nohy, náušnice, svatební dekorace a další.
ZnačkaYUYTE #ad
VýrobceYUYTE #ad
Číslo díluYUYTE9sfriweqzn-12
ModelkaYUYTE9sfriweqzn-12

2. KISSPAT

#ad

KISSPAT 6 Stück Weiße Perlen Anhänger für DIY Schmuckherstellung, Süßwasserperlen Anhänger Barockperlen Charms Anhänger für Ohrringe Armband Halskette Schlüsselanhänger14 Karat Gold klein

#ad
KISSPAT #ad - 1, 2 - 1, 1 - 1, 1 cm in der breite. Wunderschöne ergänzung: diese perlenanhänger sind eine sehr reizende Ergänzung zu Ihrem ursprünglichen Schmuck, sie lassen wirklich ein Schmuckstück sehr elegant und schick aussehen.

Jede perle ist ein unikat, 0, 7 cm in der länge, daher gibt es einige Abweichungen in Größe und Farbe, aber die gleiche Qualität ist garantiert. Verpackung und maße: 6 stück. Einfache schmuckherstellung: jede perle hat eine schlaufe in der Mitte, um eine Kette durchzuziehen. Die schlaufe ist stabil, Sie müssen sich keine Sorgen machen, dass die Perlen sich lösen. Hochwertige perlen: alle barockperlen, sind raffinierte, handverlesene Süßwasser-Zuchtperlen, die wir verwendet haben, die den Glanz, die Qualität, Farbe und Sauberkeit der Perlen gewährleisten.

Viele anwendungen: premium-perlen werden weit verbreitet in Schmuckdesign, Ohrringe, Fußkettchen, Geschenken, wie DIY-Halsketten, Armbänder, Kunst- und Handwerksprojekten, Hochzeitsdekoration oder andere handgefertigte Produkte.
ZnačkaKISSPAT #ad
VýrobceKISSPAT #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluKP137
ModelkaKP137

3. LE SKY

#ad

Lose Perlen, handgefertigt, Natürliche Süßwasser-Zuchtperlen für die Schmuckherstellung, Armband, Halskette, für Schmuckherstellung, für Damen, 7–8 mm

#ad
LE SKY #ad - Hinweis: alle perlenanhänger sind einzigartig und können von der Abbildung abweichen. Die helligkeit des Lichts ist anders, der Display-Effekt ist anders. Material: runde Süßwasser-Zuchtperlen. Geschenk: diese eleganten perlen sind das perfekte Geschenk für Muttertag, Valentinstag, Weihnachten und Halskette, Ohrringe usw. Größe: jede perle ist 7–8 mm, 43 Stück/Strang. Merkmal: perlen sollen glück, schönheit und gesundheit schützen, jugendliche, wohlstand fördern, Reichtum bringen, vor Unglück schützen, weisheit, regenerieren und heilen eine Vielzahl von Krankheiten.
ZnačkaLE SKY #ad
VýrobceLE SKY #ad
Číslo díluNJ00411003-fen1
ModelkaNJ00411003-fen1

4. Leonardo Jewels

#ad

Bez drahokamu, dámský šperk, ušlechtilá ocel, náramek šarm, řetízek s přívěskem z ušlechtilé oceli, 022887, motýl stříbrný perleťový bílý, Leonardo Jewels Clip&Mix Minou přívěsek

#ad
Leonardo Jewels #ad - Všestranný přívěšek: mini klip přívěsku minou má očko o průměru 3, 5 mm – tak lze pomocí Clip&Mix vytvářet a vzájemně kombinovat individuální šperky. Puristický šarm: tento motýl zaujme svým redukovaným vzhledem – malá křídla jsou vyrobena z bílé třpytivé perleti.

Rozsah dodávky a rozměry: 1 přívěsek charms – rozměry: 2, 1 x 1, 2 x 0, 8 cm – při procesu iontového plátování se na nerezovou ocel nanese kvalitní kovová vrstva iontovým ostřením a zajišťuje extrémně vysokou trvanlivost. Návod k údržbě: nenoste šperk při zahradních pracích, jako je krém, sprej na vlasy, sprchování/koupání nebo sportování – vyhněte se kontaktu s kosmetickými produkty, parfémy – přípravek pro péči o stříbro pomáhá proti ztmavnutí – čištění čistým hadříkem z mikrovlákna nebo v ultrazvukové.

Informace pro alergiky: protože šperk z ušlechtilé oceli na rozdíl od stříbra nečerpá, nebarví se ani neoxiduje, snadno se čistí a je vhodný pro alergiky – vhodný pro alergiky, vhodný pro každodenní nošení a robustní.
ZnačkaLeonardo Jewels #ad
Výrobceglaskoch #ad
Výška0.83
Délka0.31
Hmotnost0.01
Šířka0.47
Číslo dílu022887
Modelka022887

5. UNICRAFTALE

#ad

Kovový přívěsek ve tvaru kapky, UNICRAFTALE 60 kusů 2 barev, dvojité otvory, přírodní sladkovodní perly, spojky, spojka, přívěsek pro výrobu šperků, délka 14 mm, přívěsky, levé

#ad
UNICRAFTALE #ad - Dostatečné množství: perlové spojky charms jsou k dostání v obrovském množství 60 kusů pro vaše bezplatné kreace šperků. Perlové přívěsky: zdobené bílými přírodními sladkovodními perlami spojující přívěsky.

Tyto různé články můžete zpracovat do svých oblíbených náramků, náhrdelníky na jiné umělecké řemeslo. Mnohostranně použitelný: tyto přívěsky se perfektně hodí pro výrobu šperků, propojky, náramky, hlavy zipu, jako jsou přívěsky na klíče, jako jsou náhrdelníky, náušnice atd. Velikosti: délka korálkových přívěšků ve spojení činí cca 14 mm šířka je přibližně 4 8 mm 3, 5 5 mm dianeter 2 barvy 30 kusů / barvy 60 kusů.

Pro vás je snadné propojit tyto spojky s jinými poznatky. Je perfektní pro elegantní dámy a hodí se pro vlastní výrobu šperků. Materiál: spojovací přívěsky mají perly v různých barvách, které odrážejí vaši eleganci a půvab a jsou pohodlné a hezké na nošení. Hodí se také k výrobě uměleckých řemesel, řetízky na zavěšení šperků atd.
ZnačkaUNICRAFTALE #ad
VýrobceUNICRAFTALE #ad
Výška0.43
Délka2.68
Šířka2.05
Číslo díluSTAS-UN0046-58-EU12

6. BB Beadthoven

#ad

Beadthoven přírodní, rýžová, výroba šperků, oválné sladkovodní perly, 100 kusů, kutilství černá, 7–10 mm velký otvor 1,8 mm, pro kožené šňůrky

#ad
BB Beadthoven #ad - Také ideální pro party, umění atd. Mnohostranné možnosti použití: perfektní pro náramky, náhrdelníky, náušnice, domácí dekorace, růžence a větrky, obojky, prsteny, výplň váz, houpající se a jiné projekty na výrobu šperků.

Velký otvor: každá perla má uprostřed otvor o velikosti 1, 8 mm pro snadné navlékání. Mají dobrou kvalitu s liniovým vzorem na povrchu, který upozorňuje na přírodní tvorbu perel, a lze je pohodlně použít pro různé druhy kutilských prací. Jednoduše zapracujete do koženého řetízku. Velikost: cca délka 7 – 10 mm, průměr 7 – 8 mm, otvor: 1, 8 mm. Rozsah dodávky: 100 oválných, rýžových přírodních sladkovodních perel černá. Přírodní sladkovodní perly se vyznačují svým jedinečným leskem a přirozeným vzhledem.
ZnačkaBB Beadthoven #ad
VýrobceBeadthoven #ad
Číslo díluPEAR-R065
ModelkaBeadthoven Natura Pearl Beads Large Hole

7. LKGROUN

#ad

LKGROUN Pravé přírodní sladkovodní perly nepravidelné malé perly pro vysekávání pro výrobu DIY dámských řetízkových náramků typu 17 7-8 mm

#ad
LKGROUN #ad - Funkce: vhodné pro výrobu náušnic, pokrývek hlavy, prstenů, řetízků, náramků, přívěsků, DIY řemesel a oblečení dekorace. Přírodní kámen. Budete milovat rafinovaný tón, který propůjčí vašim designům. Smysluplný dárek pro vaši rodinu, milence a přátele.
ZnačkaLKGROUN #ad
VýrobceLKGROUN #ad

8. arricraft

#ad

Weiße Süßwasserperlen-Charms, 2.5 mm Loch, arricraft 40 Stück Perlen-Verbindungsanhänger, Naturperlen-Anhänger-Linker Mit 304 Edelstahlschlaufe Für Elegante Damen-Schmuckherstellung

#ad
arricraft #ad - Natürliche süßwasser-zuchtperle – echte natürliche süßwasserperle, gute Textur und Glanz. Geschenk für perlenliebhaber – naturperlen können in der größe variieren, die Perlenschmuck mögen, Textur und Farbe. Die schlaufen bestehen aus edelstahl der Güteklasse 304, glatt, langlebig, robust, beständig gegen Verblassen und Rost.

Diy-projekt – es kann ihr endloses kreatives potenzial inspirieren, usw, Sie können damit ein einzigartiges fertiges Ding oder ein Verbindungsarmband herstellen, und genieße die DIY-Zeit mit Freunden, usw. Schlaufen auf beiden seiten – diese anschlüsse haben schlaufen auf beiden Seiten, Saiten der meisten Größen, passende Schnüre, ca.

Diese perlenverbinder könnten perfekte Schmuckaccessoires für alle sein, Sie können es ihnen als Festivalgeschenk schicken. Breite anwendung für eleganten stil – verbindungsperlen werden häufig für DIY-Anhänger im eleganten Stil verwendet, Armbänder, Halsketten und Ohrringe machen, Sie können sie auch als Anhänger verwenden.2. 5 mm, sie können auch mit Biegeringen und anderen Sets zur Schmuckherstellung kombiniert werden.
Značkaarricraft #ad
Výrobcearricraft #ad
Číslo díluFIND-AB00053-EU6

9. TONGUC

#ad

DIY dámský náhrdelník, typ 31, Pravé přírodní sladkovodní perly, náramek, nepravidelné malé perly z chovu, vysekávací perly pro výrobu šperků, 5–6 mm

#ad
TONGUC #ad - Tyto perly se skvěle hodí pro všechny druhy krásných šperků, diy uměleckých řemesel, přívěšků na klíče, náhrdelníky, nákotníky, náramky přátelství, řetízků na krk, řetízků na brýle a prsteny a lze je použít jako dárek pro rodinu a přátele.

Bude to váš jedinečný dárek pro přátele nebo rodinu! Pod dopadem světla se světlo s perlami pohybuje a vytváří tak elegantní romantickou atmosféru. S těmito perlami miyuki můžete vytvořit překrásný šperk. Barva je živější, lesklejší a barevná stálost je vyšší. Kreativní dárek: můžete je použít s jinými šperky, abyste si sami vytvořili vlastní šperk.
ZnačkaTONGUC #ad
VýrobceTONGUC #ad
Číslo díluZQQ-Pf4jU102-9PVz5zvA1WP

10. PH PandaHall

#ad

Baumelnde Perlen mit Roségold-Eisenfundstücken für DIY Ohrringe Halskette Schmuckherstellung, 13,5 x 8 mm, PandaHall 100 Stück weiße runde Perlen-Anhänger

#ad
PH PandaHall #ad - Lieferumfang: 100 stück perlenanhänger mit 13, 5 mm lang, 8 mm breit, 2 mm Loch. Form: rund. Eigenschaften: süßwasserperlen-anhänger sind eine sehr reizende Ergänzung zu Ihrem ursprünglichen Schmuck, sie lassen Ihr Schmuckdesign sehr elegant und stilvoll aussehen.

Breiter anwendungsbereich: tolles DIY-Zubehör für Halsketten, Armbänder, Ohrringe und andere Modeschmuckherstellung. Einfach zu verwenden: perlen-anhänger haben eine 2 mm große Schlaufe an der Oberseite, die es einfach macht, sie mit anderen Charms oder Perlen zu verbinden, indem Sie nur Biegeringe oder eine Kette hinzufügen. Material: aus Kunststoff mit Eisenaugenstiften.
ZnačkaPH PandaHall #ad
VýrobcePandaHall #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluIFIN-K032-02RG-Yilisi-EU