Top 10 Zczn Haftnotizen Klebezettel – Samolepicí poznámkové lístky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Post-it

#ad

683-5CB2, lepicí, Značkovací záložky Index Mini od Post-It

#ad
Post-it #ad - Nalezení důležitých informací rychleji: tyto lepicí popisovače se hodí nejen k označování, 2 mm po 20 listech na blok v tyrkysové, žluté, ale lze je také popsat – tak vytvoříte strukturu a přehled! Rozsah dodávky: 5 x lepicí popisovač index mini značky post-it / sada lepicích poznámek 11, 9 x 43, růžové, fialové a limetkově zelené / zabaleno v praktickém pouzdru Post-it.

Díky výrazným barvám a úzkému tvaru zajišťují popisovače Page větší pořádek a přehlednou strukturu knih, katalogů a jiných dokumentů. Mějte vždy přehled: tyto praktické samolepicí lístky v 5 různých barvách se ideálně hodí pro označování stránek v knihách a textových míst v dokumentech. Pagemarkery post-it jsou samolepicí a lze je bez námahy beze zbytku odstranit, aby se důležité dokumenty nepoškodily.
ZnačkaPost-it #ad
Výrobce3M #ad
Výška0.1
Délka5.4
Hmotnost0.02
Šířka2.5
Číslo dílu6835CBEU
Modelka6835CBEU

2. Post-it

#ad

6 bloků po 90 listů, Post-it Super Sticky Notes, 76 x 76 mm, Cosmic Collection

#ad
Post-it #ad - Stáhněte si bezplatnou aplikaci post-it pro okamžité zaznamenání své práce, uložte a své poznámky můžete sdílet přímo se svým týmem.

Post-it super sticky notes jsou vyrobeny z papírových vláken certifikovaných PEFC, která pocházejí z udržitelného lesního hospodářství a kontrolovaných zdrojů. Elektrizující a nápadné barvy kolekce CosmicCollection jsou perfektní pro zcela nové nápady. Ve srovnání s post-it standard notes drží dvakrát tak silně a vydrží déle. Vyrobeno s lepidlem, které se skládá ze 60 % surovin z každoročně dorůstající rostliny. Perfektní pro vertikální nebo obtížně lepitelné povrchy, jako jsou počítačové monitory, dveře a stěny.
ZnačkaPost-it #ad
Výrobce3M #ad
Výška2.99
Délka0.24
Hmotnost0.53
Šířka2.99
Číslo dílu6546SMI
Modelka6546SMI

3. Post-it

#ad

Post-it 6531GB Sticky Note Recycling Notes Mini Tower Pastel Rainbow 38 x 51 mm 100 listů 6 bloků

#ad
Post-it #ad - Udržitelné balení; žádné individuální navíjení polštářků. Jednoduchý způsob, jak zanechat zprávu, vytvořit seznam nebo zachytit nápad. Vyrobeno ze 100% recyklovaného papíru, se stejnou přilnavostí jako originál. Každý blok má 100 listů, každý list měří 38 x 51 mm.
ZnačkaPost-it #ad
Výrobce3M #ad
Výška2.36
Délka8.07
Hmotnost0.2
Šířka2.56
Číslo dílu653-1GB
Modelka653-1GB

4. Post-it

#ad

Fialová, 90 listů na blok, balení se 6 bloky, Soulful, zelená, růžová, modrá – super samolepicí poznámky na poznámky a seznamy úkolů, 76 mm x 76 mm, šedá, Post-it Super Sticky poznámky

#ad
Post-it #ad - Mějte písemný přehled svých schůzek na těchto pestrých poznámkách. Poznámky post-it jsou praktické a efektivní pro zaznamenávání informací nebo zcela jednoduše sdělení zprávy.

Obsah: poznámkové lístky s rozměry 76 mm x 76 mm a v sadě se dodávají s 6 bloky, 90 listů na blok. Vhodné pro všechny povrchy. Silné poznámky: zesílená a trvalá přilnavost ve srovnání se standardními poznámkami Post-it. Všestranný: vhodné do kanceláře, domácnosti nebo školy. Udělejte rozdíl: post-it super sticky notes jsou vyrobeny z papírových vláken certifikovaných PEFC a lepidla, které tvoří 60 % obnovitelných přírodních zdrojů. Vyberte si vlastní: tyto opakovaně odstranitelné a super samolepicí poznámky jsou k dostání v mnoha barvách, velikostech a stylech, aby zkrášlily vaše poselství.
ZnačkaPost-it #ad
Výrobce3M #ad
Výška2.4
Délka2.99
Hmotnost0.54
Šířka2.99
Číslo dílu654-6SS-SOUL
Modelka654-6SS-SOUL

5. Ceysin

#ad

1200 kusů lepicích poznámkových lístků – 76 x 76 mm samolepicí poznámky, dům, samolepicí poznámkové lístky, 4 barvy, barevné poznámkové bloky pro kancelář, celkem 1200 listů

#ad
Ceysin #ad - 4 barvy, 12 blokůnaše samolepicí lístky se 4 barvami jsou ještě nápadnější a vždy vám připomínají důležité věci. Jednoduché ovládání lepicích not naše nové prémiové lepidlo usnadňuje nalepení našich lepicích poznámek na hladké povrchy a můžete je odtrhnout, nalepit na jiné místo a opakovaně použít.

Standardní velikost pastelové pastelové tóny jsou 7, poznámkový blok obsahuje 1200 listů, hladké psaní, 6 × 7, vysoce kvalitní papír, 6 cm, snadné použití a sundávání beze zbytků. Iroké možnosti použití poznámky lze použít v kanceláři, a také v lednicích, kde je potřeba označení, ve škole, doma a v jiných oblastech, stolech a jiném dřevěném a plastovém nábytku.

Vysoce kvalitní lepicí lístky náš papír je pečlivě vybrán, dá se snadněji psát, inkoust se snáze schne, nerozmazává se a můžete psát jakýmkoli typem tužky.
ZnačkaCeysin #ad
VýrobceCeysin #ad
Výška0.39
Délka0.01
Šířka0.3
Číslo díluBLT -1200P
ModelkaBLT -1200P
Záruka1

6. Post-it

#ad

76 mm x 76 mm, To-Do-Listen & Erinnerungen, Packung mit 6 Blöcken, Pink, 90 Blatt pro Block, Lila, Post-it Super Sticky Z-Notes Soulful Collection, Grün, Extra-stark klebende Notizzettel für Notizen

#ad
Post-it #ad - Inhalt: diese klebezettel sind 76 mm x 76 mm und werden in einer Packung mit 6 Blöcken geliefert, 90 Blatt pro Block. WÄhlen deine favoriten: post-it super sticky Notes sind in einer Vielzahl von Farben, Größen und Stilen erhältlich, um Botschaften lebendig zu gestalten.

Post-it super sticky notes werden aus PEFC-zertifizierten Papierfasern hergestellt, die aus nachhaltiger Forstwirtschaft und kontrollierten Quellen stammen. Nachhaltig und recycelt: post-it super sticky notes werden aus PEFC-zertifizierten Papierfasern hergestellt, deren Klebstoff zu 60% aus einer Pflanze stammt, die jährlich nachwächst.

Super sticky notes: halten stärker und länger, mit extrastarker Klebkraft im Vergleich zu Post-it Standard Notes. Geeignet für schwer zu beklebende Oberflächen wie Monitore, Türen und Wände. Geeignet fÜr: büro, nachrichten zu senden und sicherzustellen, eine Notiz zu machen, Schule und für zu Hause. Post-it haftnotizen sind die einfache und effektive Art, dass Mitteilungen ankommen.
ZnačkaPost-it #ad
Výrobce3M #ad
Výška2.4
Délka2.99
Hmotnost0.54
Šířka2.99
Číslo díluR330-6SS-SOUL
ModelkaR330-6SS-SOUL

7. Post-it

#ad

76 x 76 mm neongrün/türkis/neonpink/mohnrot/neonorange, Post-it 654-8SS-RBW-EU Super Sticky Notes

#ad
Post-it #ad - Haften dank ihres extra starken haftklebstoffs auch auf strukturierten und senkrechten Oberflächen, die sonst schwierig für Haftnotizen sind, z. B. Am pc-monitor, auf dem Telefon oder an Türen.
ZnačkaPost-it #ad
Výrobce3M #ad
Výška1.54
Délka2.99
Šířka2.99
Číslo dílu70006852159
Modelka70006852159

8. Post-it

#ad

Barevné lepicí poznámky, 100, barevné lepicí lístky a poznámkové lístky, poznámkové lístky pro kancelář a studenty, linkované, výhodné balení 12 kusů lepicích poznámek, Post-it, 3 bloky à 70 Post-Its

#ad
Post-it #ad - Malý pomocník, velký účinek: tyto super lepící noty jsou linkované a proto jsou ideální pro seznamy všeho druhu: např. Pefc zaručuje, že dřevěné a papírové výrobky pocházejí z trvale obhospodařovaných lesů.

Extra silné pro neomezené použití: lepicí etikety drží díky lepidlu také na svislých površích, např. Připevněte znovu a znovu: post-it Super Sticky Zettel nálepky lze beze zbytků odstranit a vždy znovu držet. Rozsah dodávky: post-it barevné samolepicí poznámky sticky Notes v neonově zelené, ultrarůžové, velikost 100 x 100 mm, modré, 3 bloky 70 listů. Na pc monitoru, na telefonu nebo na dveřích. Pro úkoly v práci, body agentury pro příští schůzku nebo jako nákupní pomůcka. Z lásky k životnímu prostředí: post-it lepicí etikety z papíru certifikovaného PEFC.
ZnačkaPost-it #ad
Výrobce3M #ad
Výška1.18
Délka3.98
Hmotnost0.52
Šířka3.98
Číslo dílu6753SSMX
Modelka142952

9. Post-it

#ad

76 x 76 mm, Post-it 2028B lepicí poznámková kostka, pastelově modrá, 70 g/m2, 450 listů – k dispozici v dalších barvách

#ad
Post-it #ad - Obrovská hromada poznámek, pokud jeden blok nestačí. Tak můžete zajistit, aby vám lepicí poznámky nedošly přesně ve špatnou dobu. Post-it post-it notes jsou vyrobeny z papírových vláken certifikovaných PEFC, která pocházejí z udržitelného lesního hospodářství a kontrolovaných zdrojů. Stáhněte si bezplatnou aplikaci post-it a okamžitě zaznamenejte svou práci, uložte a své poznámky můžete sdílet přímo se svým týmem.
ZnačkaPost-it #ad
Výrobce3M #ad
Výška1.77
Délka2.99
Hmotnost0.4
Šířka2.99
Číslo dílu2028B
Modelka2028B

10. Hanyousheng

#ad

Knih, lepicí značky, textové proužky, samolepicí poznámky, mini lepicí proužky, 1120 kusů lepicích popisovačů filmů, s úložnou, Hanyousheng Lepicí lístky, indexové karty, 7 barev, pro čtení poznámek

#ad
Hanyousheng #ad - Můžete je stáhnout, pro snadné přemístění, aniž byste natrhli papír nebo stranu. Lepivé tablety pro zachycení očí: 7 barev obsahuje růžovou, oranžovou, žlutou, tmavě fialovou, nápadné indexové záložky, světle fialovou, dobře označují klíčový bod nebo barevný kód vaší práce, modrou, zelenou, takže můžete rychle a snadno získat informace.

Bezpečnost a vynikající kvalita: lepicí popisovač fólie z kvalitního materiálu BOPP a speciálního lepidla, samolepicí, vodotěsný, odolný proti roztržení, hladké psaní, transparentní a chuťově neutrální. Iroké možnosti použití: ideální pro klasifikaci dokumentů, pořadačů, užitečné pro studenty, archivů, souborů a papírů, čtení poznámek, deníků, klasifikace a označování, organizátorů, katalogů, knih, časopisů, učitele a zaměstnance kanceláře.

Obsah balení: 1120 kusů mini lepicích proužků, pestré, každá sada 7 barev, s úložnou taškou, perfektně vybavené, každá barva 20 kusů, rozmanité. Dné zbytky: tyto lepicí poznámky jsou velmi trvanlivé a snadno se odtrhnou, lze je mnohokrát nalepit.
ZnačkaHanyousheng #ad
VýrobceHanyousheng #ad
Číslo díluPINGTT001