Top 10 VW T6 Multivan Zubehör – Příslušenství pro sedadla do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CGEAMDY

#ad

Einkaufstaschen, schwarz, Haken für versteckte Autositze, 4 Stück, Autozubehör für den Innenraum, Spielzeug für Kinder, geeignet zum Aufhängen von Taschen, Haken für die Kopfstütze im Auto

#ad
CGEAMDY #ad - Hängen sie den haken einfach um die Kopfstütze und Sie müssen die Kopfstützen nicht demontieren. Wir bieten ein premium-produkt, das Sie mit Vertrauen kaufen können. Weitere vorteile erweitern sie den platz ihres autos und halten sie den innenraum ihres autos ordentlich und sauber, Sie können alles aufhängen, Flaschen, sondern auch zu Hause oder im Büro verwenden, wie Taschen, Regenschirm und mehr.

Bitte stellen sie vor dem kauf sicher, 8 x 1, 7 x 2, 3 Zoll. Einfache installation in sekunden super einfach und bequem zu installieren und zu entfernen, ohne Werkzeug. Universell einsetzbar größe 2, fahrzeuge, dass der durchmesser der kopfstützen zwischen 0, 4 und 0, LKW und mehr. Zufriedenheitsgarantie 4 haken im lieferumfang enthalten. Die montageanleitung ist dem Foto beigefügt. Produkteigenschaften unser haken der kopfstütze des sitzes ist robuster als es aus hochwertigem Material mit der klassischen schwarzen Farbe. Sie können es nicht nur im auto, kleidung, Kinderspielzeug, was Sie benötigen oder wollen, sehr praktisch für die Organisation Ihrer Sachen.

Geeignet für alle Autos, SUVs, 6 Zoll liegt. Wenn sie fragen oder probleme zu diesem kopfstützenhaken haben, setzen Sie sich bitte per Amazon Post mit uns in Verbindung, unser Kundendienstteam wird so schnell wie möglich antworten und Ihnen die beste Lösung bieten. Sie müssen sich keine sorgen machen, hat einen großen schlitz und ein Standard-Kurvendesign für bessere Kapazität und Stabilität, die langlebig ist, dass es leicht bricht, das für eine lange Zeit verwendet werden kann.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-GG01

2. mixcover

#ad

040Parts 4dílná sada zpětných koleček pro zajištění nákladu kompatibilní s VW T5 T6 T6.1 Bully Multivan California Beach Caravelle, bezpečné uložení zavazadel

#ad
mixcover #ad - Kompatibilní s: vw t6 příslušenství, vw t5 příslušenství, golf v, vw t5 california comfortline, vw příslušenství, vw beach, VW California příslušenství, bulli příslušenství, vw autobusové příslušenství, VW T5 kempování, VW T6.

1 příslušenství kempování. Jednoduše přitlačte, našroubujte, otočte. Přitlačit, otáčet. Přitom je lze snadno použít ručně v každé poloze na rastrové liště. Vysoká zatížitelnost: zatížení na jedno upevnění je min. 100 kg. S extra zvětšeným průměrem nemohou propadnout nebo ohnout. Univerzálně použitelný: vhodné pro upínací pásy, lana, háčky, karabiny, háčky nebo řetězy všeho druhu.

Spolehlivé zabezpečení zatížení: Šroub m10 t včetně košíkové matice je nejen stabilnější a pevnější v tahu než kroužky M8, našroubovat, ale především díky delšímu závitu lze použít přímo ručně v každé poloze na západkové kolejnici. Dné poškrábání: 2 podložky z kovu a plastu poskytují ochranu proti poškrábání měkkých hliníkových kolejnic.
Značkamixcover #ad
Výrobcemixcover #ad
Hmotnost0.95
Číslo dílu4er_Set_Zurrösen
Modelka4er_Set_Zurrösen

3. Z4L

#ad

Přesné gumové rohože pro konkrétní vozidlo ideálně přizpůsobené pro VW T6.1 Transporter/karavely/Multivan od 2019-2 sedadel

#ad
Z4L #ad - Chrání interiér vašeho vozidla před nečistotami, vlhkostí a opotřebením. Rohože jsou celoroční. Protiskluzová vrstva na spodní straně pro bezpečné držení během jízdy.

Sada se skládá z prvků, které jsou zobrazeny na obrázku. Robustní materiály s dlouhou životností – jsou vyrobeny z kvalitní gumy, naše rohože jsou extrémně odolné a odolné vůči vodě a nečistotám. Dné univerzální rohože. Vyrobeno v eu z kvalitních materiálů | Barva: černá. Gumové rohože vhodné pro vw t6. 1 transporter/caravelle/multivan od roku 2019 | 2 sedadla + TUNEL.
ZnačkaZ4L #ad
VýrobceZ4L #ad
Hmotnost8.82
Číslo díluRIG-905274

4. ClimAir

#ad

Auto, Modern, ClimAir Car Comfort deflektor černý kompatibilní s Volkswagen Transporter T5 2003-2015 & T6 2015-2020 & T6.1 2020-

#ad
ClimAir #ad - 4 mm silné akrylové sklo. Odolný proti povětrnostním vlivům. Optimální aerodynamika. Specifické vozidlo.
ZnačkaClimAir #ad
Výrobce‎ClimAir Plava Kunststoffe GmbH #ad
Výška1.57
Délka43.7
Hmotnost1.76
Šířka11.81
Číslo díluCL 3277D
ModelkaCL 3277D
ZárukaČ

5. autix

#ad

Autix Koberce rohože 3dílné pro nástupy nástupů kompatibilní s VW T5 T6 T6. 1 Multivan California Coast Ocean Caravelle Transporter Shuttle

#ad
autix #ad - Odolný a snadno se udržuje. Vč. Tento malý luxus si vaše dodávka zaslouží. Vysoce kvalitní velurový koberec pro 3 stupačky. Suchý zip pro upevnění. Chrání vaše nášlapné stupně a propůjčuje vozidlu kvalitní útulný charakter.
Značkaautix #ad
Výrobceautix #ad
Číslo díluautix-300651

6. autix

#ad

Autix 568569 Prostor pro hosty a zavazadlový prostor kompletní koberec rohožka kompatibilní s VW T6 Multivan 1 posuvné dveře

#ad
autix #ad - Pro model s 1 posuvnými dveřmi. Nosnost: odolné. Zadní strana: pryžový granulát. Vlastnosti: protiskluzová. Barva: černá.
Značkaautix #ad
Výrobceautix #ad
Číslo dílu568569
Modelka568569 VW T6 Multivan ab 7/2015

7. Mattenprofis

#ad

Premium Velour sada koberců pro nástupy nástupy Nástupy Dveře 3-TLG vhodné pro VW T5 T6 T6. 1 s 1 posuvnými dveřmi

#ad
Mattenprofis #ad - K dostání také pro modely t5 T6 T6. 1 se 2 posuvnými dveřmi. Nejkvalitnější velurové / polyamidové vlákno 100%, protiskluzová zadní strana, odolná proti otěru, barva koberce černá, lemovací páska s ozdobným švem ve stříbrné barvě. Vhodné pro všechny vw t5 t6 T6. 1 s posuvnými dveřmi. Prémiová velurová sada koberců pro vstup dveří řidiče a spolujezdce a 1 posuvné dveře, pro perfektní držení byly našity suchý zip a flaušový pásek pro spojení na podlaze vozidla. Výroba v Německu.
ZnačkaMattenprofis #ad
VýrobceMattenprofis #ad
Číslo dílu16293

8. Tongboke

#ad

20 cm stojan dveří zavazadlového prostoru kompatibilní s VW T4 T5 T6, ušlechtilá ocel prodloužení dveří zavazadlového prostoru, VW t5 t6 Multivan kempinkové příslušenství

#ad
Tongboke #ad - Není kompatibilní s transportéry t6 & t5 – snadná instalace a používání! vysoce kvalitní kempingové příslušenství t4/t5/t6: s naším stojánkem zadních dveří z ušlechtilé oceli můžete klidně spát v autě a vaše domácí zvířata se nebojí špatné cirkulace vzduchu v autě.

Robustní a s dlouhou životností: vyrobeno z nerezové oceli, naše rozšíření stojánku zavazadlového prostoru je silné a nerezové, provádí se metodou řezání laserem. Snadná obsluha: náš stojan na dveře zavazadlového prostoru je Plug and Play a velmi snadno se obsluhuje, není nutná žádná komplikovaná instalace nebo nářadí.

Obsah dodávky: obsahuje stojan na dveře zavazadlového prostoru pro vW T4/T5/T6 Multivan příslušenství - vylepšete svůj zážitek z kempování čerstvým vzduchem a pohodlí! Kompatibilita: naše rozšíření stojánku zavazadlového prostoru vhodné pro vw t4/T5/T6 a mnoho dalších modelů.
ZnačkaTongboke #ad
VýrobceTongboke #ad
Číslo díluTBK006a
ModelkaTBK006a

9. QSULNN

#ad

QSULNN Upgrade středová konzola s přihrádkami úložný prostor kompatibilní s VW T5 T6 T6.1 2003-2019, černá lesklá kůže příslušenství s USB a LED světly

#ad
QSULNN #ad - Luxusní vzhled konzola je potažena černou umělou kůží a pochromovanými dekorativními lištami a je tak přizpůsobena interiéru vozidla. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit.

Perfektní zákaznický servis qsulnn zaručuje, že všechny výrobky jsou zcela nové. Krycí desku konzoly lze posunout dozadu, aby bylo možné cestujícím na zadní straně poskytnout dodatečné možnosti odkládání. Upgrade ce testováno. Kompatibilita kompatibilní s vw t5 typ 7e/7f/7j/7h transporter/od 04/2003 a VW T6 T6. 1 typ sh/sg transporter/od 04/2015.

2 zásuvky zapalovač cigaret 12 v vpředu a 3 usb porty vzadu. Odpovíme vám do 24 hodin. K dispozici je 1 zásuvka zapalovač cigaret 12 v a tlačítko vypínače světla na horní straně, světlo můžete podle potřeby zapnout. Snadná instalace jednoduchá a flexibilní instalace díky extra silnému suchému zipu.
ZnačkaQSULNN #ad
VýrobceQSULNN #ad
Číslo díluCar-FS-4
Modelka1

10. Ford

#ad

Ford Originální VW T6 Transporter Bulli Nápis Sada blatníku Dveře Emblém Hliník matný

#ad
Ford #ad - Originální nápis vw bulli pro přední levé a pravé dveře. Rozsah dodávky: 1 sada = 2 kusy. 100% originální díly Volkswagen. Barva: černá-vysoký lesk / hliník matný. Samolepicí zadní vrstva.
ZnačkaFord #ad
VýrobceVolkswagen Original Teile #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo dílu7E0853688A_CCBX
Modelka7E0853688A_CCBX