Top 10 Smartwatch Armband 20mm – Náhradní pásky k chytrým hodinkám

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lerobo

#ad

20 mm weiches Silikon-Ersatz-Sportarmband für Galaxy Watch Active/Gear S2 Classic/Gear Sport Smartwatch, Lerobo Bänder für Samsung Galaxy Watch Active 2 40 mm 44 mm,Galaxy Watch 42 mm, schwarz,rosa

#ad
Lerobo #ad - Ersatzband 20 mm usw. Sehr weich und angenehm zu tragen. Größe kann mit Schnalle angepasst werden. Mehrere verschiedenfarbige bänder zur Personalisierung Ihrer Galaxy-Uhr passend zu Ihrem Outfit und Ihrer Stimmung und im Alltag. Einfach zu installieren: die schnellverschluss-Uhrenarmbänder mit Schnellverschluss-Federstegen auf beiden Seiten ermöglichen ein einfaches Wechseln des Armbands.

Kein Werkzeug erforderlich. Zwei verstellbare größen: groß ist für handgelenke von 17 cm - 21, klein für Handgelenke von 15 cm - 18, 8 cm, 8 cm. Premium-material: lerobo smartwatch-armbänder sind aus hochwertigem, schweiß- und wasserabweisend, hautfreundlichem und geruchlosem Silikon, sehr leicht, flexibel, kein Verblassen. Atmungsaktiv und bequem: das sport-design mit luftlöchern macht es atmungsaktiver und komfortabler.

Kompatible modelle: lerobo ersatzarmbänder perfekt kompatibel mit samsung galaxy watch active 40 mm/galaxy watch active2 44 mm 40 mm/galaxy watch 42 mm/Gear Sport/Gear S2 Classic; Armband passt auch für Smart-Uhren mit 20 mm breiten Uhrenlaschen wie Garmin Vivomove HR / Vivomove / Forerunner 645 / Vivoactive 3 / 245, Suunto 3 Fitness, Ticwatch E, Huawei Watch GT 42 mm, Gizmo Watch.
ZnačkaLerobo #ad
VýrobcePJStore-US #ad

2. ANBEST

#ad

20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3, ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/645/Vivoactive 3, černý

#ad
ANBEST #ad - Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, oblečení, aktivní a sportovní oblečení. Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku.

Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora. Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním. Jsme tu vždy pro vás. V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. A ty nejsou součástí dodávky. Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí.

Hodí se pro většinu příležitostí. Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, vivoactive 3 musik, galaxy watch 42 mm, Vivoactive 3, Samsung Gear Sport, Galaxy Watch Active 40 mm, Ticwatch E, Forerunner 645/645 Musik, Vivomove HR, Ticwatch 2. Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245. Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad
Číslo díluChaVNY-64

3. ANBEST

#ad

20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3, ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/645/Vivoactive 3, bílý

#ad
ANBEST #ad - Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245. V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Jsme tu vždy pro vás. Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním.

Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku. Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky. Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, oblečení, aktivní a sportovní oblečení. Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí.

Hodí se pro většinu příležitostí. Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora. Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, forerunner 645/645 musik, ticwatch e, Vivoactive 3 Musik, Galaxy Watch Active 40 mm, Galaxy Watch 42 mm, Vivoactive 3, Vivomove HR, Samsung Gear Sport, Ticwatch 2. A ty nejsou součástí dodávky.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad

4. ANBEST

#ad

Máta, ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/158/645/Vivoactive 3, 20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3 Smart Watch

#ad
ANBEST #ad - Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, oblečení, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, aktivní a sportovní oblečení. Hodí se pro většinu příležitostí. Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, vivoactive 3, galaxy watch active 40 mm, Forerunner 645/645 Musik, Vivoactive 3 Musik, Ticwatch E, Samsung Gear Sport, Vivomove HR, Galaxy Watch 42 mm, Ticwatch 2.

V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky. Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí.

Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním. Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku. Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora. Jsme tu vždy pro vás. Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad

5. ANBEST

#ad

20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3, ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/645/Vivoactive 3, modrý

#ad
ANBEST #ad - Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky. A ty nejsou součástí dodávky. Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora. Jsme tu vždy pro vás.

V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, forerunner 645/645 musik, vivoactive 3 Musik, Vivoactive 3, Galaxy Watch 42 mm, Vivomove HR, Samsung Gear Sport, Ticwatch E, Galaxy Watch Active 40 mm, Ticwatch 2. Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, oblečení, aktivní a sportovní oblečení. Hodí se pro většinu příležitostí.

Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním. Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245. Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí. Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad

6. ANBEST

#ad

20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3, vojenská zelená, ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/158/645/Vivoactive 3

#ad
ANBEST #ad - Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, vivoactive 3 musik, samsung gear sport, Galaxy Watch Active 40 mm, Forerunner 645/645 Musik, Galaxy Watch 42 mm, Vivoactive 3, Ticwatch E, Vivomove HR, Ticwatch 2. Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, oblečení, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, aktivní a sportovní oblečení.

Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245. Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora. Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním. Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku.

Hodí se pro většinu příležitostí. Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky. Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí. V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Jsme tu vždy pro vás.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad

7. ANBEST

#ad

20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3, ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/645/Vivoactive 3

#ad
ANBEST #ad - Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, galaxy watch active 40 mm, samsung gear Sport, Forerunner 645/645 Musik, Vivoactive 3 Musik, Vivomove HR, Ticwatch E, Vivoactive 3, Galaxy Watch 42 mm, Ticwatch 2. Hodí se pro většinu příležitostí.

Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky. Jsme tu vždy pro vás. Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním. V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora. Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku.

Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245. A ty nejsou součástí dodávky. Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, oblečení, aktivní a sportovní oblečení. Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad

8. ANBEST

#ad

20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3, modrý, ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/645/Vivoactive 3

#ad
ANBEST #ad - Jsme tu vždy pro vás. Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí. V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte.

Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním. Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245. A ty nejsou součástí dodávky. Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora. Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky. Hodí se pro většinu příležitostí. Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, vivomove hr, vivoactive 3 musik, ticwatch E, Galaxy Watch 42 mm, Forerunner 645/645 Musik, Samsung Gear Sport, Galaxy Watch Active 40 mm, Vivoactive 3, Ticwatch 2.

Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, oblečení, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, aktivní a sportovní oblečení. Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad

9. ANBEST

#ad

20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3, ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/645/Vivoactive 3

#ad
ANBEST #ad - Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí. Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245.

Jsme tu vždy pro vás. Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, samsung gear sport, vivoactive 3, galaxy Watch Active 40 mm, Vivoactive 3 Musik, Ticwatch E, Forerunner 645/645 Musik, Galaxy Watch 42 mm, Vivomove HR, Ticwatch 2. Hodí se pro většinu příležitostí. Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku. Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky.

Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním. Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, oblečení, aktivní a sportovní oblečení. V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad

10. ANBEST

#ad

Oranžový, ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/645/Vivoactive 3, 20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3

#ad
ANBEST #ad - Hodí se pro většinu příležitostí. Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora. Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí.

Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245. Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, vivomove hr, vivoactive 3, galaxy watch 42 mm, Samsung Gear Sport, Vivoactive 3 Musik, Galaxy Watch Active 40 mm, Forerunner 645/645 Musik, Ticwatch E, Ticwatch 2. A ty nejsou součástí dodávky. Jsme tu vždy pro vás. Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky.

V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku. Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním. Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, oblečení, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, aktivní a sportovní oblečení.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad