Top 10 Schrittzähler Uhr Damen ohne App und Handy – Krokoměry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GRV

#ad

GRV Krokoměr hodinky fitness hodinky bez aplikace Bluetooth a mobilního telefonu pro chůzi

#ad
GRV #ad - Fitness tracker bez připojení ke smartphonu tento fitness tracker lze používat nezávisle bez spojení se smartphonem. Míra využití kapacity baterie 90 mah činí 7-10 dní a pohotovostní doba může dosáhnout až 30 dní. Režim spánku fitness tracker má integrovaný spánkový senzor.

Dlouhá výdrž baterie, dlouhá životnost. Pokud je zapnutý režim spánku, fitness tracker zaznamenává kvalitu dýchání lidského těla a tělesné informace. Automaticky vypočítá počet kroků, osobní informace, vzdáleností a kalorií. Tak můžete analyzovat stav spánku a zaznamenat dobu spánku, abyste zlepšili svůj spánek. Funkce senzoru zápěstí fitness tracker má funkci senzoru zápěstí. Získáte tak vědecké údaje záznamy pro vaši činnost.

Jednoduše stáhněte náramek a zasuňte stranu kovovými kontakty pro nabíjení do USB portu. Dlouhá výdrž baterie tento fitness tracker lze nabíjet přes usb. Může nezávisle nastavit čas a datum, obvod kroku a jednotku. Jasné a nápadné druhy písma jsou přizpůsobeny obrazovce s vysokým rozlišením, obsah fitness trackeru můžete jasně vidět i venku. Promyšlený design vám ušetří více času a energie.
ZnačkaGRV #ad
VýrobceGRV #ad
Výška0.67
Délka10.12
Hmotnost0.04
Šířka2.95
Číslo díluGRV-S1-PK
ModelkaS1

2. HUAKUA

#ad

Stopky vodotěsné IP68, časovač fitness hodinky pro chůzi a běh, monitor spánku, HUAKUA Krokoměr hodiny bez aplikace a mobilního telefonu 1,47 palců dotykový displej jednoduché chytré hodinky fitness tracker s počitadlem kalorií

#ad
HUAKUA #ad - Snadné nastavení a ovládání pomocí úplného dotykového displeje a bočního tlačítka můžete měnit různé funkce čas, krokoměr, kontrola spánku pomocí úplného dotykového displeje a postranního tlačítka. Použití magnetického nabíjení je pohodlnější. Nejjednodušší fitness hodinky pro vás, vzdálenost, datum, kalorie, pokud si nepřejete složitá nastavení.

Silikonový gelový materiál, šetrný k životnímu prostředí a netoxický, vhodný pro starší osoby a děti. Je mnohem jednodušší počítat vaše celodenní kroky, jednoduché, není nutná aplikace ani mobilní telefon, váš spánek, ujetou vzdálenost a spálené kalorie. Dlouhá výdrž bateriedoba nabíjení 2 hodiny umožňuje životnost až 5–7 dní. Chytré hodinky bez bluetooth Žádné bluetooth, ale výkonné chytré hodinky.

Příjemné na nošení a módní design 1, je pohodlný na dotek, 47palcový dotykový displej zviditelňuje obsah obrazovky. Multifunkční chytré hodinky má 2 sportovní režimy, stopky, mezi nimi chůzi a běh a 5 ciferníky na výběr. Další funkce jako zesvětlení obrazovky, odpočítávání, vzpomínky na pohyb, připomenutí pitné vody čekají na to, budík, že vás objeví. Kvalitní vodotěsnost podle ip68 vám umožňuje účastnit se více vodních aktivit a uspokojit vaše každodenní potřeby.
ZnačkaHUAKUA #ad
VýrobceHUAKUA #ad
Výška0.39
Délka1.65
Hmotnost0.06
Šířka1.06
ModelkaS2

3. LEBEXY

#ad

LEBEXY Krokoměr hodinky, jednoduché krokoměr bez bluetooth/bez aplikace / bez mobilního telefonu | fitness náramek pro snadné běhání, pro ženy i muže | fitness hodinky pro plavání sauny

#ad
LEBEXY #ad - Jednoduché a snadné používání tyto fitness hodinky mají 6 hlavních funkcí: zobrazení času/data, počítání kalorií, počítání kroků, počítání ujeté vzdálenosti, budík a stopky. Pokud je napájení prázdné, musíte svá data znovu nastavit.

Prosím nabijte krokoměr včas. Je třeba nastavit pouze čas, výšku palce, hmotnost. Vodotěsné při plavání a sauně s vodotěsností ip68 je v pořádku při dešti, potu nebo mytí rukou. Promyšlený design vám ušetří více času a energie. Bez aplikace a mobilního telefonu a bluetooth fitness hodinky nemusí propojit žádné telefony nebo aplikaci nebo Bluetooth. Tyto fitness hodinky se nabíjí po dobu asi 1 hodiny, můžete je používat více než 20 dní a pohotovostní doba může být až 90 dní.

Dlouhá výdrž baterie tento fitness tracker lze nabíjet pomocí usb. Jednoduše náramek sundejte a zasuňte stranu kovovými kontakty pro nabíjení do USB portu. Isté a nápadné druhy písma jasné a nápadné druhy písma jsou přizpůsobeny na obrazovce s vysokým rozlišením, obsah fitness trackeru můžete jasně vidět i venku. Tyto hodinky můžete nosit i při plavání a v sauně.
ZnačkaLEBEXY #ad
VýrobceLEBEXY #ad

4. HUYVMAY

#ad

HUYVMAY Fitnes krokoměr hodinky bez aplikace mobilu, fitness hodinky, pro ženy a studenty, děti, vhodné náramkové hodinky s budíkem časovačem černé, vodotěsné IP68 bez telefonu, 1 hodina nabíjení pro 20 dní používání

#ad
HUYVMAY #ad - Multifunkční hodinky tyto fitness hodinky mají 6 hlavních funkcí: zobrazení času/data/týdne, počítání krokoměrů, spotřeby kalorií, počítání ujeté vzdálenosti, budík a stopky. Kromě toho nabízíme 12měsíční záruku na výrobek a přátelský zákaznický servis.

Tyto hodinky můžete nosit dokonce 1 až 2 hodiny při plavání. Doba provozu 20 dní a usb nabíjení usb nabíjí tyto fitness hodinky po dobu asi 1 hodiny, musí uživatel pokaždé kliknout na tlačítko A hodinek, můžete je používat více než 20 dní. Má také ukazatel slabé baterie a funkci USB rychlonabíječky. Pásek na hodinky příjemný k pokožce silikonový náramek hodinek je měkký a elastický s povrchem šetrným k pokožce, velmi příjemný na nošení.

Záruka & servis 30 dní vrácení peněz všem zákazníkům. Dná aplikace není nutná žádná telefon fitness hodinky nemusí spojovat telefony nebo aplikaci nebo Bluetooth. Super dlouhá doba provozu je další zvláštností těchto hodinek. Vysoce vodotěsné je hlavní specialitou těchto hodinek. Upozornění: aby se šetřil proud a neodváděl pozornost uživatele, aby se aktivoval zobrazení obrazovky. Perfektní dárek pro chlapce / dívky, děti a studenty.
ZnačkaHUYVMAY #ad
VýrobceShenzhen gumo Technologies Ltd. #ad
Výška0.47
Délka9.06
Hmotnost0.07
Šířka1.34
Číslo díluT6F
ModelkaMCU6688
ZárukaProduktgarantie: 12 Monate

5. HIQE-FL

#ad

Turistiku, krokoměr pro ženy i muže na jogging, bez aplikace a mobilního telefonu, běh, jednoduchý přesný krokoměr, HIQE-FL Mini krokoměr, 3D krokoměr s klipem a poutkem na zavěšení, chůzi, krokoměr

#ad
HIQE-FL #ad - Tento krokoměr fitness tracker se snadno vyhledává a používá 3D elektronické počítání indukčních vibrací. Je to velmi dobrý dárek pro všechny včetně dětí. Jednoduše stiskněte tlačítko a začne pracovat, s pokročilou 3D technologií pro zajištění přesnosti při čtení krokoměru.

Oblast použití: pokud nosíte mini 3d krokoměr všude, můžete přesně sledovat svůj všední den. A s tímto přenosným digitálním mini 3d krokoměrem můžete zcela jednoduše zaznamenávat své každodenní kroky. Zobrazení velkých čísel: použijte vestavěné hodiny pro sledování času na obrazovce pomocí režimu jedním tlačítkem. Vysoká kvalita: vyrobeno z kvalitních materiálů, jednoduché a trvanlivé a může lidem přinést příjemnou náladu.

Tento přenosný digitální mini 3D krokoměr je vhodný pro záznam vašeho denního tempa. Jednoduchý a praktický: tento mini 3d krokoměr se snadno ovládá, snadno se nosí, snadno se obsluhuje a resetuje. Snadné nošení: tento krokoměr má několik možností nošení, pásek s příslušenstvím lze nosit na krku, které lze zasunout do kapsy, nosit na krku, původní klip v pase nebo na opasek a také zasunout do kabelky.
ZnačkaHIQE-FL #ad
VýrobceHIQE-DE #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluHIQE-DE08
ModelkaHIQE-DE08
ZárukaNení relevantní

6. LEBEXY

#ad

Sledovač aktivity, LEBEXY Fitness náramek, sportovní hodinky, krokoměr, měření krevního tlaku, IP68, počítadlo kalorií, fitness tracker s měřením srdeční frekvence, vodotěsné chytré hodinky

#ad
LEBEXY #ad - Vodotěsnost ip68, takže zůstanete motivováni od sprchy až po bazén. Už nikdy nezmeškáte hovor nebo zprávu. Připojené gps používá váš smartphone GPS, aby zjistila rychlost a vzdálenost v reálném čase. Můžete ho připojit do každého standardního USB portu pro nabíjení hodin.

Multisportovní režim: monitoruje vaše kroky, spálené kalorie, ujeté kilometry a aktivní minuty během dne. Více různých sportovních režimů vám pomůže lépe porozumět hodnotám jednotlivých aktivit a tím zefektivnit vaše dětské tréninky. Chraňte kvalitu spánku svých dětí, zaznamenávejte hluboký spánek, lehký spánek, spánek a čas bdění. Hodiny jsou po 1–2 hodinách plně nabité, lze používat po dobu 7–10 dnů. Komfortní zážitek z nošení: lehké fitness hodinky vám nedovolí cítit se cizí.

Světlá obrazovka a velké písmo usnadňují čtení. Stáhněte a nainstalujte bezplatnou aplikaci "Runmifit", aby vás informoval, Twitteru, připojte fitness hodinky se svým chytrým telefonem. Odstraňte horní část náramku, tam je USB spojka. Včasné oznámení: vibruje, když váš telefon obdrží hovor, sms nebo sns zprávy včetně facebooku, whatsapp atd. Kompatibilní s iOS a Android.
ZnačkaLEBEXY #ad
VýrobceLEBEXY #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluXY-201216
ModelkaXY-201216

7. HUYVMAY

#ad

Fitness hodinky bez Bluetooth, 1 hodina USB nabíjení pro 21 dní používání, hodinky pro ženy a děti, LED sportovní hodinky s budíkem, časovačem vzdálenosti, HUYVMAY Fitness Tracker krokoměr, žádná aplikace bez mobilu

#ad
HUYVMAY #ad - Perfektní hodinky pro chlapce/dívky a ženy. Telefon není potřebná žádná aplikace, je to perfektní dárek pro děti a ženy. Lehké hodinky se 2 měkkými, vodotěsnými silikonovými knoflíky jsou vhodné pro trénink. Jednoduché ovládání tyto fitness hodinky nepotřebují žádnou aplikaci a bluetooth.

Nenoste hodinky při sprchování nebo plavání. V případě dotazů nám může zákazník zaslat zprávu z objednávky Amazon. Nemusíte připojovat žádný smartphone. Uživatelsky přívětivá funkce s přehledným, počitadlo kroků/vzdálenosti/kalorií, 3 vibrační budíky, nabíjecí USB, velkým LED displejem, výdrž baterie 21 dní. Nabízíme také 12měsíční záruku na produkt a přátelský zákaznický servis 24/7.

Jednoduše sejměte elastický řemínek k hodinkám a nabíjejte hodinky pomocí USB nabíjecího kabelu. Záruka & servis nabízíme 30denní záruku vrácení peněz, abychom zajistili všem zákazníkům. Je energeticky úsporný. Pokud do hodin omylem pronikne voda, osušte je při běžném používání přirozeným způsobem. Příjemný na kůži tento super měkký řemínek k hodinkám těchto digitálních hodinek je vyroben z potravinářského silikonu.
ZnačkaHUYVMAY #ad
VýrobceHUYVMAY #ad
Výška0.35
Délka8.86
Hmotnost0.06
Šířka1.5
Číslo díluT6S
ModelkaHUYVMAY T6

8. Hearkent

#ad

Počitadlem kalorií a velkými LCD číslicemi zelené, s krokoměrem, není nutná žádná aplikace, Hearkent vodotěsné hodinky s krokoměrem pro seniory bez Bluetooth

#ad
Hearkent #ad - Pokud se pohyb zastaví na více než 1, 25 sekundy, spustí se toto pravidlo znovu. Materiál: naše hodinky pro seniory mají ekologický kryt, který je ozdoben elegantním kroužkem z ušlechtilé oceli. Perfektní pro turistiku, plavání a jiné outdoorové aktivity.

Praktické pro použití v noci, kempování, snadno čitelné. Poznámka: o pravidlech krokoměru: aby bylo možné efektivně odfiltrovat neplatné záznamy nepravidelnými pohyby rukou, jsou ignorovány všechny kroky pro jednotlivé nepřetržité pohyby kratší než 10 sekund pokud trvá déle než 10 sekund, předchozí čísla kroků se automaticky nahromadí. Měkký a pohodlný pu pásek, který je vhodný pro starší lidi a děti. Světlé podsvícení: velký ciferník a číslice s led podsvícením.

Nabízí celou řadu užitečných funkcí, alarm, krokoměr, hodinové zvonění, jako je čas, stopky, datum, počitadlo kalorií, zobrazení týdne, odpočítávací časovač. Hodinky s krokoměrem bez bluetooth: tyto samostatné fitness hodinky nevyžadují spojení s aplikací nebo mobilním telefonem. Vodotěsnost 50 m: vhodné pro mytí rukou a plavání. Perfektní pro všechny, kteří hledají nekomplikované hodinky s krokoměrem, které fungují nezávisle na chytrém telefonu.
ZnačkaHearkent #ad
VýrobceHearkent #ad
Výška1.57
Délka1.97
Hmotnost0.24
Šířka2.36
Záruka1 rok

9. Nakosite

#ad

NAKOSITE PEDWA2433 Bester Schrittzähler Fitness Tracker Armband Uhr ohne App und Smart Handy mit Einfacher Pedometer Watch für Damen Herren Kinder Frauen. Sehr schön

#ad
Nakosite #ad - PrÄzision: verfolgen sie akkurat ihre täglichen schritte. Hinweis: wenn wir etwas tun können, um Ihnen zu helfen! QualitÄt: garantie. Wasserdicht 30 - 50 m. Für handgelenke von 15 cm bis 22 cm. Funktionen: nakosite pedwa2433 verfügt über viele funktionen, alarm, hintergrundbeleuchtung, anzahl der schritte, Stoppuhr, dauer der Übung, einschließlich Uhr, anzahl der schritte Total in Ihrer gewählten Zeit, Kalenderdatum, die Wahl zum Aktivieren oder nicht die Funktion des Schrittzählers.

Verbindung: diese einfache fitness uhr funktioniert ohne bluetooth und ist daher keine app erforderlich. Wir sind hier, indem wir alle Fragen innerhalb von 48 Stunden beantworten. Der nakosite pedwa2433 ist der neueste technologische Fortschritt unter Fitness Tracker, Pedometer, Schrittzähler und Sportuhr.

Klicken sie auf die orangefarbene schaltfläche “IN DEN EINKAUFSWAGEN”. Kontaktieren sie uns einfach über das Amazon-Nachrichten-System. Lieferumfang: 1 x nakosite fitness-uhr pedwa2433, schön, großes Display; klar und leicht zu lesen, die Hintergrundbeleuchtung ermöglicht es Ihnen, 1 x Bedienungsanleitung. Wiegt nur 42 Gramm. Einfach zu programmieren. Zu einem unglaublichen Preis.
ZnačkaNakosite #ad
VýrobceNakosite #ad
Výška0.39
Délka1.57
Hmotnost0.06
Šířka1.57
Číslo díluPEDWA2433
ModelkaPEDWA2433

10. Septoui

#ad

Fitness hodinky, 16 sportovních režimů, děti, Septoui Fitness náramek tracker s měřičem tepu, krevního tlaku, iOS Android, krokoměr, sledování tepu, IP68, vodotěsné, chytré hodinky, počitadlo kalorií, dámské, pánské, sledování aktivity

#ad
Septoui #ad - Spánkový monitor & budík fitness náramek sleduje váš hluboký, lehký a probuzený spánek celou noc, takže lépe porozumějete kvalitě spánku. Fitness hodinky měřič srdeční frekvence chytré hodinky přijímají profesionální optická zařízení a čipy zpracování, algoritmus KI získává minimální/maximální/průměrnou srdeční frekvenci, krevní tlak a kyslík v krvi.

16 sportovních režimů a gps spojené sportovní hodinky monitorují vaše sportovní údaje chůze, turistika, tanec, spinning, běh, tenis, vzpírání, fotbal, jízda na kole, jóga, fitness, badminton, bruslení. Vibruje sledovač aktivity, android 5. 0 / vyšším, takže neztratíte žádné důležité informace. Inteligentní oznámení a kompatibilita pokud obdržíte hovor nebo zprávu twitter, instagram atd.

Sledujte své zdraví v reálném čase. Aplikace "runmifit" je kompatibilní se smartphony s iOS 8. 0 / vyšším, facebook, WhatsApp, Bluetooth 5.0 / vyšším. Aktivujte režim "gps sport", lezení, běžecký pás, basketbal, který v aplikaci zobrazuje ujetou vzdálenost a mapu trasy. Následující den se probouzejte s jemnými a pohodlnými vibracemi.
ZnačkaSeptoui #ad
VýrobceSeptoui #ad
Výška0.39
Délka9.45
Hmotnost0.05
Šířka0.79
ZárukaEin Jahr Garantie, Rückerstattung oder Ersatz.