Top 10 Rybozen Mobiler Filmscanner – Filmové skenery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. eyesen

#ad

Eyesen Ultratenký přenosný LED světelný panel 12 x 9 palců s fotoaparátem smartphonu

#ad
eyesen #ad - Vynikající uživatelská přívětivost lze bez problémů použít jako osvětlovací box pro dokreslení, kaligrafování a další; jednoduchá montáž je perfektní pro děti i dospělé. Ultratenký led panel podsvícení teplota barvy: bílá 10000-12000 k; světelný panel nabízí perfektní podsvícení pro filmové negativy, skenování snímků a další a nabízí ideální jas pro snímání a digitalizaci vašich oblíbených snímků a negativů; snadné přenášení, design dotykového spínače, jednoduše se dotkněte spínače a zapněte a vypněte světlo.

Maximální efektivita. Rám panelu má přesnou měřicí stupnici, skicování, skicování, která usnadňuje zobrazení naměřených dat. Zavedení produktu oblast zobrazení: 12 x 9 palců a4 velikost: 297 x 210 mm celková velikost: d 340 mm x Š: 249 mm x 6 mm; čistá hmotnost: 520 g; výkon: 4, jako počítač, uSB adaptér nebo také mobilní zdroj energie; Upozornění: Tento produkt je skenovací podsvícení, 5 W, dodávka s USB kabelem; napájení přes 5V DC síťový zdroj, Nejžádné elektronické zařízení.

O softwaru mobile scanning jedná se o perfektní světelnou schránku pro převod diapozitivů a negativů na digitální obrázky JPG; pro použití ve spojení se SlideScan pro skenování snímků nebo aplikací FilmBox pro skenování filmových negativů. Je lehký, velký a má robustní povrch, aby bylo dosaženo nejlepší kvality skenování s profesionální světelnou podložkou! může současně obsahovat mnohem více negativů; převeďte snímky na digitální a filmy na digitální tak, že jednoduše umístíte snímky nebo filmové negativy vedle sebe a pomocí své oblíbené aplikace pro skenování bez problémů zachytíte více obrázků současně.
Značkaeyesen #ad
Výrobceeyesen #ad
Výška0.23
Délka160.8
Hmotnost1.54
Šířka9.8
Číslo díluC401
ModelkaC401
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

2. Rybozen

#ad

Změní vaše negativy N&B a barvy a diapozitivy na digitální fotografie, Rybozen Skener záporných a diapozitivů 35 mm, přenosný skládací skener s LED světlem pro osvětlení vašeho filmu

#ad
Rybozen #ad - Upozornění: kvalita fotografií je omezena na rozlišení fotoaparátu vašeho telefonu. Dné komplikované ovládání a drahé náklady. Tento skener je skvělým dárkem pro rodiče a zajímavou hračkou pro děti. Skládací záložní design a místo tento skener stříbrného filmu je skládací a nezabírá mnoho místa, můžete jej složit do velikosti malého boxu.

Bezplatná aplikace pro skenování a sdílení použijte bezplatnou aplikaci od Rybozen pro snímání, sklizeň, otáčení a filtrování; přizpůsobení barvy a kontrastu; sdílení na sociálních médiích. Zažijte tyto staré vzpomínky, které jsou kompatibilní s 35mm diapozitivy a filmovými negativy.

Jednoduché a super snadné použití vložte fólii nebo negativy do podnosu, aktivujte integrované LED podsvícení, položte čočku svého smartphonu na otvor a poté klikněte pro nahrávání. Film jpeg s vaším mobilem mobilní filmový skener rybozen vám umožňuje převádět staré 35mm filmy a diapozitivy s Vaším chytrým telefonem. Díky tomu je velmi pohodlné skladování a cestování.
ZnačkaRybozen #ad
VýrobceRybozen #ad
Výška4.33
Délka6.3
Hmotnost0.4
Šířka1.57
Číslo dílupart_B088CZGCCW
ModelkaM128AB
Záruka1 rok warranty

3. eyesen

#ad

Skener pozitivních a negativních diapozitivů, digitalizace diapozitivů, Mobilní filmový skener 35 mm, diapozitivů a negativů doma pomocí vlastního smartphonu

#ad
eyesen #ad - Může se stát, že vaše fotografie budou rozmazané. Uchovávejte si své cenné vzpomínky digitálně: s tímto snadno ovladatelným filmovým skenerem můžete během několika minut sledovat, skenovat, převádět a digitalizovat na svůj smartphone, kompatibilní s 35mm diapozitivy a filmovými negativy. Důležité upozornění: s mobilním filmovým skenerem můžete převádět staré maloobrazové filmy a diapozitivy na svém chytrém telefonu.

Již žádné placené předplatné nebo drahé služby zpracování; digitalizujte své vlastní snímky doma. Můžete jej tak snadno vzít s sebou na cesty. Dné komplikované ovládání nebo drahé náklady. Upozornění: kvalita fotografie je omezena rozlišením kamery mobilního telefonu. V tomto případě doporučujeme vyzkoušet jinou aplikaci nebo odstranit horní část přístroje a telefon držet v blízkosti filmu. Jednoduše vložte diapozitivum nebo záporný do projektoru pico projektoru, podržte čočku smartphonu nad otvorem, zapněte LED světelný spínač, spusťte aplikaci a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Nedělejte si žádné starosti. Skládací design: tento skener filmů je skládací, můžete jej složit do malé krabičky a uložit do batohu, aniž by zabíral mnoho místa. Bezplatná aplikace pro skenování a sdílení: použijte bezplatnou aplikaci rybozen k pořizování fotografií, otáčení a filtrování, sbírání, nastavení barvy a kontrastu a sdílení na sociálních médiích. Jednoduchá a super snadná obsluha: tento negativní skener vám nabízí nejvýhodnější a nejjednodušší možnost, jak naskenovat staré filmy přímo na váš smartphone.
Značkaeyesen #ad
Výrobceeyesen #ad
Výška1.14
Délka6.1
Hmotnost0.44
Šířka4.29
Číslo díluM128AB
ModelkaM128AB
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. KLIM

#ad

Skener snímků + skener fotografií k digitalizaci + skener snímků + Vaše vlastní vývojová stanice doma + vlastní digitalizace, KLIM K2 Mobile Film Scanner 35 mm + NOVÝ 2024 + pozitivní a negativní

#ad
KLIM #ad - Konec komplikovaných skenerů, placených předplatných nebo drahých vývojových služeb. Problém by nyní měl být vyřešen. To je většinou způsobeno problémy s kompatibilitou s aplikací pro mobilní telefon. Skener fotografií k2 je kompatibilní s 35mm černobílými, čisticí hadřík pro tvůj film a magnet pro větší telefony.

Kromě toho balíček obsahuje baterie, barevnými plakáty, jak naskenovat váš starý film přímo na váš smartphone. V takových případech doporučujeme vyzkoušet jinou aplikaci nebo sundat horní část přístroje a držet mobil blíže k filmu. Dné starosti. Uchovávejte své cenné digitální vzpomínky. Důležité upozornění – může se stát, že vaše fotografie bude rozmazaná.

Pro všechny vaše staré fotografie. Bezplatná aplikace. Zapněte led světlo baterie jsou součástí dodávky, jak to jde. Zzvěčněte své analogové filmy a diapozitivy, skládacím filmovým skenerem můžete sledovat staré filmy a diapozitivy během několika minut a skenovat, než se v podkroví rozpadnou na prach. Upozorňujeme, nabízíme kratší držáky pro snadnou instalaci. Položte na něj svůj mobilní telefon, 2.
ZnačkaKLIM #ad
VýrobceKLIM #ad
Výška1.42
Délka6.14
Hmotnost0.53
Šířka4.33
Číslo díluKLSCN
ModelkaKLSCN
Záruka5 let

5. Rybozen

#ad

Rybozen Ultra tenký přenosný diascanner 5 x 4 palců LED světelný panel -Fotodias negativní a filmový rachter

#ad
Rybozen #ad - Tento světelný panel spotřebuje velmi málo síly a nezahřeje. Jednoduché ovládání a široké použití jedná se o ideální světelný zdroj pro zobrazení fólií, kaligrafii, reliéfní sochy, negativů a filmů. Různé aplikace jako jsou fine Arts, fólie, fotografování, sledování atd.

Teplota barvy teplota barvy: 5000 k ± 200 m; může obnovit barvu na 98 % originálu. Ivotnost lampy je větší než 10 000 hodin. Zdroj energiepoužijte 6 baterií aaa nebo síťový zdroj 9v1a pro napájení. Může pojmout přibližně 6 kusů 135 negativů současně. Ultra tenký, lehký a snadno se nosí. Led světelný zdroj a akrylová deska rozptýlené světlo nabízí dokonce distribuci světla po celém zorném prostoru bez "Hot Spots" nebo "dim Points".

Lze jej použít pro kontrolu světelného zdroje některých specifických produktů. Vod produktu oblast pohledu: 5 x 4 palce 125 x 100 mm; celkové rozměry: l: 158 mm w: 150 mm d: 14 mm; Čistá hmotnost: 235 g. Krabička ①1 x led slide viewer; ②1 x kožené těleso; ③1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaRybozen #ad
Výrobce‎Rybozen #ad
Výška0.51
Délka5.91
Hmotnost0.52
Šířka6.22
Číslo díluC400-DE
ModelkaC400-DE

6. Rybozen

#ad

Rybozen Mobile Film Scanner

#ad
Rybozen #ad - Für 35 mm Dias. Paket inklusive: Slide Viewer + Anleitung. Tragbar – klappbaren stativ – Einsatz in Studio oder zu Hause. Leicht und einfach zu bedienen. Betrieb auf zwei "AA-Batterien nicht im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaRybozen #ad
VýrobceRybozen #ad
Výška1.77
Délka2.7
Hmotnost0.45
Šířka1.77
Číslo díluM202
Modelka8595754037

7. DGODRT

#ad

DGODRT Diascanner, mobilní filmový skener, skládací přenosný skener filmů s LED osvětlením, skenování a ukládání vašich 24 x 36 mm negativů a diapozitivů s kamerou smartphonu

#ad
DGODRT #ad - Zabudované led podsvícení může poskytnout osvětlení, aby byl film a byl jasnější a jasnější. Aplikace pro skenování a úpravy – naskenujte qr kód na obalu nebo si stáhněte aplikaci skeneru filmu v apple Store nebo v Google Play Store.

Kvalita fotografie závisí na rozlišení vaší telefonní kamery. Různé typy filmů – skener snímků a filmů je kompatibilní s barevnými a b&w 35mm negativy a 35mm diapozitivy. Dobré na cesty a také dobrá volba pro dárky. Nemusíte používat počítač ani jiné drahé skenery. Snadná obsluha – vložte 2 aa baterie nejsou součástí dodávky, vložte diapozitivum nebo film, zapněte podsvícení LED a umístěte čočku svého smartphonu nad otvor a poté klikněte pro nahrávání.

Můžete tak upravovat svůj film, otáčení, např. Skládací design – filmový skener na mobilní telefon je skládací a lze jej složit do malé krabičky, aniž by zabíral mnoho místa. Oživte staré vzpomínky – s tímto mobilním skenerem můžete zcela jednoduše převést staré diapozitivy a filmy na JPG a ukládat je pouze jedním telefonem. Přistřihování, přizpůsobení barvě a kontrastu a můžete je sdílet na sociálních médiích.
ZnačkaDGODRT #ad
VýrobceDGODRT #ad
Výška1.46
Délka5.98
Šířka4.13
Číslo díluFS325-DE
ModelkaFS325
Záruka1 rok

8. Rybozen

#ad

Skenování a ukládání negativů 24 x 36 mm s fotoaparátem vašeho chytrého telefonu

#ad
Rybozen #ad - Keine komplizierten Bedienung und teure Gebühren. Kostenlose app zum scannen, zuschneiden, bearbeiten und Teilen. Bitte beachten sie: die qualität der Fotos wird auf die Auflösung der Kamera Ihres Telefons beschränkt. Dieser scanner ist ein tolles Geschenk für Eltern und interessantes Spielzeug für Kinder.

Faltbares und platzsparendes design: dieser scanner ist faltbar und nimmt nicht viel Platz weg, Sie können ihn in die Größe einer kleinen Box falten, so dass er sehr bequem zu verstauen und zu reisen. Erleben sie diese alten erinnerungen, kompatibel mit 35-mm-Folien und Filmnegativen. Einfach und super einfach zu bedienen: legen sie einen schieber oder negativ in das tablett, schalten Sie die eingebaute LED-Hintergrundbeleuchtung ein, platzieren Sie das Objektiv Ihres Smartphones über das Loch und klicken Sie dann auf die Aufnahme.

Verwenden sie die kostenlose rybozen-app zum Erfassen, Drehen und Filtern; Passen Sie Farbe und Kontrast an; Teilen Sie auf sozialen Medien. Mit dem rybozen handy-filmscanner können sie alte 35-mm-Filme und Dias mit Ihrem Smartphone konvertieren.
ZnačkaRybozen #ad
VýrobceRybozen #ad
Výška0.95
Délka6
Hmotnost0.31
Šířka5
Číslo díluM128A
ModelkaM128A

9. Rybozen

#ad

Rybozen Mobile Film Scanner

#ad
Rybozen #ad - Sie können dc-kabel oder AA-Batterie, DC-Kabel und Batterie kostenlos verwenden. Superhelle beleuchtete lichtbox – großer Sichtbereich, ultrahelle Tageslicht-LED-Beleuchtung für lebendige und kristallklare Details.

3-fache vergrößerung – da die meisten folien und Filme super klein sind, vergrößert unsere eingebaute Lupe Bilder um 3 x ohne Verzerrung, Unschärfe oder Detailverlust. Pop-up in der diashow zum wechseln von fotos – ausgestattet mit einem speziellen diashow-slot und Filmeingang, so dass Sie sofort laden und sehen können; die schnelle Pop-up-Taste entfernt die Diashow und lässt Sie das nächste Foto eingeben, 1 x 5, passend für 5, 1 cm große Folien und 35 mm Filmstreifen und Negative.

Praktisch – tragbarer schreibtisch-beobachtungsschalter und Schiebeablage, Verwendung im Studio oder zu Hause. Reproduzieren sie ihre alten erinnerungen ins leben – der persönliche Dia-Viewer bietet einen Blick in die Vergangenheit durch Vergrößerung und Beleuchtung von 35 mm Dias und Film-Negativen, damit Sie alle genießen können.
ZnačkaRybozen #ad
VýrobceRybozen #ad
Výška6
Délka6.5
Hmotnost1.2
Šířka3
Číslo díluM199
ModelkaM203

10. Plustek

#ad

Digitální skener filmů a diapozitivů, převádí 35 mm negativní a Dia, vč. SilverFast SE Plus 9, Plustek OpticFilm 8300i SE

#ad
Plustek #ad - Proč potřebujete opticfilm negativní film a silde jsou křehké a náchylné k prachu, škrábancům a plísním. Digitalizováno, aby se zabránilo probíhajícímu rozpadu nebo úplnému zničení.
ZnačkaPlustek #ad
VýrobcePlustek #ad
Výška4.69
Délka4.72
Hmotnost3.53
Šířka10.71
Číslo dílu0908-785
ModelkaOF8300i SE