Top 10 Rollo Für Roto Dachfenster – Látkové rolety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ITZALA

#ad

Tmavě modrá, Zatemňovací roleta na střešní okno kompatibilní s VELUX C02

#ad
ITZALA #ad - Vyrobeno v Evropě. Manuálně ovladatelné, plynulé polohování. Není nutné žádné měřicí pásmo. Kompatibilní s následujícími střešními okny velux s referenčními kódy: GGL C02, GGU C02. Není kompatibilní s velikostí "CK02". Cenově výhodná volba pro téměř úplné zatemnění, k dostání ve 4 barvách. Pro správnou velikost vyhledejte kód okna, který se nachází na horní straně otevřeného střešního okna Velux.
ZnačkaITZALA #ad
VýrobceItzala #ad
Výška0.39
Délka20.87
Hmotnost2.38
Šířka0.39
Číslo díluDHR C02 4212B

2. VELUX

#ad

VELUX Originální zatemňovací roleta na střešní okna Classic pro S08, černá

#ad
VELUX #ad - Pro správnou velikost vyhledejte kód okna, který se nachází na horní straně otevřeného střešního okna VELUX. Minimalistické boční lišty, šrouby, upevnění a jednoduchý návod k montáži jsou součástí dodávky.

Není kompatibilní s velikostí SK08. Není nutné žádné měřicí pásmo. Zcela nová, cenově výhodnější varianta od velux, ideální pro výměnu starších a opotřebovaných žaluzií. Manuálně ovladatelné plynulé polohování, téměř úplné zatemnění. Kompatibilní s následujícími střešními okny velux s referenčními kódy: ggl s08, ggu s08, gpu s08, VFE SK38, ghu s08, ghl s08, gpl s08, GTL S08, GTU S08.
ZnačkaVELUX #ad
VýrobceVELUX #ad
Výška0.39
Délka45.28
Hmotnost4.89
Šířka37.91
Číslo díluDBL S08 4249
Záruka2 roky záruka výrobce.

3. Schuette

#ad

Schuette® Zatemňovací roleta bez vrtání/s vrtáním 2v1 ● kolekce termo roleta: Biscotto béžová ● 45 x 130 cm šířka x výška ● upínací roleta Suprafix = Klemmfix 2.0 ● 60s montáž s videem

#ad
Schuette #ad - Vhodné také do kuchyně a koupelny. Při výšce změřte okenní rám zdola nahoru. Roubů, 2 x upínací držák Schuette Suprafix vč. Při šířce však dbejte prosím na okenní kliku, aby při pohybu rolety nerušila. Nosič nahoře stojí 1, 5 cm vlevo a vpravo 1, 5 cm nad látkou viz obrázky.

Vezměte vždy nejbližší vyšší výšku. Vyžaduje dlouhé sestavení mnoha jednotlivých dílů. Protože si vážíme vašeho času a vašeho domova! chrání před chladem a horkem, vysoké zatemnění a 100% neprůhledné! Živé barvy a speciálně vyvinuté pro rolety UV ochrana -> žádné vyblednutí. Pokud chcete namontovat roletu Schuette bez vrtání, resp. Rolety schuette jsou pokud možno smontovány. 1x schuette termo roleta, 2x schuette suprafix šroubovací držák vč. Látka může být o několik centimetrů širší než vaše okenní sklo.

Jedná se o originální značkové rolety schuette. Lze otírat lehce vlhkým hadříkem. Dné! navlékání šňůr a také žádné. Ať už chcete svou novou roletu schuette upnout nebo našroubovat, čeká vás rychlá a snadná instalace, protože zde kupujete originální a hotovou roletu Schuette a nejedná se o modelářskou sadu jako u jiných prodejců. Napodobeniny našich rolet schuette sázejte prosím i nadále na originál od Schuette a na kvalitu, pokud jde o váš domov.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0
Délka130
Hmotnost2.2
Šířka45
Číslo díluHU-XI-201

4. VELUX

#ad

šedá, s bílou vodicí lištou, VELUX Originální zatemňovací roleta na střešní okna pro FK06

#ad
VELUX #ad - Nejkvalitnější zatemňovací roleta od VELUX s bílou vodicí lištou. Certifikovaný materiál Öko-tex standard 100, odrážející teplo, který umožňuje kompletní kontrolu světla s plynulým polohováním.

Kompatibilní s následujícími střešními okny velux s referenčními kódy: ggl fk06, gpl fk06, GXL FK06, ggu fk06, gPU FK06, GXU FK06. Není nutné žádné měřicí pásmo. Díky předmontovanému montážnímu systému je instalace hotová během několika minut. Není kompatibilní s velikostí F06. Jednoduchá montáž – na míru pro velux střešní okna, aby zajistil perfektní tvar. Pro správnou velikost vyhledejte kód okna, který se nachází na horní straně otevřeného střešního okna VELUX.
ZnačkaVELUX #ad
VýrobceVELUX #ad
Výška0.39
Délka38.7
Hmotnost2.45
Šířka18.94
Číslo díluDKL FK06 0705SWL

5. eXsun

#ad

Zatemňovací roleta, tepelná ochrana, zatemnění – bez vrtání – bez přibíjení – bez šroubování, eXsun Ochrana proti slunci pro Roto 7/11 = 52 x 96 cm – roleta na střešní okna, sluneční roleta

#ad
eXsun #ad - Zatemnění. Exsun ochrana proti slunci vhodná pro okna Roto 7/11 = rozměr skla: 52 x 96 cm. Naše roleta chránící před teplem se stříbrnou vrstvou působí jako dodatečná ochranná fólie proti horku a je ideální pro střešní okna, a proto ještě lépe blokuje sluneční teplo.

Udržuje sluneční teplo a přímé sluneční záření spolehlivě venku – ochrana proti slunci je uvnitř ideální pro zatemnění, resp. Náš sluneční reflektor je vhodný pro okna roto nebo velux ggu, gpu, vl, gtl, gxu, gHL, GHL, gxl, GGL, gtu, vu, gpl, VKU, ale také pro jiná střešní okna. Není nutné vrtání, hřebíky nebo šroubování – jednoduché a rychlé upevnění přísavkami zcela bez nářadí u naší zatemňovací rolety.
ZnačkaeXsun #ad
VýrobceeXsun #ad
Výška0
Délka37.8
Šířka20.47
Číslo díluRoto_7_11_52_x_96_cm

6. schattenfreu.de

#ad

Stříbrná zadní strana, schattenfreu.de Termo roleta s kazetou na míru | k našroubování na okenní rám nebo stěnu | volitelně k nalepení | zatemňující | pro okna a dveře | tmavě šedá

#ad
schattenfreu.de #ad - Materiál je vpředu barevný a zadní strana ke sklu má stříbrnou termo vrstvu, která je zcela neprůhledná. Kazeta a boční lišty jsou k dispozici v bílé, antracitové a tmavě hnědé barvě. Pozor: tato roleta není vhodná pro střešní okna! Německý návod k obsluze je samozřejmě součástí balení.

K čištění jej lze otřít vlhkým hadříkem nebo zbavit prachu malým ručním vysavačem. Tuto kazetovou roletu lze namontovat na stěnu nebo na okno. V případě dotazů k produktu a montáži nás neváhejte kontaktovat ohledně poradenství. Délku a montážní stranu řetízku lze v procesu objednávky vybrat podle potřeby. Díky postranním lištám ve tvaru u zůstává roleta i při sklápění zcela stabilní.

Pozor: díky bočním mezerám může přesto prosvítat trochu zbytkového světla. Kazetovou roletu vyrábíme přesně na základě vašich rozměrů. Montáž je proto jednodušší než u běžných žaluzií. Látka je ze 100% polyesteru bez pvc, díky tomu se velmi snadno udržuje a je vhodná i pro vlhké prostory. DŮleŽitÉ: u zboží na míru není možné vrátit.
Značkaschattenfreu.de #ad
Výrobceschattenfreu.de #ad
Hmotnost0.48
Číslo díludn-wl-dunkelgrau-thermo

7. eXsun

#ad

EXsun Ochrana proti slunci na střešní okna pro Velux & Roto | okenní ochrana proti horku bez vrtání s přísavkami | Made in Germany | lehká a neprůhledná okenní clona | zatemňovací roleta

#ad
eXsun #ad - Inná ochrana před horkem: naše roleta chránící před teplem se stříbrnou vrstvou působí jako dodatečná ochranná fólie proti horku a je ideální pro střešní okna, a proto ještě lépe blokuje sluneční teplo.

Ideální ochrana před sluncem: spolehlivě drží sluneční teplo a přímé sluneční záření venku a lze ji použít ke ztmavnutí, resp. Jednoduché a rychlé upevnění přísavkami kompletně bez nářadí. Snadná montáž: není nutné vrtání, hřebíky nebo šroubování. Kompatibilní: naše ochrana proti slunci je vyrobena pro okna Roto nebo Velux, ale také pro jiná střešní okna a výrobce, ideální jako ochrana proti oslnění pro monitory a televize. Velikosti: bezpodmínečně porovnejte rozměry skla u červené s našimi velikostmi. Zatemnění.
ZnačkaeXsun #ad
VýrobceeXsun #ad

8. Xcelenze

#ad

Xcelenze, zatemnění oken 100% neprůsvitné | 2 m x 1,45 m černé | ochrana proti slunci střešní okno cestování zatemňovací roleta mikro přísavka | zatemňovací fólie zatemňovací látka 1

#ad
Xcelenze #ad - Taška na cesty – vezměte si s sebou zatemňovací fólii na cesty, chata. Nekonečné držení – naše nové mikro přísavky mají 3x silnější sílu ve srovnání s normálními přísavkami a neztrácejí žádnou sací sílu při zatemňovací roletě bez vrtání.

Minimální vzdálenost mezi zatemňovací fólií a oknem zajišťuje kompletní zatemnění i na okrajích oken. Zatemňovací roleta bez vrtání, zatemňovací závěs je vhodný pro všechna okna. 100% zatemnění – díky technologii mikroskopické přilnavosti lze zatemňovací roletu připevnit přímo na okno.

Lze sejmout bez třepení – blackout curtain na trojúhelníkové okno, které je vhodné pro zatemnění. Díky tomu lze zatemnění střešního okna extrémně snadno upevnit během jedné minuty. Umístěte za 1 minutu – zatemnění rolety lze připevnit na sklo, hliník, dřevo. Také jako ochrana před sluncem, ložnice, dětský pokoj, tmavá chata, tepelná ochrana.
ZnačkaXcelenze #ad
VýrobceXcelenze #ad
Výška0
Délka78.74
Hmotnost0.84
Šířka39.37

9. WOLTU

#ad

černá, termo roleta, zatemňovací roleta s přísavkami, ochrana proti slunci, tepelná ochrana pro střešní okna 96 x 120 cm, WOLTU Termo střešní okno roleta bez vrtání

#ad
WOLTU #ad - Díky dodávaným přísavkám lze roletu pro střešní okna snadno připevnit a odstranit bez zanechání stop. Vylepšené přísavky a neprůhledné: na rozdíl od starších jednodílných přísavek se odnímatelné přísavky a matice perfektně hodí do oka, nezanechávají žádné mezery a zabraňují pronikání světla, což vytváří lepší efekt zatemnění a ochranu proti slunci a bezpečný soukromý prostor.

Přísavky se snadno drží na hladkých a čistých površích a jsou proto vhodnější pro skleněné tabule. Pokud se vytvoří záhyby, žehlete je a poté vypadá roleta jako nová. 100% ochrana proti slunci a tepelná ochrana: zatemňovací roleta z polyesterových vláken 250 g/m² obsahuje černá zatemňovací vlákna, takže máte útulný prostor bez světla.

Nová látka a snadná údržba: termo roleta se žakárovým vzorem lze prát a žehlit. Jednoduchá montáž: není nutné žádné vrtání. Pro každodenní čištění otřete skvrny jednoduše vlhkým hadříkem. Je přenosný a lze jej použít vícekrát. Mnohostranně použitelný: zatemňovací roleta bez vrtání se snadno aplikuje a sundává. Hodí se pro střešní okna v interiéru a okna aut, také pro pronajaté byty, koupelny, kanceláře, ložnice, půdy, dětské pokoje, byty atd.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0
Délka47.24
Hmotnost0.55
Šířka37.8
Číslo díluDAR002sz08
ModelkaDAR002sz08

10. johgee

#ad

Update ochrana proti slunci střešní okna, zatemňovací látka, zatemňovací roleta, zatemnění, roleta, v různých velikostech 96 * 115 cm, tepelná izolační roleta pro okna Velux a Roto, ochrana proti horku bez vrtání

#ad
johgee #ad - Sluneční paprsky opět ven a chrání vás tak před horkem a UV zářením. 100% tma – zatemňovací roleta na střešní okno zajišťuje perfektní zatemnění v kteroukoliv denní dobu. S08 s0087 y87 808 mk06 m06.

Není nutné děrování, je k dispozici 8 otvorů, zatemňovací rolety pro střešní okna Velux bez vrtání, aby se zcela zabránilo negativním účinkům klouzání přísavky. Děkujeme vám za důvěru. 100% spokojenost – pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni s naším zatemňovacím oknem, kontaktujte nás prosím přímo a my váš problém vyřešíme do 24 hodin. Se strukturou přísavky, snadná instalace.

Perfektní pro okna velux a roto ggu ggl gpu gpl ghu ghl gtl gtl gxu gxl u08 102 c02 104 c04 204 f04 306 m06 406 p06 067 y67 606 s06 608. Efektivně blokuje sluneční světlo a chrání před sluncem. Díky stříbrné povrchové úpravě se sluneční světlo odráží a váš pokoj je chráněn před teplem a rušivými slunečními paprsky.
Značkajohgee #ad
Výrobcejohgee #ad
Výška0.01
Délka45.28
Šířka37.8