Top 10 RC Stunt Car – Auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. bubbacare

#ad

Modrá, 2,4 GHz rozpoznání gesta RC auto, Auto na dálkové ovládání, vánoční dárky dívky chlapec, 360° otočná 4WD autíčko hračka dětská hračka se světly hudba od 6/7/8/9/10/11/12 let

#ad
bubbacare #ad - Dosah až 131 stop: dálkově ovládané auto má technologii 2, 4 ghz nezávislé ovládání signálu a rušení, efektivní řídicí vzdálenost cca 40 metrů a podporuje soutěže pro více hráčů. Senzorové hodiny představují větší výzvu. Dálkové ovládání 2, velmi snadné ovládání a hodí se pro začátečníky. S čidlovými hodinami můžete ovládat rc auto ručním gestem, 4 ghz duální dálkové ovládání: naše dálkově ovládané auto je vybaveno dálkovým ovládáním 2, 4 GHz je vhodné pro děti, abyste dosáhli zcela jiného zážitku.

Zatímco používáte dálkově ovládané auto, můžete své náhradní baterie nabíjet powerbankou, abyste si mohli užít nepřerušovanou zábavu. Jedna baterie potřebuje pouze 100–120 minut nabíjení a dobu hraní až 50 minut. 4wd allround drift : toto rc auto pro děti je vybaveno pokročilými pneumatikami, může se pohybovat ve všech směrech, lze jej otáčet o 360 stupňů, včetně vlevo/vpravo/diagonálního driftu a lze jej flexibilně pohybovat do stran.

Nejskvělejší dárek: pokud hledáte zábavné a vzrušující hračky pro vaše mladé dívky ve věku 6, 2 dobíjecí baterie, ovládání rozpoznávání gest, dálkové ovládání, 13, 10, 12, 9, 8, 14, 11, mohu toto auto na dálkové ovládání velmi doporučit. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití, mokřady, jako jsou písečné pláže, louky atd.2 baterie s výdrží 50 minut: naše sada pro děti s detekcí gesta je vybavena 2 dobíjecími bateriemi, které podporují nabíjení přes usb kabel. Sada obsahuje rc auto, 15 let, 7, 1 usb nabíječku, 2 AA baterie a šroubovák.
Značkabubbacare #ad
Výrobcebubbacare #ad
Výška10.24
Délka6.69
Šířka4.33
Číslo dílu1
Modelka1
Záruka30 dní

2. ZStarlite

#ad

Dárek pro chlapce 6 let, dívky, elektrické dálkové ovládání auta, dětská, ZStarlite Dálkově ovládané auto pro děti, venkovní hračka do auta, senzor gesta obojživelníci vodotěsné RC auto 360° Flips

#ad
ZStarlite #ad - Existuje více prostoru pro prezentaci provozních schopností v soutěži. Dálkově ovládané auto má dva režimy dálkového ovládání, zatímco gestové dálkové ovládání je náročnější a zajímavější. Vychutnejte si bezproblémovou kontrolu a nekonečnou zábavu. Kromě toho je vodotěsný a nabízí tak ochranu před poškozením vodou.

Tento rc drift car umí provádět různé triky a podporovat kreativitu dětí. Odrušování na velké vzdálenosti 40 m řídicí vzdálenost, dosahují rychlosti 20 km/h, děti mohou mít zábavný závod s rodiči a přáteli. A bylo důkladně testováno, na štěrkových cestách a na nestabilní půdě, na pláži, jak pro vnitřní, že je bezpečné. Ideální dárek pro děti je to ideální dárek, vánocům, kteří mají rádi dálkové ovládání auta a průzkumy. Vysílač pracuje na frekvenčním pásmu 2, zabraňuje rušení signálu mezi několika RC auty, 4 GHz, zažijte napínavé multiplayerové soutěže s lehkostí.

Otáčení o 360 stupňů a dva provozní režimyzstarlite dálkově ovládané kaskadérské auto je schopné provádět bláznivé otočení o 360 stupňů a flip. Lze jej použít na trávě, tak i pro venkovní použití. A během hry je vždy na dohled. Ruční dálkové ovládání se snadněji ovládá, otáčení doleva/doprava nebo otáčení na místě. Nárazuvzdorný & odolný a vodotěsnývyrobeno z kvalitního abs a netoxických pvc materiálů, aby bylo zajištěno, super nárazuvzdorná karoserie zabraňuje poškození.
ZnačkaZStarlite #ad
VýrobceZStarlite #ad
Výška3.07
Délka6.1
Šířka6.1
Číslo díluCV-B800
ModelkaCV-B800
Záruka1 rok záruka výrobce

3. Monster Jam

#ad

Grave Digger Trax – ultra silné, terénní terén na souši a ve vodě – vhodné pro chlapce a dívky od 4 let, dálkově ovládané řetězové vozidlo v měřítku 1:15, Monster Jam

#ad
Monster Jam #ad - Vozidla monster jam jsou skvělé dárky pro dívky a chlapce od 4 let. Akumulátor integrovaný ve vozidle lze nabíjet přes USB-C a při plném nabití umožňuje až 20 minut zábavy z jízdy. Nákladní vozy monster jam, dálkově ovládané vozy, dálkově ovládaná auta a autíčka na hraní, hrací figurky a hrací sady jsou na seznamu přání dětí zcela nahoře.

Bez železnice: se svou autentickou grafikou a svou akcí nabitou silou závisí grave digger trax všechny pronásledovatele. Obsah: 1 dálkově ovládaný grave digger trax, 1 dálkové ovládání, 1 návod český jazyk nelze zaručit. Ultra silný a vhodný do terénu: monster jam grave digger trax zvládne každé podloží. Efektivní konstrukce vozidla a robustní řetězový pohon umožňují grave digger trax dosáhnout vysokých rychlostí i v mokrém prvku. 2 aaa baterie potřebné k tomu nejsou součástí dodávky.

Hračka pro chlapce a dívky: monster trucks se hodí pro chlapce a dívky jako oblíbený vánoční nebo narozeninový dárek. Jako nejrychlejší dálkově ovládané vozidlo monster jam do země a vody je s tímto řetězovým vozidlem epická akce Monster Jam-Action na každém terénu – i ve vodě. Zároveň je věrným vstupem do světa monster jam se všemi ikonickými kamiony jako Megalodon, El Toro Loco, Max-D a mnoho dalších. Ovládání řetězu je intuitivní a velmi snadné: duální dálkové ovládání joystick 2, 4 ghz lze používat až na vzdálenost 45 m.
ZnačkaMonster Jam #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška6.61
Délka8.86
Hmotnost2.5
Šířka7.09
Číslo dílu6067880
Modelka6067880
ZárukaPartial Warranty

4. DC

#ad

Batman Batmobile s dálkovým ovládáním 2 & Spin Master, vč. 10cm Batman figurky, pro fanoušky superhrdinů od 4 let, Spin Master, Batman Offroad Batmobil se záchytným háčkem a mřížkovou buňkou v zádi

#ad
DC #ad - Produkt 1: snadné ovládání: dálkově ovládaný, 4 ghz joysticku v každém směru a ze vzdálenosti až 30, výkonný Batmobile lze ovládat pomocí duálního 2, 4 m. Produkt 2: s offroad batmobile s cool funkcemi bude gotham city opět v bezpečí.

Při honbě s tímto elegantním autem v autentickém komiksovém designu s mnoha skvělými funkcemi nemají Ganoven žádnou šanci. Díky otevřené klapce na kokpit může superhrdina rychle skočit do Batmobile a pustit se dále do lovu padouchů. Produkt 1: dálkově ovládaný batmobile: s dálkově ovládaným batmobilem v měřítku 1:20 bude gotham city opět v bezpečí. Mnoho vlastností zaručuje zábavu a akci. Ideální pro fanoušky Batmana a DC.

Výrobek 2: s katapultem na sběrné háčky mohou padouchy bleskově zachytit na útěku a zablokovat je do mřížkové buňky v zadní části Batmobile. Pro fanoušky superhrdinů od 4 let. Do gotham City. Toto vylepšené dálkově ovládané vozidlo má snadno ovladatelné dálkové ovládání, autentický komiksový design a skvělé detaily. Od 4 let. Výrobek 1: s 10 cm velkou figurkou batman: obsahuje 10 cm velkou figurku Batmana.
ZnačkaDC #ad

5. Hot Wheels

#ad

Akcelerátor pro 1:64 Monster Trucks, HOT WHEELS Monster Trucks HW dálkově ovládaný Rhinomite – přestavitelný, pro děti od 6 let, univerzální dálkové ovládání, 1:12 Monster Truck, HPK27

#ad
Hot Wheels #ad - Obsahuje hot wheels monster truck race ace v měřítku 1:64, který lze spustit přes akcelerátor a uložit na ložnou plochu většího nákladního vozidla. S hot wheels monster trucks hw dálkově ovládaným, který lze přestavět na akcelerátor pro monster trucks v měřítku 1:64, přestavitelným rhinomitem s dálkově ovládaným Monster Truck v měřítku 1:12, zajišťují děti spoustu zničení.

Pokud je rhinomite přestavěn na motorizovaný akcelerátor, který může nechat v měřítku 1:64 nastartovat až kolem 9 cm vysoký, je dosaženo režimu dynamitu, takže nákladní vozidla mohou nastartovat do nových dobrodružství Hot Wheels Track je k dostání samostatně, lze jej kromě toho spojit s Hot Wheels Tracks, .

Pokud je rhinomite na zadních kolech, lze provádět skvělé kousky, jako jsou otočení kol o 36 kolečkách. Univerzální dálkové ovládání nabízí ovládání pancéřů a pohon dvou kol, díky čemuž je nákladní vůz robustní a destruktivní přesně jako Rhinomite. Může jezdit na běžných podlahách v interiéru i na smíšeném terénu jako země, tráva a autíčka v autě.
ZnačkaHot Wheels #ad
VýrobceHot Wheels #ad
Výška8.66
Délka11.81
Hmotnost3
Šířka10.24
Číslo díluHPK27
ModelkaHPK27

6. DC Comics

#ad

DC Comics Batman – 6058489 – Batmobil RC 1:24 – Auto RC Fahrzeug – Spielzeug für Kinder

#ad
DC Comics #ad - Das batman-batmobil rc ist ein tolles geschenk für kinder ab 4 jahren. Nicht in deutscher Sprache. Benötigt 2 aaa-batterien für den controller und 3 AAA-Batterien für das Fahrzeug nicht im Lieferumfang enthalten.

Bernehmen sie die Kontrolle mit dem Batmobile RC. International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, age ratings, and language of product, labeling or instructions. Voll funktionsfähiges rc: dieses ferngesteuerte batmobile verfügt über einen Dual-Joystick-Controller mit 2, 4-GHz-Frequenz, mit dem Sie bis zu 6 Fahrzeuge gleichzeitig fahren und Ihren RC aus bis zu 75 Metern Entfernung steuern können.

Lieferumfang: 1 batmobile rC, 1 Controller, 1 Bedienungsanleitung evtl. Authentisches batman-styling: mit batman-felgen und eleganten details sieht dieses Batmobil-RC im Maßstab 1:20 aus wie das CAPED CRUSADER Batmobile! Fühlen Sie sich wie Batman, während Sie sein ikonisches Fahrzeug steuern.
ZnačkaDC Comics #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška5.5
Délka12
Hmotnost1.07
Šířka5.25
Číslo dílu6060218
Modelka6058489

7. Loolinn

#ad

Maximální rychlost 30 km/h, Loolinn | Dálkově ovládané auto – hobby třída, velmi dlouhá životnost, měřítko 1:16, nastavitelná rychlost – RC auto pro děti a dospělé nápad na dárek

#ad
Loolinn #ad - Maximální rychlost můžete přizpůsobit schopnostem vašeho dítěte, díky čemuž je jízda pro děti bezpečná a příjemná. Se svými silnými pneumatikami a odpružením zachytí drsné věci na zahradě, na písku nebo sněhu, nebo můžete trávit na běžných silnicích.

Je lehký, kompaktní a lze jej vložit do batohu, abyste si mohli užívat závody všude. Také rychlost auta lze snadno přizpůsobit. Dokáže několikrát bez poškození přežít velké skoky a čelní pády plnou rychlostí! téměř nezničitelné! velikost měřítka 1:16 -- toto rc auto v měřítku 1:16 se díky své kompaktní velikosti perfektně hodí pro děti, aby jezdily ve stísněných prostorech, např. Na zahradě nebo v domě. Je to vynikající dárek pro děti k narozeninám nebo k Vánocům.

Konstrukce s dlouhou životností -- toto rc auto má velmi robustní vnější pouzdro s dlouhou životností. Skvělé rc auto pro děti -- toto veselé rc auto je vynikajícím výchozím bodem pro děti pro vstup do světa RC. Super rychlé a hodně zábavy. Jděte kamkoli -- toto robustní rc auto lze jezdit v terénu. Nastavitelná rychlost -- maximální rychlost tohoto rc auta je až 30 km/h.
ZnačkaLoolinn #ad
VýrobceLoolinn #ad
Výška5.12
Délka10.63
Šířka8.46
Číslo díluLoolinn - Monster Truck - 01
ModelkaLoolinn - Monster Truck 16889
Záruka1. Na přístroje je poskytována bezplatná záruka 1 rok.
2. V případě problémů nám jednoduše zašlete e-mail. Okamžitě vám pomůžeme s vaším problémem.

8. Rodzon

#ad

Rodzon Dálkově ovládané auto 3 4 5 6 7 8 9 let hry LED blikající RC autíčko hračka chlapci Vánoce narozeniny dárky pro děti hračka 2,4 GHz 4WD 360° Flip RC Car se 2 nabíjecími bateriemi modrá

#ad
Rodzon #ad - Dlouhá výdrž baterie – více času – tento dálkově ovládaný vůz se dodává se dvěma bateriemi pro dálkové ovládání, 7v akumulátory pro malé rc auto a odpovídajícím USB nabíjecím kabelem. I když se srazí se stěnou nebo jiným autíčkem na hraní, pastviny, může rychle přizpůsobit svůj stav a ujet požadovaným směrem.

Vybavena 2 motory, silná ochrana proti rušení, 20 m dlouhá přenosová vzdálenost slibuje stabilní vzdálený výkon. Interakce mezi rodinou nebo přáteli pomáhá budovat dobré vztahy. Druhá dobíjecí baterie vám ušetří nudné čekání na nabití a postará se o nepřerušovanou zábavu. Perfektní nápad na dárek pro dětské narozeniny – dobíjecí dálkově ovládané auto od 3 let pomáhá rozvíjet inteligenci dětí a trénovat schopnost používat ruce a mozek. Rc auto s vysoce otěruvzdornými pneumatikami, netoxické a odolné proti korozi, první volba pro outdoorové hračky pro chlapce. Cool a neobvyklá světla – jeďte ve dne i v noci – rodzon filiping drift rc car se řídí nejen designem led světlometů, ale tentokrát má na kolech také jasná a barevná LED světla.

Hobby rc auto na dálkové ovládání jsou nejen perfektní dárky pro chlapce dívky 8 let, ale také pro chlapce dívky 5 let nápady na dárek o svátcích jako Den dětí, Vánoce, Nový rok. Dlouhá životnost & robustní pro všechny terény – vyrobeno z kvalitního abs, odolá různým terénům jako písečná pláž, mokřady, mají dobrou rázovou houževnatost a vynikající mechanické vlastnosti. Vzrušující a stabilní závodní auto – rychlost, autíčko je vyrobeno pro neuvěřitelné rychlosti.
ZnačkaRodzon #ad
VýrobceRodzon #ad
Výška2.36
Délka6.3
Hmotnost1.17
Šířka6.3
Číslo dílu1
Modelka33 00
Záruka1

9. Korffe

#ad

Vánoční dárky k narozeninám chlapec 6-18 let vnitřní a venkovní hry pro děti RC Auto Car Pool Pláž Hračka, Korffe Obojživelné vozidlo Dálkově ovládané auto od 4 5 6 7 8 9 let

#ad
Korffe #ad - Máte-li dotazy nebo problémy, že vaše obavy vyřešíte během 24 hodin, kontaktujte nás prosím. Upozornění: ruční dálkové ovládání vyžaduje dvě AA baterie nejsou součástí dodávky. Doba nabíjení každé baterie činí pouze 2, vyniknout mezi mnoha RC auty a získat tak jedinečnost a.

2 baterie s velkou kapacitou je vybaven dvěma 1200 mah dobíjecími lithiovými bateriemi s velkou kapacitou. Perfektní dárek pro děti dálkové ovládání jako dárek do auta pro chlapce 6-18 let, je perfektní pro vnitřní a venkovní aktivity, rc auto může provádět různé triky pro stimulaci kreativity dětí, pikniky a kempování. Vynikající zákaznický servis v boxu najdete komplexní a snadno sledovatelný návod pro snadné ovládání. Obojživelné auto na dálkové ovládání obojživelné dálkově ovládané auto lze jezdit v bazénu, na pláži, zda jsou šrouby přihrádky na baterie utaženy a zapečetěny, abyste věděli, na písečné pláži, v blátě a trávě.

Vaši přátelé budou nadšeni vašimi úžasnými ovládacími schopnostmi. Překvapte své dítě RC autem jako narozeniny! Zaručujeme vám, abychom zajistili spokojenost zákazníků s naším zákaznickým servisem. Aktualizovaná dálková ovládání mohou být vodotěsná. Jednotlivou baterii lze pro rc auto používat nepřetržitě po dobu jedné hodiny, 5 hodiny.
ZnačkaKorffe #ad
VýrobceWEI SHENG DA TOYS FACTORY #ad
Číslo díluCV-B800
ModelkaCV-B800

10. HAIBOXING

#ad

Vodotěsné, hračka pro děti a dospělé, HAIBOXING Dálkově ovládané auto 4WD RC auto 1:16 36 km/h, terénní vozidlo, vysokorychlostní RC Monster Truck 2,4 GHz závodní auto

#ad
HAIBOXING #ad - Nemusíte si dělat starosti s mokrým prostředím a místo toho si užijete zážitek z jízdy. Rc car s extrémně vysokou rychlostí vybavené vysoce kvalitním motorem rc390, pro dosažení maximální rychlosti 36 km/h, což nabízí větší konkurenceschopnost v Drag Race a vynikající zážitek z jízdy.

Silná odolnost proti nárazu monster truck dálkově ovládaná nejnovější technologie 4wd s ochranou proti nárazům, regulací gravitace a rychlosti. A chrání elektronické komponenty v karosérii. Dálkově ovládaný vůz vhodný pro téměř složité silniční podmínky a drsné prostředí. Zabraňuje přehřátí, nadměrnému proudu a přebití, aby byla zajištěna bezpečnost. Dárek pro děti a dospělé tato dálkově ovládaná vysokorychlostní autíčko je perfektním dárkem na velikonoce, den dětí a vánoce.

Dálkově ovládaný kočárek pro jízdu a drifování. E vykazuje silnou odolnost proti nárazu a silnou karosérii nárazů. S odpruženým systémem tlumičů 4wd, čímž je karoserie terénního vozidla pružnější. 60–80 metrů kontrolní vzdálenost. Ipx4 auto s dálkovým ovládání s esc / přijímačem chráněným proti stříkající vodě, částečně vodotěsným designem rc nákladních vozidel před stříkající vodou a vlnami. Nabízí plně proporcionální ovládání plynu a řízení, má velmi rychlé řízení a škrticí klapku.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceShantou Haiboxing Technology&Education Model Co., Ltd. #ad
Výška3.27
Délka10.83
Šířka8.86