Top 10 Puzzelmatten Für puzzle BIS 1000 – Hrací puzzle podložky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ravensburger

#ad

Podložka pod puzzle na svinutí, praktické příslušenství k ukládání puzzle, Ravensburger Roll your Puzzle – podložka na puzzle s až 1000 dílky

#ad
Ravensburger #ad - Podložka pod puzzle lze použít přímo jako podložku pro puzzli – při pauzování lze podložku pomocí skládačky na ní zcela jednoduše srolovat na určenou plastovou trubičku a zafixovat pomocí dodaných gumových pásků.

Příslušenství puzzle v kvalitě ravensburger – podložka pod puzzle je vyrobena z protiskluzové plsti a zaručuje, že se puzzle při uložení nezlomí – vysoce kvalitní plastová trubice zajišťuje dodatečnou stabilitu a usnadňuje svinutí. Skvělý nápad na dárek pro dospělé a děti: praktická podložka na puzzle k srolování nadchne milovníky puzzle všech věkových kategorií a je tak ideální jako dárek k Vánocům nebo jako dárek k narozeninám.

Ať už dětské puzzle nebo puzzle pro dospělé: s podložkou na puzzle ve formátu 110 x 66 cm lze puzzle s až 1000 díly prakticky srolovat a skladně uložit. S podložkou na puzzle od ravensburger lze počáteční puzzle bezpečně přepravovat v malých i velkých přestávkách ve puzzle a skladně je uložit – zcela bez sklouznutí.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška14.5
Délka10.62
Hmotnost1
Šířka2.36
Číslo dílu179565
Modelka179565
ZárukaZáruka 2 roky

2. Celawork

#ad

Pro 1500, Celawork Podložka pod puzzle pro BIS 1500 2000 3000 Puzzle Díly Puzzle Pad Podložka Puzzle Rolovací podložka Role podložky na puzzle na puzzle černá

#ad
Celawork #ad - Pro otevření otvoru přitlačte ventil prsty, aby se hadice nafoukla. Udrží nejen všechny díly na místě, ale kompaktní trubici lze také zabalit a vzít všude s sebou. Jedinečný design proti protékání s otvorem proti protékání vydrží v nafouknutém stavu déle než jiné hadice na trhu.

Díly puzzle drží na plsti a nesklouznou sem nebo tam, prosím nekupujte. Snadné skladování a přeprava uschovejte si své hádanky nebo je doplňte tímto snadno ovladatelným nafukovacím člunem a rohožkou. Vysoce kvalitní plstěná podložkakvalitní plstěné podložky a zesílené plstěné podložky zajišťují, dodává se od Celawork-DE, jiní prodejci prodávají špatné výrobky, pozor, že jsou super měkké a příjemné na dotyk.

Tyřbarevné třídicí misky usnadňují použití hádanek. Velká kapacita66 × 116 cm na 1 500 kusů, 100 × 140 cm na 3000 kusů protiskluzové plstěné podložky na puzzle zajišťuje, 80 × 120 cm na 2000 kusů, že každé puzzle zůstane bez záhybů. Deluxe edition puzzle storage Set Everything you need to make your puzzles Portable or store: 1 x felt mat.
ZnačkaCelawork #ad
VýrobceCelawork #ad
Výška0.08
Délka45.67
Šířka25.98

3. Pianeta

#ad

Praktické příslušenství pro ukládání puzzlí, role uložení koberců až na 1500 dílů, PIANETA Podložka pod puzzle z netkané textilie, podložka na puzzle

#ad
Pianeta #ad - Zajišťuje, že každé puzzle zůstane bez záhybů. Snadné použití: rozdělte a vyhlaďte plstěnou podložku jednoduše na hladký a rovný povrch a začněte s hrou puzzle. Obsah balení: 1x plstěná podložka, 1 x nafukovací hadice, 2 x gumový pásek.

Dárky zdarma: nafukovací hadice je součástí dodávky, že vaše nedokončené hádanky budou příště perfektně uloženy. Velká kapacita: tato protiskluzová plstěná podložka měří cca 115 × 66 cm a pojme až 1 500 dílů. Jednoduchá kategorizace a rozlišení: plsť má černou barvu a usnadňuje rozlišení mezi barevnými hádankami, což vám udělá spoustu zábavy. Pokud chcete nedokončené puzzle na příště pozastavit a bezpečně uložit, umístěte nafouknutou hadici na obou koncích rohože, rolujte podložku rovnoměrným tlakem a pak oba konce upevněte gumovými pásky.

Pro další ochranu vašich hádanek před posunutím jsou uzavřeny dva gumové pásky, aby bylo zajištěno, které upevňují oba konce role. Vezměte prosím na vědomí, že balíček neobsahuje žádné puzzle. Dodává se v exkluzivním balení a je vynikajícím dárkem pro lidi každého věku.
ZnačkaPianeta #ad
VýrobceTDI #ad

4. MOZOOSON

#ad

Přenosná podložka na puzzle s třídicím miskou puzzle, MOZOOSON Podložka puzzle Roll Storage Mat pro 500 1000 1500 puzzle, puzzle podložka rolovací podložka puzzle ukládání puzzle

#ad
MOZOOSON #ad - Není snadné spadnout: podložka pod puzzle je z měkkého a protiskluzového plstěného materiálu, příjemná na kůži a bez zápachu, není snadné ji zlomit, nabízí milovníkům puzzle pohodlný povrch pro práci na svých puzzlech. Snadná přeprava a skladování: role podložky na puzzle s nafukovací hadicí a úložnou taškou, aby se ušetřilo místo.

To vám usnadní nalezení dílků, které potřebujete, abyste si vylepšili zážitek z puzzle. Různé oblasti puzzle lze použít pro různé druhy puzzle, aby byly splněny různé potřeby fanoušků puzzle upozornění: před použitím žehlete naplocho při nízké teplotě. Takže si můžete své puzzle vzít všude s sebou, pokud nejste hotovi, můžete tuto podložku jednoduše srolovat a zavěsit na skladování, .

Podložka na puzzle se 6 druhy puzzle: sada podložek na puzzle obsahuje 6 různě barevných přihrádek, které vám pomohou uspořádat a třídit různé dílky puzzle. Ideální dárek: rotační podložka na puzzle je ideálním dárkem pro milovníky puzzle všech věkových skupin, velké narozeniny, Vánoce, výročí dárek pro přátele a rodinu. Přenosná podložka na puzzle: velikost podložky je 118 × 66 cm, včetně velkých a malých puzzlí, vhodná pro 500 1000 1500 dílků.
ZnačkaMOZOOSON #ad
VýrobceMOZOOSON #ad
Výška0.04
Délka46.46
Šířka25.98
Číslo dílu001
ModelkaG1500TP
ZárukaČ

5. Ravensburger

#ad

Ravensburger Desky na puzzle na puzzle s až 1000 dílky, příslušenství k ukládání puzzle, kombinace misky na třídění puzzle a podložky na puzzle

#ad
Ravensburger #ad - Příslušenství puzzle v kvalitě ravensburger – třídicí boxy na vnitřní straně desky na puzzle jsou vyrobeny z kvalitního plastu, podložka puzzle ze stabilní lepenky – i když se složka nosí na uchu, puzzle neklouže.

Skvělý nápad na dárek pro dospělé a děti od 14 let: praktické desky na puzzle v elegantním designu nadchne všechny milovníky puzzle a hodí se tak ideálně jako dárek k Vánocům nebo jako dárek k narozeninám. Puzzle a skladování: na vyjímatelnou podložku lze skládat puzzle s až 1000 dílky – v malých i velkých přestávkách ve puzzle lze podložku zcela jednoduše opět vložit do složky puzzle a puzzle bezpečně uložit.

Tam lze díly puzzle třídit a uspořádat podle barev nebo tvarů. Třídění a organizování: na vnitřní straně desky se nachází 5 integrovaných třídicích boxů v různých velikostech. Třídění, puzzle, skladování a přeprava: desky na puzzle od ravensburger jsou ideální kombinací misky na třídění puzzle, podložky na puzzle a úložného boxu – započaté puzzle lze skladně uložit a bezpečně přepravovat.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška22.05
Délka30.31
Hmotnost1
Šířka1.18
Číslo dílu179626
Modelka179626
ZárukaZáruka 2 roky.

6. MOZOOSON

#ad

MOZOOSON Podložka na puzzle, pro dospělé, děti, 1000 dílů, role s praktickým příslušenstvím pro puzzle, ukládání puzzle mat, 1500, puzzle 2000

#ad
MOZOOSON #ad - To usnadňuje nalezení potřebných dílků puzzle a urychluje proces řešení. Svinuté puzzle roll mat si můžete vzít všude s sebou a kdykoli pokračovat ve své cestě puzzle. Abyste měli ještě více zábavy při plavání. Bezpečné plstěné puzzle mat: měkká a silná plstěná podložka z látky, která je bezpečná a bez zápachu.

Snadné skladování a přeprava: puzzle pad zajišťuje, že puzzle lze kdykoli spustit a zastavit, jednoduše srolujte puzzle mats nafukovací hadicí a vložte je do úložné tašky, tři elastické pásky zajišťují dodatečnou stabilitu a bezpečnost při skladování. Erné puzzle roll vám pomůže snadno rozlišit barevné puzzle a má protiskluzový efekt, který zabraňuje sklouznutí puzzle a rychle zlepšuje efektivitu vaší puzzle. Les na trhu a vám usnadní vychutnání puzzle. Vezměte prosím na vědomí, že naše sady neobsahují puzzle. Skvělý dárek: rozsáhlá sada puzzle je skvělým dárkem pro milovníky puzzle k narozeninám, novému roku a jiným slavnostním příležitostem, Vánocům, velmi promyšlený a praktický.

Promyšlená velikost podložky na puzzle: podložka pod puzzle měří 118 x 80 x 0, 1500 a 2000 dílky různých tvarů plošných linií puzzle, 3 cm a pojme 100 – 2000 dílků bohatého typu puzzle, plstěná podložka je plánována s 1000, hodí se k různým druhům puzzle. Praktické příslušenství pro podložky na puzzle: na rozdíl od běžných koberců s puzzle jsou naše podložky vybaveny 6 přihrádkami, které vám pomohou uspořádat díly puzzle podle barvy nebo tvaru.
ZnačkaMOZOOSON #ad
VýrobceMOZOOSON #ad
Výška0.08
Délka46.46
Šířka31.5
Číslo dílu001
ModelkaB2000
Zárukano

7. Puzzlup

#ad

1000 a 1500 dílků – během několika sekund srolovat – role puzzle s dárkovým balením, Puzzlup Podložka na puzzle až 1500 dílů – 66 × 120 cm – prémiová role puzzle pro 500

#ad
Puzzlup #ad - Připravte se na hřiště, puzzle! puzzle jako král: dopřejte si luxus, zatímco naše neoprenová podložka na puzzle vás bude hýčkat polstrovanou, protiskluzovou spodní stranou a sametově měkkou horní stranou.

Balení jako profesionál: "zasíláme hrdě po celé délce, v působivém balení. Rozšiřte náladu puzzle na každém stole. Bleskurychlé válcování – puzzle patentovaná technologie rolování a zamykání promění zavázání a rozvinutí v bleskové potěšení. Pěna je tou nejlepší volbou: vyrobeno s ideálním průměrem a správnou hustotou, zajišťuje náš pěnový válec třetí generace ochranu vašeho puzzle při nesčetných krocích.

Až 1500 dílů – 66 × 120 cm – s rozměry 66 × 120 cm je naše pěnová podložka na puzzle dostatečně velká pro zábavu 1500 dílků. Dné záhyby, žádné pomačkání & připraveno na zábavu. Zakladatel. Je to trůn pohody pro Vaše puzzle. Proměňte uložení puzzle obratem ruky.
ZnačkaPuzzlup #ad
VýrobcePuzzlup #ad
Výška0.39
Délka47.24
Šířka25.98
Číslo dílu6C-I6V4-8TV4
Modelka6C-I6V4-8TV4

8. Celawork

#ad

Celawork Podložka pod puzzle na puzzle, s až 1000 dílky puzzle podložka pod puzzle puzzle rolovací podložka, praktické příslušenství k ukládání puzzlí

#ad
Celawork #ad - Díly puzzle drží na plsti a nekloužou sem a tam. Popusťte uzdu své vášni puzzle a užívejte si bez námahy zábavu z puzzle. Udrží nejen všechny díly na místě, ale kompaktní trubici lze také zabalit a vzít všude s sebou.

Sada podložky pod puzzle vše, 1 x nafukovací hadice, co potřebujete, 3 x gumové pásky, abyste své puzzle mohli nosit nebo uschovat: 1 x plstěná podložka 56 × 94 cm, vezměte prosím na vědomí: Pumpa není součástí dodávky! !. Jedinečný design proti protékání s otvorem proti protékání stiskněte prosím prsty ventil, aby se otvor otevřel a vyfoukl vzduch, aby se hadice nafoukla. Vysoce kvalitní podložka pod puzzle kvalitní plstěné podložky a zesílené plstěné podložky zajišťují, že jsou super měkké a příjemné na dotyk.

Podložky na puzzle 1000 vyvinuli jsme exkluzivní puzzle pro vaše puzzle 70 x 50 cm s 1000 dílky. Uložení puzzle uložte si díly puzzle v plstěné podložce nebo je rolujte pomocí této snadno ovladatelné hadice a plstěné podložky, kterou lze pojízdně posouvat.
ZnačkaCelawork #ad
VýrobceCelawork #ad
Výška0.04
Délka37.01
Šířka22.05
Číslo dílumat001
Modelkamat001
Záruka2

9. TINYOUTH

#ad

TINYOUTH Podložky na puzzle do 1000/1500/2000 dílů, černé, 1,5 mm podložka pod puzzle příslušenství podložka pod puzzle pro kulaté puzzle čtvercové puzzle a obdélník puzzle

#ad
TINYOUTH #ad - Vytištěno dimenzionální kresba -- podložka na puzzle byla vytištěna s různě dimenzionálními výkresy, puzzle bylo možné dokončit podle tohoto výkresu velikostí. Protiskluzová podložka na puzzle – podložka na puzzle je vyrobena z plstěné látky, 3 x Magic Straps, 1 x nafukovací hůl, balení obsahuje 1 x podložka na puzzle, žádné puzzle.

Jakou velikost se hodí pro puzzle pad? -- 1000 ks kulaté puzzle 68 x 68 cm, 1000 ks obdélníkové puzzle 75 x 50 cm, 1500 ks obdélníkové puzzle 85 x 50 cm, 5 cm, 6 60cm, 81, 1000 ks čtvercové puzzle 63, 60cm, 6 cm a 95 x 35 cm, 3 x 40, 81, 5 x 63, 3 x 40, 200 ks obdélníkové puzzle 96 x 68 cm a 103 x 72 cm.

Kapacita podložky na puzzle – rozložená podložka na puzzle je 120 × 80 cm, plstěná podložka pojme puzzle 1000 až 2000 dílů, hodí se pro kulaté puzzle, čtvercové puzzle a obdélníkové puzzle. Nafukovací podložka na puzzle – podložka na puzzle může uspořádat dílky puzzle, můžete si také uložit nedokončené puzzle, dokud to neuděláte příště.
ZnačkaTINYOUTH #ad
VýrobceTINYOUTH #ad
Výška0.59
Délka47.24
Hmotnost280
Šířka31.5
Číslo dílu2000PDB-DE
Modelka2000PDB-DE

10. BangShou

#ad

BangShou Podložka pod puzzle profesionální váleček puzzle Pad Felt Mat pro puzzle 1000/1500/2000 černá

#ad
BangShou #ad - Záruka a zákaznický servisvšechny naše výrobky byly prováděny přísnou kontrolou kvality, pokud se vyskytnou problémy s kvalitou nebo nejste s výrobkem spokojeni, kontaktujte nás. Design v monochromatických barvách přispívá k ostrému kontrastu mezi rohoží a barevnými puzzlemi. Velká podložka na puzzle bangshou vhodná pro většinu dílků puzzle s puzzle roll od bangshou můžete bezpečně přepravovat a uchovávat své velké puzzle s 1000/1500 dílky.

Praktická role puzzle pro dílkynafukovací váleček se navine společně s černým podkladem, pomocí lepenkové role a suchého zipu lze puzzle bezpečně zabalit a odložit stranou. Při zastavování můžete své puzzle držet na místě, vzít je s sebou a všude je pověsit. Může vám pomoci zjednodušit a zpříjemnit efektivitu tvorby hádanek. Pro další puzzle lze podložku jednoduše znovu otevřít. Vylepšené materiálypodložka na puzzle bangshou a úložná taška jsou vyrobeny z vylepšené zesílené plsti.

Vezměte prosím na vědomí, že dodávka neobsahuje puzzle. Vylepšený materiál je měkčí a příjemnější pro pokožku uživatelů, ale díly puzzle jsou zaručeně neklouzavé. Balení obsahuje 1 plstěnou podložku na puzzle, 1 nafukovací hadici, 1 nafukovací pumpičku, 1 úložnou tašku z plsti, 3 gumové pásky a 4 odkládací přihrádky z plsti. Existují obdélníkové a kruhové pracovní oblasti puzzle různých velikostí, které lze snadno přizpůsobit různým druhům puzzle.
ZnačkaBangShou #ad
VýrobceBangShou #ad
Výška0.01
Délka46
Šířka31