Top 10 Nählampe Tageslicht – Lampy na stolech

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Komerci

#ad

Kancelář, kloubové rameno, úsporná, dílna, LED stmívatelná, pracovní lampa, bílá, Komerci KML-9501LED 21,5 W studené světlo, pracovní lampa

#ad
Komerci #ad - Tíhlý, elegantní design. Velká hlava žárovky; nastavitelné kloubové rameno se svorkou na stůl 10–60 mm; 117 moderních LED jako zdroj světla. Etrný k životnímu prostředí, protože s dlouhou životností a úspornou spotřebou díky nejmodernější LED technologii. Etrné k očím, plochému a homogennímu osvětlení pro perfektní pracovní výsledek. Toto pracovní světlo nabízí jasné, rozptýlené světlo a je rychle připraveno k použití. Pracovní světlo s kloubovým ramenem, 5 w, teplota světla 6900 K, 21, 2600 lumenů, stmívač.
ZnačkaKomerci #ad
VýrobceKomerci #ad
Výška18.5
Délka1.97
Šířka19.69
Číslo dílu5241
ModelkaKML-9501-W

2. EYOCEAN

#ad

Ochrana očí, otočné rameno architektonické světlo, pracovní světlo, nastavitelné teploty barev, Eyocean LED lampa na psací stůl, dotykové ovládání kancelářská stolní lampa, 10W, plynulé stmívání

#ad
EYOCEAN #ad - Péče o oči, nastavitelné teploty barev – 40 cm hlava lampy, nemihotají a oslňují. Vysoce účinných 98 led diod spotřebuje o 80 % méně energie než běžné žárovky a vydrží 50 000 hodin. Světlo lze jednoduše připevnit na váš psací stůl nebo kancelářský stůl, silná svorka podporuje až 5, což šetří místo na psacím stole.

Světlo se po nastaveném čase automaticky vypne. Extra široké kovové klipy, energeticky úsporné – extra široké kovové klipy, 1 cm stolní desku. Přístup jedním kliknutím do režimu čtení 4000 k a 100% jas, režim čtení – Nastavte funkci časovače, abyste si mohli klidně užívat příjemné čtení. Flexibilní lampa na psací stůl s dlouhým otočným ramenem – tříosý design a volně nastavitelný úhel, otočná světelná hlava, se kterou můžete přizpůsobit směr světla podle vašich osobních potřeb. To znamená mnohem nižší účet za elektřinu a méně CO2 nohy otisk.

10 minut nebo 40 minut zpoždění osvětlení. Plynulé stmívání, která pokryje celý váš psací stůl, práce, ideální pro každou příležitost: čtení, hraní, kreslení, hobby, rovnoměrná světelná účinnost, plynulé stmívání, nastavitelné teploty barev od 3000 K do 5500 K s paměťovou funkcí, tvoření atd. Funkce časování, když chcete spát. Co dostanete – 1 × upínací světlo na psací stůl materiál: prémiová hliníková slitina v letecké kvalitě s tenkou, 1× CE adaptér délka síťového kabelu 1, 8 metru, kartáčovanou povrchovou úpravou, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaEYOCEAN #ad
VýrobceEYOCEAN #ad
Výška47.24
Délka2.17
Hmotnost2.18
Šířka1.57
Číslo díluZY-EJ-0821-35
ModelkaCLED-026C
Záruka180denní záruka vrácení peněz a 24měsíční záruka na oči.

3. EYOCEAN

#ad

Upínací lampa s paměťovou funkcí a funkcí časovače, kancelářská stolní lampa, lampa s husím krkem, Eyocean LED lampa na ochranu očí, nastavitelné stmívání a teploty barev, lampa na psací stůl, 12 W,

#ad
EYOCEAN #ad - Tyřtlačítkové dotykové ovládání, snadné ovládání. Světlo se okamžitě zapne a vypne, silná svorka podporuje až 5, 3 cm stolní desku. Měkký světelný zdroj, žádné blikání a oslnění. Energeticky úsporné, zabudovaná automatická vypínání 10/40 minut, nikdy neztrácejte elektřinu tím, 1 x napájecí zdroj ce délka síťového kabelu 1, 8 metru, že zapomenete vypnout světlo.

1 x upínací světlo na psací stůl, co dostanete – vysoce účinné 84 led diod spotřebuje o 80 % méně energie než běžné žárovky, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Světlo lze jednoduše připevnit na váš psací stůl nebo kancelářský stůl, pokud světlo ovládáte pomocí nástěnného spínače nebo inteligentního reproduktoru. Přístup jedním kliknutím do režimu čtení 4000 k a 100% jas, když lampu zapnete, režim čtení – Naše architektonická lampa má paměťovou funkci, abyste si mohli klidně užívat příjemné čtení.

Péče o oči, ideální pro každou příležitost: čtení, plynulé stmívání, rovnoměrná světelná účinnost. Extra široké kovové klipy, kompatibilní s nástěnnými spínači a inteligentními zástrčkami – extra široké kovové klipy, což šetří místo na psacím stole. Plynulé stmívání, kreslení, nastavitelné teploty barev od 3000 k do 5500 k s paměťovou funkcí, práce, hraní, hobby, nastavitelné teploty barev – 34 cm hlava lampy, tvoření atd. Světelný zdroj pokrývá celý váš psací stůl. Funkce paměti, vrátí se do posledního režimu osvětlení.
ZnačkaEYOCEAN #ad
VýrobceCep #ad
Výška8.58
Délka13.4
Hmotnost2.38
Šířka13.39
Číslo dílu196B
ModelkaCLED-0196C
Záruka180-denní záruka vrácení peněz a záruka 24 měsíců eyocean bezstarostná po prodeji.

4. Lepro

#ad

655 lm, světlo na čtení do pokoje kanceláře,, Lepro Stolní lampa, stolní lampa, LED stolní lampa, 3000 K-6500 K, 15 W, 3 barvy a 5 stupňů jasu, stmívatelná s USB přípojkou, ochrana očí, stolní lampa

#ad
Lepro #ad - Led korálky jsou o 75 % energeticky účinnější než žárovky se stejným jasem, učení, jako např. Pomocí paměťové funkce se nastavený jas a barevný režim automaticky vyvolají při příštím zapnutí stolní lampy, a je zde také funkce časování.

Může nabíjet i chytré telefony, zatímco používáte stolní lampu, což dokonale řeší problém s nedostatečnými zásuvkami. Bezpečnost a servis: provozní napětí činí 12 v, perfektní pro dospělé a děti. 1× led lampa na psací stůl, větší bezpečnost a stabilní extrémně nízké teplo, 1× 10 v/2 A CE síťový zdroj délka síťového kabelu 1, 5 metru, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. S usb přípojkou: tato lampa na noční stolek má funkci usb nabíjení a používá usb nabíjení 5 v/1 a.

Ochrana očí: s 96 led žárovkovými perlami ve dvou řadách je světlo rovnoměrnější a bez blikání, osvětluje každý roh, je šetrnější k očím a snižuje únavu. Práce, prodloužená životnost. Přizpůsobte si své světlo: tato stolní lampa má 655 lumenů jasné led světlo, 3 barvy a 5 stmívatelných světelných režimů, které mohou splnit celou řadu potřeb a scénářů využití, čtení, spaní atd. Další funkce: citlivý dotykový senzor zlepšuje pocit při používání.
ZnačkaLepro #ad
VýrobceLepro #ad
Výška1.97
Délka16.93
Hmotnost1.9
Šířka5.12

5. Neatfi

#ad

117 SMD LED CCT se svorkou, stmívatelné, Neatfi nový model XL 2 200 lumenů LED pracovní světlo, korelovaná teplota barev 3000–6000 K, 24W super jasná lampa, černá

#ad
Neatfi #ad - Kompletní tříletá 3 záruka je zahrnuta. Je mnohostranně použitelná pro úkoly jako psaní, kutilství a další. Profesionální pracovní osvětlení – led lampa neatfi xl 2 200 lumenů se svorkou je ideální pro profesionály a amatéry, vhodná do kanceláří, práce s počítačem, dílen a čítářů.

Dodává se s nastavitelnou svorkou pro snadné umístění a požadovaný úhel. Iroké osvětlení – vybavené 117 smd led světly osvětluje širokou plochu 51 cm, perfektní pro velké psací stoly. Flexibilní design příjemný pro oči – vyvinuto pro komfort očí, aby se minimalizovalo namáhání a únavu.

Individuální osvětlení – má 4 stupně jasu 100%, 75%, 50%, 25% a 3 světelné režimy 3000 k – 6000 k pro individuální potřeby osvětlení, od projektů až po čtení. Záruka spokojenosti – tato lampa je dodávána se zárukou spokojenosti. Zajišťuje rovnoměrné rozložení světla při detailní práci. Pokud byste z nějakého důvodu nebyli s nákupem spokojeni, uděláme to správně.
ZnačkaNeatfi #ad
VýrobceNeatfi #ad
Výška32.28
Délka37.4
Hmotnost4.85
Šířka19.69
Číslo dílu9501LED CCT
Modelka9501LED CCT

6. LASTAR

#ad

82 cm, stmívatelná, architektonická lampa s dotykovým ovládáním a časovačem do práce,, s husím krkem, LASTAR LED lampa na psací stůl s dálkovým ovládáním, lampa na psací stůl, ochrana očí, 24 W

#ad
LASTAR #ad - Flexibilní design husího krku umožňuje nastavení úhlu a zajišťuje ideální polohu osvětlení. Kromě toho je k dispozici tlačítko max s jedním tlačítkem, které v každé situaci zajišťuje nejjasnější světlo. Zajišťuje rovnoměrné a dalekosáhlé osvětlení bez oslnění a je tak perfektní pro ochranu očí a snižuje únavu očí.

S dálkovým ovládáním led lampy nemusíte ani opustit své sedadlo, abyste nastavili jas nebo teplotu barev. Počítačové svítidlo nabízí čtyři přednastavené režimy osvětlení. Různé režimy osvětlení: led lampa na psací stůl lastar s klipem, má 5 režimů osvětlení a 5 stupňů jasu. Poloha lampy se řídí podle vašich potřeb a kovová svorka nastavitelná o 360° usnadňuje upevnění na jakýkoli povrch. Duální ovládací systémy: stolní lampa lastar disponuje dotykovým a dálkovým duálním ovládáním. Led lampa na psací stůl kromě toho disponuje nočním světlem a praktickými funkcemi časovače a zajišťuje tak uklidňující spací prostředí.

Tato stolní lampa pro domácí kancelář se velmi dobře hodí pro kancelářské práce, malování, design, učení a umělecké tvoření. Pro větší pohodlí podporuje lampa také Smart Plugs. Teplota barvy se pohybuje od 3000 k – 3800 k-4500 k-5500 k a jas lze nastavit od 5 % do 25 %–50 % – 75 % – 100 %, takže si můžete osvětlení přizpůsobit vašim potřebám. Silná ochrana očí: stolní lampa lastar se svorkou je vyrobena z hliníkové slitiny a materiálu abs.
ZnačkaLASTAR #ad
VýrobceLastar #ad
Výška12.95
Délka0.98
Šířka11.42
Číslo díluDL024
ModelkaDL024

7. La Canilla

#ad

La Canilla Lampa 30 LED žárovek 6500 K 3 W studené světlo s magnetickou nohou a samolepicími kovovými deskami pro šicí stroje a jiné povrchy | malá LED lampa na psací stůl a pracovní stůl

#ad
La Canilla #ad - Lepicí desky jsou součástí dodávky: led lampa obsahuje 3 samolepicí kovové desky, který není nutně vyroben z kovu. Design a kvalita garantuje La Canilla. Na jedné straně máte černou kovovou část na kterou můžete připevnit magnetickou základnu lampy a na druhé straně máte lepicí díl, se kterými můžete světlo používat na každém rovném povrchu, pomocí kterého ji můžete nalepit na požadovaný povrch.

Nízká spotřeba: led technologie umožňuje nejen mnohem lepší světlo než u běžných, ale také mnohem nižší spotřebu energie. Efektivní osvětlení: s bílou led barvou 6500 k a 80 lm/w nebudou vaše oči vypadat unaveně, i když s nimi strávíte hodiny. Nezahřívá se a má životnost více než 20 000 hodin, kromě toho je bez blikání.

Víceúčelový: ačkoliv je jedno z hlavních použití tohoto typu led žárovek v kovových šicích strojích, můžete je díky dodávaným deskám příslušenství používat v mnoha dalších oblastech: čtení, stolní lampa, osvětlení pracovního stolu, práce atd. Kvalita zaručena: toto led svítidlo se vyrábí nejen z nejlepších materiálů a výkonů, ale odpovídá také příslušným certifikátům CE a RoHS Evropské unie.
ZnačkaLa Canilla #ad
VýrobceJJQ Maquinaria #ad
Výška2.76
Délka7.87
Hmotnost0.51
Šířka2.36
Číslo díluLC-M30LL22
ModelkaLC-M30LL22
Záruka2 roky.

8. brightower

#ad

Kancelářská stolní, brightower Stolní lampa s dvojitou hlavou, denní světlo s dálkovým ovládáním, svorkovná, 24 W, LED stmívatelná, 80 cm, stolní lampa, ochrana očí, husí krk, pro domácí kancelář

#ad
brightower #ad - Dálkové ovládání a dotykové ovládání stolní lampa brightower led se dodává s bezdrátovým dálkovým ovládáním a dotykovými tlačítky, takže si můžete vybrat nejvhodnější režim rychleji a přenosněji. Brightower zaručuje, že vám odpovíme do 24 hodin.

Můžete flexibilně nastavit požadovanou výšku a zvolit různé úhly osvětlení, abyste dosáhli nejlepšího světelného efektu. Ultra široká, malování, čtení, ideální pro kancelářské práce, velká a světlá 80 cm dotyková kancelářská stolní lampa nabízí o 300 % širší oblast osvětlení než běžné lampy a osvětluje celou vaši pracovní oblast.1196 vysoce kvalitních led perel vyzařuje přirozené světlo bez blikání a snižují tak vizuální únavu a stres. Podržte obě horní tlačítka dálkového ovládání současně po dobu 2 sekund, aby se spojení uzavřelo.

Ochrana očí, úspora energie, dlouhá životnost tato lampa pro denní světlo disponuje pokrokovou technologií soft-light. Robustní stojan podporuje stolní desky o tloušťce až 6, 5 cm. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Flexibilní design husího krku o 360° husí krk této stolní lampy lze otáčet o 360°. Stolní lampu lze snadno upevnit na stůl a nezabírá téměř žádné místo na stole.
Značkabrightower #ad
Výrobcebrightower #ad
Výška17.52
Délka13.03
Hmotnost2.87
Šířka2.52

9. LIBORA

#ad

Lampa na psací stůl, lampa na psací stůl, šetrná k očím, stmívatelná lampa na psací stůl se 3 barvami a 10 stupni jasu, LED lampa na psací stůl, černá

#ad
LIBORA #ad - Usb připojení a robustní držák lampa pro denní světlo nabízí usb připojení pro zvýšenou mobilitu. Stolní lampa může být napájena přes USB port notebooky/PC/PowerBank/USB adaptér. Kvalitní servis naše exportní produkty jsou 100% testovány na kvalitu. Ochrana očí a funkce ukládání stolní lampa je vybavena vysoce účinnými energeticky úspornými led diodami, aby se zabránilo namáhání očí způsobenému plápolajícím nebo ostrým světlem.

Díky tomuto flexibilnímu designu husího krku můžete volně nastavit výšku a zvolit různé úhly osvětlení, abyste dosáhli nejlepšího osvětlení. Světelná deska je vyrobena z kvalitního hliníku, což vede k lepšímu odvádění tepla a prodlužuje životnost lampy. 3 stupně teploty barev a 10 stupňů jasu s citlivými tlačítky může černá stolní lampa individuálně regulovat teplotu barvy a jas.

Pokud narazíte na problémy během používání, neváhejte nás kontaktovat. Lampa je vyrobena z hliníkové slitiny a ABS, má velmi dlouhou životnost. Má 3 stupně teploty barvy: teplé světlo 2700 k, teplé bílé světlo 4500 K a studené světlo 6500 K. Navíc má paměťovou funkci, které nemihotají a neoslňují, která při příštím zapnutí automaticky převezme dříve nastavený jas a barevný režim, takže není nutné žádné nové nastavení. Nabízíme vám vyhrazený servis.
ZnačkaLIBORA #ad
VýrobceLIBORA #ad
Výška28.35
Délka3.15
Hmotnost1.43
Šířka1.97
ModelkaYTDL-501

10. B.K.Licht

#ad

Lampička na čtení postel, 53 cm V,, světlo na čtení, lampa na noční stolek, dekorace, stolní lampa, otočná, otočná, kancelářská lampa, stolní lampa, B.K.Licht, Stolní lampa s kabelovým spínačem

#ad
B.K.Licht #ad - Ideální velikost: s výškou 530 mm a hloubkou 224 mm je tato retro stolní lampa dostatečně velká, aby se dalo místo na psací stůl, a přesto dostatečně kompaktní, aby poskytla efektivní osvětlení, komodu nebo noční stolky.

Díky tomu jsou obzvláště praktické jako stolní lampa nebo lampa na noční stolek. Mnohostranně nastavitelné osvětlení: rameno lampy je otočné přímo na noze a ramena i hlava svítidla jsou otočné a otočné. Praktický kabelový spínač pro snadné ovládání: vintage lampa je vybavena kolébkovým spínačem ZAP/VYP na kabelu, vintage lampa se pohodlně ovládá. 40 wattů, což vám dává svobodu integrovat světelný zdroj podle vašich představ.

Bezešvě se začlení do zařízení inspirovaných vintage. Kompatibilní se žárovkami e14: lampa do postele je vhodná pro použití se světelným zdrojem E14 do max. Elegantní retro design: toto dekorativní svítidlo s 1 žárovkami zaujme svým stylovým retro designem, vyrobeno z kovu v černé barvě. Tato flexibilita umožňuje přesné nasměrování světla, ideální pro čtení, práci nebo jako akcentové osvětlení.
ZnačkaB.K.Licht #ad
VýrobceB.K.Licht #ad
Výška20.87
Délka8.66
Hmotnost2.8
Šířka20.87
Číslo díluBKL1080
ModelkaBKL1080