Top 10 Leifheit Clean Twist XL – Mopy na mokré a suché čištění pro domácnosti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Leifheit

#ad

Leifheit 2dílná sada potahů na stírání Profi XL micro duo, čisticí hadříky z mikrovlákna, náhradní potah na podlahu pro ideální zachycení nečistot díky systému 2 vláken, ideální na dlaždice a laminát, pro všechny typy podlah

#ad
Leifheit #ad - Rozsah dodávky – sada 2 ks potahů na mop leifheit profi micro duo xl, šířka stírání 42 cm, Made in Europe, potah stěrače z mikrovlákna, se speciálními štětinami, 75% polyester s 25% polyamidem, číslo výrobku 55153.

Istí také spáry – potah na mop je vyroben z mikrovlákna s vysokou čistotou a řadami mírně zvýšených speciálních štětin, které zajišťují zářivou čistotu až do spár. Díky tomu je potah díky opětovnému použití velmi šetrný k životnímu prostředí. Bez problémů rozpouští všechny částice nečistot a prachu a bezpečně je vstřebává do čisticího hadříku.

Pro všechny podlahy – s náhradním potahem leifheit lze ideálně otřít všechny hladké podlahy v celém domě – ať už v koupelně, obývacím pokoji nebo v kuchyni. Lze prát v pračce – hadřík lze hygienicky prát při 60 °c bez aviváže v pračce. Snadné čištění – potah mopu je obzvláště savý a čistitelný.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit AG #ad
Výška1
Délka1
Šířka1
Číslo dílu55153
Modelka55153

2. Leifheit

#ad

Leifheit 55120 návlek na mop Profi micro Duo

#ad
Leifheit #ad - Produkt je tvořen ze 75 % polyesterem a 25 % polyamidem. Ideální pro všechny hladké podlahy. Extrémně savý a nesmírně čisticí. Návlek z mikrovlákna s rovnými, jemnými, mírně zvýšenými speciálními štětinami. Pratelný na 60 °C.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit #ad
Výška0.79
Délka21.65
Hmotnost0.18
Šířka6.3
Číslo dílu55120
Modelka55120

3. Leifheit

#ad

S potahem na dlaždice a laminát, Leifheit Podložka na podlahu šetrná k zádům Profi XL micro duo Telescope, mop k uvolnění s klikem na nohy, teleskopická rukojeť 87 – 142 cm z oceli, otočný kloub o

#ad
Leifheit #ad - Potah z mikrovlákna – mop leifheit se 2 vlákny je všestranný talent, uvolňuje nečistoty na laminátových a kamenných podlahách. Etří záda – s profesionálním mopem na podlahu nezatěžuje záda, protože ji lze ovládat kliknutím na nohu bez ohýbání.

Click-system – čistič podlah má patentovaný systém leifheit Click: díky speciálnímu nástavci jsou možné různé čisticí přístroje v kombinaci s teleskopickou násadou. Rozsah dodávky – mop na podlahu leifheit profi xl micro duo včetně mopu z mikrovlákna, teleskopická násada 87–142 cm se zacvakávacím systémem nekompatibilní se sérií Leifheit Professional, výr.

Nejjemnější štětiny čistí odolné nečistoty bez námahy. Chytrá rukojeť – drhnutí s teleskopickou násadou z vysoce kvalitní oceli lze nastavit na výšku mezi 87 – 142 cm, má šířku stírání 42 cm a otočný kloub o 360 stupňů. 55049. č. Ideální pro odšťavňovač, který je k dostání samostatně.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit #ad
Výška2.5
Délka43.7
Hmotnost1.7
Šířka8.7
Číslo dílu55049
Modelka55049

4. Leifheit

#ad

Náhradní potah na mop pro ideální zachycení nečistot díky systému 2 vláken, Leifheit Profesionální mop micro duo, pro všechny typy podlah, potah z mikrovlákna ideální na dlaždice a laminát

#ad
Leifheit #ad - Perfektní čištění – potah mopu je extrémně savý a mimořádně čistitelný, takže bez problémů zachytí všechny nečistoty a prachové částice a bezpečně drží. Mnohostranně použitelný – ať už pro stírání v koupelně, obývacím pokoji nebo v kuchyni – náhradní potah na mop Leifheit je ideální pro všechny hladké podlahy v celém domě.

Inovativní provedení – potah na mop je vyroben z mikrovlákna s řadami mírně zvýšených speciálních štětin a zajišťuje tak zářivou čistotu i ve spárách. Praktický rozsah dodávky – leifheit mop profi micro duo, se speciálními štětinami, 75% polyester s 25% polyamid, potah stěrače z mikrovlákna, Made in Europe, číslo výrobku 55122. Tak jej lze bez problémů znovu použít. Opakovaně pratelný – potah na mop lze prát na 60 °C, aniž by ztratil savost.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit #ad
Číslo dílu55122
Modelka55122

5. Leifheit

#ad

Pro všechny typy podlah, s vysokou absorpcí vody a, ideální zachycování nečistot díky systému 2 vláken, Leifheit 2dílná sada náhradních hlavic Clean Twist Disc Mop micro duo, savé mikrovlákno

#ad
Leifheit #ad - č. Silný čisticí výkon – mop zajišťuje díky mikrovláknu vysokou absorpci vody a nečistot. 52115. To umožňuje efektivní čištění podlahy, zcela beze zbytků.

Mop se jednoduše přitiskne. Snadné nasazení – náhradní hlavu mopu lze snadno vyměnit tak, že se zvedne na třásně a natáhne se za násadku. Micro duo – díky 2vláknovému systému nabízí mop dvojitou čisticí sílu: speciální tyrkysové štětiny čistí odolné nečistoty. Mikrovlákno absorbuje nečistoty a velké množství vody. Opakovaně pratelný – potah na mop lze prát na 60 °C, aniž by ztratil savost. Tak jej lze bez problémů znovu použít. Praktický rozsah dodávky – leifheit náhradní hlava disc mop micro duo sada 2 ks, vhodná pro všechny systémy Leifheit Clean Twist Mop Ergo a Leifheit Combi Mop Systeme, art.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit #ad
Výška6.69
Délka3.35
Hmotnost0.51
Šířka8.27
Číslo dílu52115
Modelka52115

6. Leifheit

#ad

Náhradní potah na podlahu se systémem 2 vlákny pro ideální zachycení nečistot, Leifheit 2dílná sada potahů na stěrače Clean Twist M Ergo micro duo, pro všechny hladké podlahy, potah z mikrovlákna na dlaždice a laminát

#ad
Leifheit #ad - Zářivé podlahy – s čisticími hadříky z mikrovlákna budou všechny typy podlah zářivě čisté. Efektivní stírání – potah na čištění podlahy je nejen čistitelný, ale také extrémně savý.

Díky chytrému designu otírají boční hrany potahu podlahové lišty. č. Stěrače na dlaždice s vysokým čištěním – mop z mikrovlákna se skládá z řad nejjemnějších speciálních štětin, které jsou lehce zvýšené a mohou tak optimálně odstranit nečistoty. Hygienické čištění – náhradní potah se připevňuje pomocí kombinované kapsy na suchý zip na sadu plochých stěračů Clean Twist M Ergo a pro hygienické použití lze prát při 60 °C.

Praktický rozsah dodávky – 2dílná sada potahů na mop leifheit clean twist m ergo micro duo, Made in Europe, 33 cm široký potah mopu, z mikrovlákna se speciálními štětinami, Art.55162. Potah na mop uvolňuje nečistoty hluboko do pórů a absorbuje vodu do stírání.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit AG #ad
Číslo dílu55162
Modelka55162

7. Leifheit

#ad

Ocelová rukojeť 146 cm, potah z mikrovlákna na dlaždice a laminát, Leifheit Profesionální XL micro Duo, zacvakávací systém, ekologický karton, otočný kloub o 360°, mop s kliknutím na nohy

#ad
Leifheit #ad - č. Ideální pro odšťavňovač, který je k dostání samostatně. Etří záda – s profesionálním mopem na podlahu nezatěžuje záda, protože ji lze ovládat kliknutím na nohu bez ohýbání. 55019. Nejjemnější štětiny čistí odolné nečistoty bez námahy.

Potah z mikrovlákna – mop leifheit se 2 vlákny je všestranný talent, uvolňuje nečistoty na laminátových a kamenných podlahách. Chytrá rukojeť – drhnutí s násadou 146 cm z vysoce kvalitní oceli má šířku stírání 42 cm a otočný kloub o 360 stupňů, takže je možné v krátké době pohodlné stírání. Ekologické balení – díky stabilní 3dílné rukojeti potřebuje mop o 40 % méně balení než jeho předchůdce a snižuje tak odpadky z obalů.

Rozsah dodávky – mop na podlahu leifheit profi xl micro duo s 3dílnou ocelovou násadou 146 cm, včetně mopu z mikrovlákna, vyrobeno v Evropě, kompaktní v ekologickém obalu, šířka stírání 42 cm, výr. Click-system – podlahový čistič disponuje patentovaným systémem Leifheit Click: díky speciálnímu nástavci jsou možné různé čisticí přístroje v kombinaci s ocelovou ocelí.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit #ad
Hmotnost2.56
Číslo dílu55019
Modelka55019

8. Leifheit

#ad

Hravě snadno vyměnitelný náhradní mop, mop s vysokou absorpcí vody a nečistot, Leifheit Náhradní hlava Disc Mop 2dílná sada se savým mikrovláknem

#ad
Leifheit #ad - Snadno se dostane i do těžko přístupných oblastí. Praktická sada – náhradní sada mopů obsahuje dva kusy. Lze je použít buď postupně nebo pro různé podlahové krytiny, resp.

Nový mop se jednoduše přitiskne. Snadné nasazení – náhradní hlavu stěrače lze snadno vyměnit tak, že se zvedne na třásně a natáhne se za násadku. To umožňuje efektivní čištění podlahy, zcela beze zbytků. Praktický rozsah dodávky – leifheit náhradní hlava disc mop 2dílná sada, snadno vyměnitelný, pro mop Leifheit Clean Twist, flexibilní a savé mikrovlákno, číslo výrobku: 52026. Silný čisticí výkon – podlahový čistič zajišťuje vysokou absorpci vody a nečistot. Zářivý lesk – náhradní mop zajišťuje lesklé výsledky díky flexibilním, savým mikrovláknům. Znečištění.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit #ad
Výška3.54
Délka8.27
Šířka6.69
Číslo dílu52026
Modelka52026

9. Leifheit

#ad

Laminát a kork, ideální na parkety, Leifheit Profesionální super měkký potah na citlivé podlahy, náhradní potah stěračů pro minimální absorpci vody, mop na podlahu, náhradní potah se speciálními vlákny

#ad
Leifheit #ad - Utírejte do mlhy – s minimálním příjmem vody je stírací potah optimální pro citlivé parkety, laminát a kork. Lze jej použít také jako stěrač na dlaždice. Se speciálními vlákny – potah je vyroben se speciálním složením vláken ze 100% polyesteru.

Dlouho znovu použitelné – pro opakované použití s optimálním výkonem lze potah prát při 60°. Praktický rozsah dodávky – potah na mop leifheit profi super měkký, lze prát na 60°, 42 cm šířka stěrače, Made in Europe, kompatibilní s profesionálem na mop na podlahu, číslo výrobku 55116.

Lze jej kombinovat jako sadu stěračů s profesionální XL podlahovou stěrkou. To umožňuje nejlepší čisticí sílu a trvanlivost. Speciální zpracování zajišťuje čištění podlahy bez poškrábání. Dné škrábance – tento potah mopu je díky tvaru smyčky ideální pro vysoce citlivé podlahy.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit #ad
Výška1.38
Délka16.54
Hmotnost0.18
Šířka6.3
Číslo díluS255116
ModelkaS255116

10. Leifheit

#ad

Ideální pro hrubé dlaždice a kamenné podlahy, Leifheit Potah na stírání profesionální venkovní použití pro velmi hrubé nečistoty, náhradní potah na podlahu pro ideální absorpci nečistot díky systému 2 vláken, pro venkovní použití

#ad
Leifheit #ad - Praktický rozsah dodávky – potah na mop leifheit profi outdoor pro venkovní použití s plastovými štětinami, 38 % polyester, 62 % polyamid, číslo výrobku 55142.

Provedení – potah na mop na podlahu je vyroben z mikrovlákna s řadami intenzivních plastových štětin pro hrubé nečistoty v exteriéru. Tak jej lze bez problémů znovu použít. Lze prát vícekrát – potah na čištění podlahy lze prát při 60 °C, aniž by přitom ztratil svou savost. Vnější strana – potah mopu je velmi odolný vůči čištění a zajišťuje intenzivní čištění terasy, venkovního schodiště, balkonu, kamenných desek nebo garáže.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit #ad
Výška2204.72
Délka629.92
Hmotnost0.24
Šířka78.74
Číslo dílu55142
Modelka55142