Top 10 Lampki Nocne do Sypialni – Kunden-Favoriten: Küche, Haushalt und Wohnen

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Aisutha

#ad

Obývacího pokoje a dětského, noční světlo s USB nabíjením, dotyková stmívatelná, Aisutha LED lampa na noční stolek, 10 barev a 4 režimy, do ložnice, stolní lampa s funkcí načasování, dřevěné žilkování

#ad
Aisutha #ad - Může vytvořit ideální prostředí pro spaní pro vaše děti. Perfektně se hodí jako lampa na noční stolek v ložnici nebo v dětském pokoji nebo v dětském pokoji a je také vhodným dárkem pro přítele. Světlo můžete zapnout a vypnout dlouhým stisknutím ovládacího tlačítka. Protože 100% důvěřujeme naší kvalitě, slibujeme: Pokud byste byli s LED stolní lampou nespokojeni, dostanete své peníze zpět.

Inteligentní dotyk, snadná obsluha: barevný režim můžete zcela jednoduše změnit tak, že se dotknete barevného kroužku nahoře na tomto svítidle. 2200 mah dobíjecí noční světlo: ve srovnání s běžným 1500mah produktem se kapacita baterie zvyšuje o 46 %, takže lze lampu na noční stolek aisutha používat nepřetržitě více než 100 hodin úsporný režim, v režimu maximálního jasu Lze používat také nepřetržitě po dobu 20 hodin. Vychutnejte si jednoduše teplé světlo při józe, kempování nebo večeři při svíčkách.

Zcela nový vylepšený design: dotykové led noční světlo má nejen 4 stupně jasu, ale podporuje také plynulé stmívání 0 – 3000 k. Příslib kvality: tato lampa na noční stolek s dotykovým stmíváním splňuje nejvyšší standardy. 1. Tento nový design porušuje tradiční omezení intenzity světla v pevném režimu, takže si můžete zcela jednoduše najít nejpohodlnější světelnou atmosféru. Asově řízené vypnutí: pomocí ovládacího tlačítka časovače nahoře lze stolní lampu aisutha nastavit tak, 2, aby se vypnula po 1, 4 nebo 6 hodinách.
ZnačkaAisutha #ad
VýrobceAisutha #ad
Výška4.72
Délka3.54
Hmotnost0.35
Šířka3.54
Číslo díluSHCTD
ModelkaSHCTD-BAI-RGB

2. Kakanuo

#ad

2dílná sada, ložnici,, dotyková stmívatelná, Kakanuo Lampa na noční stolek, moderní lampa s bílou látkou, křišťálová stolní lampa s USB A + C přípojkami, LED žárovky, stínidlo lampy pro obývací pokoj

#ad
Kakanuo #ad - Pokud máte nějaké problémy, kontaktujte nás prosím e-mailem. 25% jas se hodí na spaní nebo pro ošetřovatelskou péči. Lampa na noční stolek 2dílná sada dotykových stmívatelných křišťálů je také nepostradatelná pro pracovnu, noční stolky a pohovky.

Tato dotyková lampa na noční stolek s usb nabíjecími přípojkami nabízí 3 stupně jasu 25 % – 60 % – 100 %. Kakanuo záruka kvality a servisu – dotyková lampa na noční stolek, 2dílná sada s přípojkami usb a + typu c je velmi vhodná do ložnice, jídelny, stmívatelná, kanceláře atd. Nabízíme bezplatnou náhradní LED žárovku servis za 2 roky. Lampa na noční stolek s 3násobným stmíváním – dotykem základny lampy na noční stolek nastavíte jas, který potřebujete nebo preferujete.

100% jas pomáhá chránit vaše oči při čtení/práci. Elegantní stolní lampa, sada 2 ks s křišťálovým designem – bílé stínidlo z látky tc. Díky designu 3 křišťálových koulí je stolní lampa elegantnější. Tato krásná sada stolních lamp je vhodná pro dívky. Nabíjecí stanice funguje nezávisle na tom, zda je stolní lampa zapnutá nebo vypnutá, což vašemu životu nabízí více pohodlí. Dobrá volba jako dárek pro vaši rodinu, přátele a pro vás samotné na zvláštní oslavy.
ZnačkaKakanuo #ad
VýrobceKakanuo #ad
Výška14.57
Délka6.89
Hmotnost4.23
Šířka6.89

3. airnasa

#ad

Perfektní do ložnice, 7barevný romantický moderní spirálový design, bytové dekorace,, obývacího pokoje, lampa na noční stolek, RGB 10 W, AIRNASA LED lampa na noční stolek, dotyková stmívatelná

#ad
airnasa #ad - Pokud byste během používání narazili na nějaké problémy, neváhejte nás kontaktovat. Podržte tlačítko stisknuté po dobu 3 sekund, snadná obsluha, tuto stolní lampu mohou snadno ovládat i starší lidé a děti. Užívejte si život více s touto moderní stolní lampou.

Mírné světlo dělá oči pohodlnějšími bez únavy. Každá stolní lampa je ručně vyrobená, která jemně vytváří tvar růže a symbolizuje vášeň, odvahu, vynaloží se mnoho úsilí, aby byla stolní lampa ve tvaru růže perfektní. Stolní lampa má pouze jedno ovládací tlačítko pro snadné ovládání. Ručně vyrobená stolní lampa ve tvaru růže – tato designová stolní lampa je exkluzivním designem s jedinečnou spirálou, lásku a naději. Různé barvy mohou vyjadřovat různé nálady. Není nutná instalace, snadné ovládání – teplé bílé světlo této stolní lampy má 3 stupně jasu: 20 % – 60 % – 100 %.

Pro změnu barvy se dotkněte tlačítka: teplá bílá 3 stupně jasu: 20 % – 60 % – 100 % – červená – zelená – modrá – modrá – fialová – mix všech barev. Profesionální zákaznický servis – airnasa působí již 30 let v průmyslu lamp a disponuje vynikající technologií a rozsáhlými zkušenostmi. Praktická a dekorativní – stolní lampa používá kvalitní smd5050 led perly, žádné blikání a oslnění, světlo je rovnoměrné a měkké.
Značkaairnasa #ad
Výrobceairnasa #ad
Výška10.63
Délka6.3
Hmotnost1.68
Šířka6.3
Číslo díluMT7196-1
ModelkaMT7196-1

4. Suright

#ad

Suright Lampa na noční stolek, malá stolní lampa do ložnice, dřevěný podstavec, dotyková stmívatelná s USB A+C nabíjecími přípojkami, stínítko lampy ze lněné látky, obývacího pokoje včetně LED

#ad
Suright #ad - Kromě osvětlení se výborně hodí také pro vnitřní dekoraci. Perfektní pro spaní, žádné oslnění, čtení nebo práci. 3násobné stmívatelné dotykové ovládání tato stolní lampa má citlivý dotykový senzor a nabízí 3stupňový výběr jasu 35 %, 70 % a 100 %. Už nikdy nenajdete spínač ve tmě.

Nezabere mnoho místa. Stmívatelná led žárovka je součástí dodávky dotyková stmívatelná lampa na noční stolek se dodává se stmívatelnou led žárovkou e27 4 w 3000 k. Praktická nabíjecí přípojka usb-a+c lampa na noční stolek je vybavena nabíjecími přípojkami usb a a usb-c 5 v/2, 1 A, pomocí kterých můžete své přístroje rychle nabít bez ohledu na to, zda je světlo zapnuto nebo vypnuto. Vysoce kvalitní stínidlo a podstavec dobře zpracované stínidlo ze lnu může zmírnit světlo, chránit vaše oči a vytvořit uvolněnou a pohodlnou atmosféru.

Ivotnost je 30krát vyšší než u běžných žárovek. Dné blikání, energeticky úsporné. Moderní a elegantní design skládá se z látkového stínidla, 7 palců š x 11, kovového stožáru a dřevěné podstavce, lampa na noční stolek s funkcí nabíjení vypadá velmi moderně a elegantně. Mini velikost: 4, 4 palců V. Dřevěná základna je vybavena rychle dobíjecími USB přípojkami a je krásná a funkční. Jednoduše klepněte na podstavec nebo sloupek světla a změňte jas zcela jednoduše.
ZnačkaSuright #ad
VýrobceSuright #ad
Výška11.42
Délka4.72
Hmotnost0.96
Šířka4.72

5. Amouhom

#ad

16 barev, LED lampa na noční stolek, Amouhom stmívatelná atmosféra, obývacího pokoje, přenosné noční světlo s 2800 – 3100 K, dárky pro, teplé bílé světlo a změna barvy, stolní lampa do ložnice

#ad
Amouhom #ad - Usb nabíjení nabíjení přes usb, červené světlo indikuje proces nabíjení. Nastavitelný jas a režimyv režimu teplého světla jsou 3 stupně jasu nízký, střední a vysoký a 16 barevných stmívatelných režimů. Se světelným panelem šetrným k očím 360°, teplou bílou podobně jako přirozené světlo, který zajišťuje rovnoměrnější a citlivější světlo, si nemusíte dělat starosti s probuzením svého dítěte.

Dotykový panel nabízí plnou kontrolu pro snadné přepínání světelných režimů a zapnutí/vypnutí stiskněte po dobu 2-3 sekund. Upozornění: toto svítidlo není vodotěsné. Ochrana očí používáme lampu s vysokým jasem, abychom zajistili přiměřené osvětlení. Zabudovaná dobíjecí baterie 1800 mAh vám umožní vzít ji do volného prostoru. Je to skvělý dárek pro vaši rodinu nebo přátele v každodenním životě nebo ve zvláštních dnech.

Použijte tuto prostorově úspornou lampu v ložnici, obývacím pokoji, na chodbě nebo v jiných místnostech. Stmívatelná atmosféra stolní lampa stmívatelná atmosféra stolní lampa, lampička na čtení, lampa na noční stolek se změnou barvy. Lampa může automaticky měnit barvy, pokud se dvakrát změní červená. Přenosná a lehká jedná se o krásnou lampu, kterou lze pohodlně a jednoduše vzít venku, a lze ji zavěsit nebo nosit ručně.
ZnačkaAmouhom #ad
VýrobceAmouhom #ad
Výška5.12
Délka5.12
Hmotnost0.66
Šířka4.72
Číslo díluS-MWD
ModelkaS-MWD-02

6. Kakanuo

#ad

Lampy do ložnice, stolní lampa s USB A + typ C přípojkami, kovové nohy, 2 stmívatelné LED žárovky, Kakanuo Lampa na noční stolek s dotykovou stmívatelnou 2dílná sada, obývacího, šedé stínidlo na lampu

#ad
Kakanuo #ad - Tyto vysoce kvalitní, energeticky úsporné led žárovky vydávají v kombinaci se šedým stínidlem jemné světlo, aby chránily vaše zrakové světlo. Dobrá volba jako dárek pro vaši rodinu, přátele a pro vás samotné na zvláštní oslavy. Kakanuo záruka kvality a servisu – šedá stolní lampa 2dílná sada je velmi vhodná do ložnice, kanceláře atd.

Moderní a průmyslový design – každá dotyková lampa na noční stolek používá odolné šedé plátěné stínidlo a kovovou základnu v designu spirálové klece. Pokud máte nějaké problémy, jídelny, kontaktujte nás prosím e-mailem. Je jedno, zda je světlo zapnuto nebo vypnuto, jako jsou telefon, ipad, usb porty stolních lamp lze pohodlně nabíjet 2 elektronická zařízení současně, čtečka Kindle a další elektronická zařízení v dosahu. Dotyková funkce stolní lampy je velmi praktická a vhodná pro lidi každého věku. Asin náhradní led žárovky je: B0C5HZLN3F.

Stmívatelná 2dílná sada 2 ks žárovek na noční stolek pro rodinu a přátele. 3násobně stmívatelná lampa na noční stolek, vysoký. Vylepšená nabíjecí přípojka usb a + typ c – základna našich stolních lamp je vybavena nabíjecími přípojkami usb a a typu c. Můžete bez problémů zacházet s různými způsoby používání: vysoké světlo je perfektní pro práci nebo čtení, sada 2 ks s dotykovým ovládáním – Tato 2dílná sada lampiček na noční stolek s dotykovou funkcí nabízí 3 stupně jasu nízký, střední, střední/nízké světlo vás uvolní.
ZnačkaKakanuo #ad
VýrobceKakanuo #ad
Výška18.11
Délka9.45
Hmotnost4.23
Šířka9.45

7. RL LIVE YOUR LIGHT

#ad

Exkl. 1x E14, Keramik goldfarbig, Samtschirm gürn oder goldfarbig, 16 cm, Reality Leuchten Tischleuchte Sophia R50821015

#ad
RL LIVE YOUR LIGHT #ad - Leuchte exklusive leuchtmittel. Empfohlenes Leuchtmittel 1x E14 max. Kein leuchtmittel im Lieferumfang enthalten. Tischleuchte sophia mit einem Fuß aus Keramik goldfarbig und einem samtbezogenen Schirm in der Farbe Grün/goldfarbig. 40 watt. Die leuchte hat eine höhe von 26cm sowie einen Durchmesser von 16cm.
ZnačkaRL LIVE YOUR LIGHT #ad
VýrobceReality Leuchten #ad
Výška10.24
Délka6.3
Hmotnost1.3
Šířka6.3
Číslo díluR50821015
ModelkaR50821015
ZárukaKeine.

8. LIANTRAL

#ad

Kovová základna a lněné stínidlo, ložnice, LIANTRAL 2dílná sada, LED stolní lampa, moderní stolní lampa do ložnice, obývacího pokoje

#ad
LIANTRAL #ad - Jedná se o malé lampy na noční stolek, 1 cm, regálu nebo nástěnném přístroji upoutá pozornost. Není stmívatelná. Jedná se o sadu se 2 lampami na noční stolek, není stmívatelná. O nás – výměna a vrácení do 30 dnů. V případě problémů se na nás můžete obrátit přímo.

Můžete si také vybrat studené bílé, jako led, žárovky, abyste dosáhli různých světelných efektů a světelných efektů, které potřebujete. Také na psacím stole, 3 cm. Odpovíme vám do 24 hodin. Ideální velikost – výška stolní lampy: 39, nočním stolku, obývacího pokoje nebo chodby, perfektní doplňky do ložnice, průměr základny: 10 cm, průměr stínidla: 22, které poskytují krásné nepřímé světlo. Nepoužívejte žárovky s více než 60 W. Lněné látkové stínidlo zajišťuje jemné a příjemné rozložení světla.

Stolní lampa je vybavena klasickým kabelovým spínačem, kterým lze lampu na psací stůl zcela jednoduše zapnout a vypnout. Pro mini stojací lampu s látkovým stínidlem potřebujete 1 x světelný zdroj e27 s max. Vysoká kvalita – tato kvalitní stolní lampa s kovovým tělem se díky svému jednoduchému designu hodí do každé místnosti. Liantral se vždy snaží nabízet prvotřídní kvalitu a nejlepší servis.
ZnačkaLIANTRAL #ad
VýrobceLIANTRAL #ad
Výška8.66
Délka3.94
Hmotnost3.68
Šířka0.39
Číslo díluHT-TH28-27X2
ModelkaHT-TH28-27X2

9. Monzana

#ad

Monzana Lampa na noční stolek sada 2 ks 32 cm látka šedá taupe antracitová bílá obývací pokoj ložnice lampa lampa stolní lampa lampa na noční stolek stolní lampa stolní lampa

#ad
Monzana #ad - Běžná objímka e14 – stolní lampa má standardní objímku e14 max. 15 w. Elegantní lampa na noční stolek v sadě 2 ks – se stolní lampou "lumiere" od monzana si pořídíte nadčasově krásnou stolní lampu do svého domova. Ať už v ložnici, kanceláři nebo chodbě, obývacím pokoji, svítidlo se postará o příjemnou atmosféru v mžiku.

Jednoduché ovládání pomocí přepínače – lampu na noční stolek lze snadno ovládat pomocí spínače na 120 cm dlouhém elektrickém kabelu. Robustní a bezpečný stojan – díky kvalitnímu chromovanému kovu vypadá lampa na noční stolek nejen elegantně, ale je navíc ještě robustní a má dlouhou životnost. Díky tomu máte možnost zvolit si svou lampu barvu světla, ať už teplé bílé nebo studené bílé světlo.

Perfektní svítidlo pro váš domov. Látkové stínidlo a ochrana podlahy – stínidlo lampy je z ušlechtilé látky a zajišťuje příjemné, tlumené světlo. Noha lampy je pro ochranu stolu na spodní straně potažena měkkou pěnovou gumou, což současně zajišťuje také protiskluzovou stabilitu. Díky dlouhému kabelu máte při výběru místa spoustu volného místa a nejste přímo vázáni na zásuvku. Těžká noha lampy zajišťuje stabilní a bezpečné stání lampy na psací stůl.
ZnačkaMonzana #ad
VýrobceMonzana #ad
Výška12.6
Délka5.12
Hmotnost1.98
Šířka5.12
Číslo dílu994683

10. EDISHINE

#ad

Moderní, stolní lampa, dotyková stmívatelná, parapetu, obývacího pokoje, 2 USB přípojky, s kabelem, do ložnice, s funkcí nabíjení, 2dílná sada, malá lampa, EDISHINE LED lampa na noční stolek, dárek,

#ad
EDISHINE #ad - 2 usb nabíjecí přípojky stmívatelná stolní lampa má 2 kvalitní usb nabíjecí přípojky 5 v/2, tablet, 1 A; TypA a TypC mohou splnit většinu požadavků na nabíjení pro váš mobil, kindle, sluchátka nebo jiná zařízení.60w žárovka a 12w led žárovka, patici a žárovku ve směru hodinových ručiček, 2 stmívatelné led žárovky jsou součástí dodávky; pokud máte nějaké problémy, objímku, abyste montáž dokončili za 3 minuty, aby byla zajištěna vaše spokojenost s každým nákupem.

Snadná montáž a žárovky jsou součástí dodávky jednoduše utáhněte stínidlo, je tu náš specializovaný profesionální zákaznický servis edishine nepřetržitě pro vás, patice e27 je vhodná pro max. Elegantní dekorace a úspora místa nádherný styl a béžové skládané stínidlo se dobře hodí k modernímu a tradičnímu nábytku a podtrhují vaši touhu po eleganci v bytovém zařízení, ideální pro vaši ložnici, kancelář; štíhlá velikost pro útulné rohy, šetří místo a kompaktní, obývací pokoj, lze použít jako boční lampu a lampu na čtení.

Pohodlná 3stupňová dotyková stmívatelnost tato stolní lampa nabízí dotykovou funkci na sloupku lampy a základně lampy; jednoduše klepněte někde na kovovou patici pro snadné zapnutí nebo vypnutí, není třeba ve tmě fumlovat po spínači; 3 stupně jasu na konečcích prstů, první klepnutí: 30% jas; druhé klepnutí: 70 % jasu. Ttřetí antipen: 100% jas. Béžové stínidlo s elegantním skládaným stínidlem vydává moderní stolní lampa měkké světlo a dodává vašemu domu teplou a útulnou atmosféru. Dobře zpracované stínidlo je dostatečně silné, aby zmírnilo světlo a minimalizovalo oslnění.
ZnačkaEDISHINE #ad
VýrobceEDISHINE #ad
Výška5.12
Délka10.24
Hmotnost2.4
Šířka8.66
Číslo dílu4204460031