Top 10 Heimtrainer Arme und Beine – Šlapací posilovací stroje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TRETMANN

#ad

Domácí trenažér, mini kolo, posilovač nohou pro seniory, Tretmann Pedálový trenažér PRO Set – extra tichý a šetrný ke kloubům – vč. upevňovacího pásku – testováno DEKRA

#ad
TRETMANN #ad - Zažijte pohyb jako nikdy předtím se sadou pedálového trenažéru od Tretmann –. Slib úspěchu – vyrábíme z německa fit! vášeň od prvního tréninku až po poslední kolo, poprvé se budete cítit dobře a samozřejmě odměna po pohybu. Díky našemu upevňovacímu pásku je posilovač nohou protiskluzový a 100% stabilní.

Pohyb bude opět zábavný! Aktivujte prokrvení a mobilizujte své klouby. Použití mini domácího trenažéru je možné do hmotnosti uživatele 150 kg. Náš domácí trenažér může pomoci při problémech jako je artróza, bolesti kloubů a atrofie svalů. Domácí trenažér se hodí do každého obývacího pokoje a hodí se ideálně jako dárek pro vaše nejmilejší, ke dni matek nebo jako vánoční dárek, ať už k narozeninám, pedálový trenažér se hodí do každého domova.

Wow – je slovo, které projde hlavou, když jste něco udělali pro své tělo – rovnoměrný pocit šlapání se tam jen tak vznáší a to také tiše díky řemínkům TX * – Udržování kondice je s pedálovým trenažérem hračkou/ aby pohyb byl opět zábavný! Podporuje zdraví: pomáhá při hubnutí a prevenci bolesti kloubů. Testovaná bezpečnost: vyvinuto s inženýry, lékaři a fyzioterapeuty, aby vám nabídli to nejlepší.
ZnačkaTRETMANN #ad
VýrobceTretmann #ad
Výška11.81
Délka18.9
Šířka0.01
Číslo dílu001
ModelkaPT-HT-01

2. SportPlus

#ad

Kompatibilní s aplikacemi | rotoped jízdní kolo |, mini rotoped s magnetickou brzdou a 8 stupni odporu, extra širokými pedály, s tréninkovým počítačem, SportPlus Trénink nohou pro domácnost a kancelář

#ad
SportPlus #ad - Prvotřídní technika vysoce kvalitní bezúdržbový magnetický brzdový systém pro plynulý tichý trénink. To pro vás již 20 let vyrábí sportplus kvalitní sportovní vybavení s dlouhou životností. Přístroj má velmi dlouhou životnost a je k dispozici mnoho náhradních dílů pro jízdní kolo pro domácí trénink.

Chytrý a propojitelný trénink nohou má chytrý tréninkový počítač s vysoce kvalitním osvětleným lcd displejem, který vám ukáže všechny důležité základní údaje o vašem tréninkovém pokroku. Zůstaňte fit kolo na rotoped vám umožňuje efektivní a nekomplikovaný vytrvalostní trénink, který pozitivně ovlivňuje vaši pohyblivost, prokrvení a váš metabolismus – také pro seniory. Pokud máte dotaz, uchováváme na skladě stálé zásoby spotřebních a náhradních dílů, postará se o to náš servis v Hamburku rád osobně.

Připojení přes kompatibilitu s aplikací pro používání aplikací. Kompaktní a jednoduchý mini domácí trenažér v novém designu 2022 a kompatibilitě s aplikací s extra jasným displejem. Naše stolní kolo šetří místo a je kdykoli připraveno k použití pro vaše cvičení. Mini kolo tě nikdy nezklame. Intenzitu 8 stupňů odporu lze nastavit výhradně otočným knoflíkem na vaši individuální úroveň fitness. Bezpečné a spolehlivé.
ZnačkaSportPlus #ad
VýrobceSportPlus #ad
Výška26.77
Délka16.93
Hmotnost19.84
Šířka13.78
Číslo díluSP-HT-0001-B-iE
ModelkaSP-HT-0100-B-iE

3. TRETMANN

#ad

Mini kolo, Sada pedálových trenažérů Tretmann Basic – extra stabilní a tichá – vč. upevňovacího pásku – testováno DEKRA, posilovač nohou pro seniory, domácí trenažér

#ad
TRETMANN #ad - Náš domácí trenažér může pomoci při problémech jako je artróza, bolesti kloubů a atrofie svalů. Domácí trenažér se hodí do každého obývacího pokoje a hodí se ideálně jako dárek pro vaše nejmilejší, ke dni matek nebo jako vánoční dárek, ať už k narozeninám, pedálový trenažér se hodí do každého domova.

Použití mini domácího trenažéru je možné do hmotnosti uživatele 210 kg. Testovaná bezpečnost: vyvinuto s inženýry, lékaři a fyzioterapeuty, aby vám nabídli to nejlepší. Díky našemu upevňovacímu pásku je posilovač nohou protiskluzový a 100% stabilní. Slib úspěchu – vyrábíme z německa fit! vášeň od prvního tréninku až po poslední kolo, poprvé se budete cítit dobře a samozřejmě odměna po pohybu.

Zvládl jsem abs – je sada, která projde hlavou, když jste něco udělali pro své tělo. Zažijte pohyb jako nikdy předtím se sadou pedálového trenažéru od Tretmann –. Rovnoměrný pocit šlapání se tam jen tak vznáší a to je také neslyšně díky brzdovým botám Flow* - Udržování kondice je s pedálem hračkou/aby pohyb byl opět zábavný! Podporuje zdraví: pomáhá při hubnutí a prevenci bolesti kloubů. Aktivujte prokrvení a mobilizujte své klouby.
ZnačkaTRETMANN #ad
VýrobceTretmann #ad
Číslo dílu0001
ModelkaPT-MT-01
Záruka2 roky

4. Tvdugim

#ad

6 rychlostních stupňů, tichý motor, domácí fitness přístroje, rehabilitace, domácí trenažér, posilovač nohou pro domácnost, Pedálový trenažér

#ad
Tvdugim #ad - Ideální pro administrativní pracovníky a seniory a zdravotně postižené, kteří se doma odpočívají. Díky malé velikosti 16 × 13 × 10 palců a kompaktnímu designu lze tento mini domácí trenažér snadno umístit kamkoli.

Elektrický tento mini domácí trenažér má 2 režimy, obousměrné otáčení vpředu a vzadu, 6 programů, automatické a manuální, 3 možnosti použití, 6 nastavení rychlosti. Snadná montáž a skladování montáž dvou stabilizátorů a jednoho páru pedálů trvá jen 3 minuty. Specifikace těla tělesná hmotnost: cca 4 kg / napájení: ac 220–240 v 50/60 Hz/nosnost: cca 100 kg / materiál: abs + ocel + nylon / doba trvalého provozu: 30 minut.

Motor modernizován a optimalizován pro tišší provoz. Zdravotní dárek tento mini domácí trenažér může trénovat vaše paže a nohy, zvýšit prokrvení a pohyb kloubů. Dlouhá životnost a tichý vnitřní podpěra železného rámu, dlouhá životnost.
ZnačkaTvdugim #ad
Výška6.3
Délka15.75
Hmotnost0.77
Šířka12.6
Číslo díluZT-0313
ModelkaHA
Záruka2

5. Fjoerdesports

#ad

Trénink v domácí kanceláři, Fjoerdesports Trénink rukou a nohou, domácím trenérem, pohybový trenér, trenér seniorů černý, mini domácí trenažér, s tréninkovým displejem, různé stupně odporu

#ad
Fjoerdesports #ad - Díky protiskluzovým nohám na spodní straně chráníte podlahu před poškrábáním a klouzáním během tréninku. Pedály jsou označeny L vlevo a R vpravo. Montáž je tak velmi snadná. Rozsah dodávky: dodává se vám jednorázový pedálový trenažér s potřebným nářadím a velmi snadným návodem k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Tak můžete přesně zdokumentovat svůj tréninkový pokrok. Kvalita, se kterou posílíte své svalstvo a zůstanete fit i ve stáří. Trénink pro paže a nohy: domácí trenažér fjoerdesports je ideální pro posílení svalů paží a nohou ve vašem obývacím pokoji. Uživatelsky přívětivé ovládání: poutka na pedály lze během několika sekund nastavit na požadovanou velikost rukou nebo nohou. Díky řemenovému pohonu nedochází k nepříjemným vedlejším hlukům, které vás mohou rušit.

Skvělý lcd displej: přehledný displej vás informuje o všech důležitých informacích: skenování, vzdálenost, čas, otočení tréninku, celkové otočení a spotřeba kalorií. Vysoká kvalita: tréninkový přístroj lze zatížit až 100 kg hmotnosti uživatele. Odpor lze obratem ruky manuálně přizpůsobit. Kompaktní rozměry: fjoerdesports mini rotoped má rozměry: 41 x 40 x 30, 6 cm a je vybaven setrvačníkem o hmotnosti 2 kg. Povrch pedálu je potažen protiskluzovým a pohodlným materiálem.
ZnačkaFjoerdesports #ad
VýrobceFjoerdesports #ad
Výška10.63
Délka14.57
Šířka15.75
ModelkaEsbjerg Basic
Záruka2

6. Tunturi

#ad

Tunturi Domácí trenažér Cardio Fit M35 Mini Bike / trenažér pedálů / posilovač rukou a nohou / mini jízdní kolo / pohybový trenažér pro seniory s magnetickým brzdovým systémem a LCD displejem – černý

#ad
Tunturi #ad - Používejte tento rotoped na svém psacím stole, zatímco sledujete televizi nebo kde můžete pohodlně sedět. Protiskluzová poutka na nohy drží vaše nohy v pedálech. Vyberte si z 8 stupňů odporu, abyste si přizpůsobili svůj trénink. Nízká hmotnost pouze 7 kg. Snadno se pohybuje. Na displeji se zobrazuje aktuální rychlost, ujetá vzdálenost, uplynulý čas, RPM nebo spálené kalorie.
ZnačkaTunturi #ad
VýrobceTunturi #ad
Výška11.22
Délka19.09
Hmotnost14.33
Šířka13.58
Číslo dílu16TCFM3250
Modelka16TCFM3550

7. EVOLAND

#ad

Kancelář, profesionální trenažér rukou a nohou s magnetickou brzdou a 8 stupni odporu pro domácnost, LCD displej, EVOLAND Mini domácí trenažér, super stabilní se setrvačníkem 1,6 kg

#ad
EVOLAND #ad - Jedná se o velmi humanizovaný design, který krok za krokem upravuje intenzitu tréninku. Jednoduchá montáž – celý proces montáže můžete rychle dokončit, 05 kg, stačí namontovat pouze dva stabilizátory a jeden pár pedálů. Ideální pro trénink svalů paží a nohou a rukojeť umožňuje flexibilní přepravu.

Maximální hmotnost uživatele: až 150 kg. Super stabilní mini kolo – zbrusu nový mini domácí trenažér 2023 od firmy evoland má zesílený ocelový rám, v kombinaci s profesionálním setrvačníkem o hmotnosti 1, 6 kg, stabilní design si nedělá starosti s otřesy nebo pádem. Má hmotnost cca 9, je velmi jednoduchý, je malý a stabilní a můžete jej bez problémů umístit kamkoli. Nastavitelný odpor – přístroj může zvolit 8 stupňů odporu a intenzitu lze jednoduše nastavit otočením knoflíku. Hodí se pro mnoho scénářů, můžete se pohodlně pohybovat po stole nebo na podlaze při práci, čtení a sledování televize.

Tichý magnetický brzdový systém – vysoce kvalitní magnetický brzdový systém, decibel je během tréninku méně než 30 stupňů a stroj se pohybuje hladce a tiše. Lcd obrazovka – lcd obrazovka může nahlásit vaše tréninkové údaje a váš tréninkový pokrok, aby se přizpůsobil rytmu a intenzitě tréninku a vypracovat tréninkové plány podle vaší fyzické kondice, zvládnout údaje o tréninku, což je více přínosem pro zdraví.
ZnačkaEVOLAND #ad
VýrobceEVOLAND #ad
Výška12.99
Délka17.32
Hmotnost19.95
Šířka13.39
Číslo díluFMTE-X1835
ModelkaX1835
ZárukaDas Treten des heimtrainer sollte bei angenehmer Temperatur erfolgen und Trainingszeit und Pausen einplanen.

8. Uten

#ad

Trénink nohou Mini Bike, ideální pro seniory, upgradovaná verze, nápad na dárek, pohybový trenažér, Uten pedálový trenažér, domácí trenažér s velkým displejem, mini jízdní kolo na doma

#ad
Uten #ad - Staráme se o bezpečnost našich výrobků. Dobrý zdravotní pomocník 8 stupňů pro nastavení odporu lze jednoduše nastavit. Starší osoby nebo lidé, kteří mají potíže s běháním a chůzí, se mohou na tomto pedálovém trenažéru pohybovat! Příjemný design a instalace jednoduše namontujte pár šroubů a pedálů a mini kolo je obratem ruky připraveno k použití.

Vytrvalostní tréninkový přístroj můžete bez problémů používat na svém psacím stole a pohovce a trénovat při sledování filmu. Optimální dárekstále více si uvědomujeme zdraví a stále více se orientujeme na pohyb. Protiskluzový a stabilnější na rozdíl od stejného druhu trenérů paží a nohou na trhu je náš vysoce kvalitní magnetický systém vylepšená verze, který se používá v tomto mini rotopedu, stabilnější a bezpečnější během provozu.

Zvyšte flexibilitu kloubů a učinte končetiny pružnějšími a udržujte vitalitu svalů. Stabilnější struktura a protiskluzový design pro snížení klouzání během používání. Velký displej a tlačítka pro snadné sledování intenzity tréninku. Začněte trénovat ještě dnes. Kompaktní a snadné uložení díky kompaktní velikosti lze uten fitness kolo domácí trenažér pro seniory zcela jednoduše umístit. Ať už k narozeninám, dni otců nebo Dni matek, toto mini kolo je pozorným dárkem! .
ZnačkaUten #ad
VýrobceUten #ad
Výška12.2
Délka17.52
Hmotnost19.18
Šířka13.15
Číslo díluX1835-01
ModelkaX1835-01
ZárukaV případě dotazů se na nás můžete obrátit.

9. TODO

#ad

TODO Mini Heimtrainer Elektrischer, Fitness Bike Arm- und Beintrainer im Sitzen für Senioren Sportgeräte Zuhause mit Fernbedienung und Großes Display weiß

#ad
TODO #ad - Rutschfester matte: wir bieten eine extra rutschfester Matte, Sie können die Maschine auf diese Matte stellen. Fernbedienung: wir bieten auch eine Fernbedienung zur Verbesserung des Komforts. Sie können dieses gerät für arme und Beine Radfahren Übungen verwenden, um Ihre Durchblutung und Gelenkbewegung zu erhöhen.

Wenn sie trainieren, kann die Maschine stabil bleiben und gleichzeitig wird sie Ihren Boden nicht zerkratzen. Geschwindigkeit bis zu 6 Stufen. Leise bewegung: die bewegung des gerätes ist sanft und leise, Lesen, Sie können ein komfortables Training beim Arbeiten, dB weniger als 50 Grad, Fernsehen oder Entspannen auf der Couch genießen. Großes lcd display: das display zeigt geschwindigkeitspeed, EntfernungDISTANCE, ZeitTIME, KalorienCALORIE an, Sie können Ihre Trainingsergebnisse leicht ablesen.

Einfach zu montieren: sie können die gesamte Montage in 2 Minuten erledigen. Einstellbarer geschwindigkeit: wenn sie unser benutzerhandbuch lesen, können Sie mehr Fähigkeiten lernen. Elektrisch heimtrainer: ist ideal für senioren oder personen mit eingeschränkter Mobilität. Sie müssen nur die zwei Stabilisatoren und ein Paar Pedale montieren. Darüber hinaus kann die Bewegung des Pedals nach Wunsch vorwärts oder rückwärts bewegt werden.
ZnačkaTODO #ad
VýrobceTODO #ad
Výška10.24
Délka15.75
Hmotnost9.26
Šířka13.39
Číslo díluBF-EEB002
ModelkaBF-EEB002
Zárukazwei Jahre Garantie

10. p age

#ad

Zur Verwendung auf demBoden oder auf dem Tisch, p age Gima, Basic Pedalübungsgerät für Beine oder Arme, für Rehabilitation und Training zu Hause oder im Büro

#ad
p age #ad - Es kann zum training der arme auf einen Tisch oder zum Training der Beine beim Sitzen auf einem Stuhl auf den Boden gestellt.

Es ist möglich, mit den händen oder den Füßen im Uhrzeigersinn sowie gegen den Uhrzeigersinn zu trainieren. Größen: 48 x 40, 5 x 30 cm. Das basic pedalübungsgerät wird zerlegt und mit Schraube und Schlüssel zur einfachen Montage geliefert. Basic pedalübungsgerät, das als zimmerfahrrad dient. Es ist eine wunderbare Art von moderatem kardiovaskulärem Training. Mit verstellbarem Spannkopf versehen. Die regelmäßige anwendung fördert die Durchblutung und steigert die Muskelkraft.
Značkap age #ad
VýrobceGIMA #ad
Výška11.81
Délka18.9
Hmotnost0.27
Šířka15.94
Číslo dílu43150
Modelka43150