Top 10 Handy 4k Wireless HDMI Transmitter – Klienty pro streamování médií

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TIMBOOTECH

#ad

USB C/HDMI bezdrátový přenos 165 ft/50 m, TIMBOOTECH Bezdrátový HDMI 4K, kamery na HDTV projektor a monitory, přijímač pro streamování video audio z notebooku, HDMI rádiový vysílač, PC

#ad
TIMBOOTECH #ad - Můžete bezdrátově promítat obrazovku a ovládat přístroj mimo televizor. Usb-c a hdmi duální rozhraní vhodné pro všechny vaše přístroje! naše bezdrátové hdmi vysílače disponují pokročilými konektory usb-c a hdmi a dalšími mikro a mini adaptéry pro širší kompatibilitu s Vašimi notebooky, fotoaparáty, HULU, projektory, set-top boxy, Prime Video, Vudu, Movistar, DVD přehrávači a dalšími.

Uhd 4k@30hz dual screen přijímač této bezdrátové hdmi sady podporuje rozlišení až 4k 3840 x 2160p, ať už v práci nebo pro zábavu. V případě dotazů se na nás můžete obrátit. Eší problémy běžných hdmi připojení, které jsou komplikované a nepřehledné dlouhými kabely. Není nutné jej umístit vedle televizoru jako běžné kabely. Hdmi signály lze přenášet bezdrátově až do 50 m bez překážek a lze je propojit stěnami nebo stropy až 15 m. Stabilní přenos 165 ft/50 m pro zajištění stabilního přenosu používá vysokorychlostní frekvenční pásmo s frekvencí 5 ghz, aby byl zajištěn stabilní přenos.

Nabízíme jednoletou záruku výrobce a doživotní bezplatnou technickou podporu. Již se neomezuje pouze na notebooky, váš mobilní telefon/tablet lze přes přijímač přenášet také na televizor/projektor. Podporuje 8tx až 1rx naše bezdrátová technologie hdmi přenosu porušuje tradici a podporuje až 8 stanic připojených k 1 přijímači, aby bylo dosaženo skutečného sdílení a interakce na více obrazovkách.
ZnačkaTIMBOOTECH #ad
VýrobceTIMBOOTECH #ad
Výška7.87
Délka2.36
Hmotnost0.02
Šířka3.74
Číslo díluQ12
ZárukaZáruka 2 roky

2. Google

#ad

Chromecast s Google TV HD – streamuj zábavu pomocí dálkového ovládání s rozpoznáváním hlasu na svém TV – sledování filmů a seriálů

#ad
Google #ad - S dětským profilem má tvoje rodina přístup k obsahu, který si užijete všichni. Možnost personalizovaných návrhů na základě tvých předplatných, průběhu a zakoupených obsahů.

Lze nastavit také dobu přehrávání a spánku. Pomocí tlačítka google assistant na dálkovém ovládání můžeš vyhledávat určité seriály, žánry, umělce nebo hudbu – hlasovým příkazem. Vodní obrazovka ti ukáže filmy a seriály ze všech kompatibilních služeb na jednom místě. Připoj zařízení chromecast k portu hdmi na televizoru, připoj se k WLAN, připoj se ke zdroji proudu, stáhni si aplikaci Google Home na kompatibilním mobilním zařízení a můžeš streamovat. Tak už nemusíš přepínat mezi aplikacemi.
ZnačkaGoogle #ad
VýrobceGoogle #ad
Výška0.49
Délka6.39
Hmotnost0.13
Šířka2.41
Číslo díluGA03131-DE
ModelkaGA03131-DE
Záruka2 roky výrobce

3. Anytrox

#ad

Full 1080P HDMI bezdrátový přenos pro streamování videa/audio přenosu podpora 2,4/5 GHz, bezdrátový HDMI prodlužovací kabel 165 FT/50M pro laptop/PC/kameru/PS5 na, HDMI bezdrátový vysílač a přijímač

#ad
Anytrox #ad - Pokud máte dotazy k bezdrátovému hdmi, neváhejte nás kontaktovat, do 24 hodin vám odpovíme uspokojivou odpověď. Bezdrátový přenos hdmi bezdrátový hdmi bezdrátový vysílač a přijímač přenáší video a audio bez zpoždění na velké obrazovky. Full hd 1080p fidelity video hdmi bezdrátový vysílač a přijímač podporují hd rozlišení 1080p/60 hz, a nabízí vysoce kvalitní audio přenos s nízkou latencí, aby byla zachována kvalita videa, přenos a dekódování s plnou RGB barevnou škálou, žádná komprimace, aby bylo zajištěno, že je zvuk perfektně synchronizován s videem.

Pozlacené hdmi přípojky jsou odolné proti korozi a otěru, monitor můžete promítat jakýkoli obsah vašeho laptopu/videokamery/kabelu, projektor, tvarované odlehčení tahu zlepšuje trvanlivost kabelu. Na svůj hdtv, aby se zlepšil výkon přenosu signálu, bez dlouhého a neuspořádaného kabelu HDMI. Bezdrátové 1080p hdmi poskytuje kromě toho působivý vizuální zážitek. Poprodejní servis a seznam produktůobdržíte 1 ks vysílač + 1 ks přijímač + 1 ks mikro hdmi adaptér + 1 ks mini hdmi adaptér + úložná taška 1 ks + návod k použití 1 ks, nabízíme 6měsíční náhradu/vrácení peněz, 1 rok záruka a zákaznický servis pro bezdrátový HDMI vysílač a přijímač.

Není potřeba žádná aplikace plug and playhdmi bezdrátový vysílač a přijímač, které ovlivňuje estetiku a krátkou přenosovou vzdálenost, plug and play, připraveno k použití během 10 sekund, a kompaktní a snadno přenosný design nezabírá mnoho místa. Perfektní pro obchodní jednání, užijte si skutečný zážitek ze Plug and Play. Iroký rozsah použití bezdrátový hdmi vysílač a přijímač je kompatibilní s většinou hdmi zařízení.
ZnačkaAnytrox #ad
VýrobceAnytrox #ad
Výška3.35
Délka5.12
Šířka1.77
Číslo dílu1
Záruka1 Jahr Garantie

4. TIMBOOTECH

#ad

Bezdrátový HDMI vysílač, TIMBOOTECH používá s bezdrátovými HDMI sadami, skládací anténa, 1 RX spárovaný s až 8 TX, 5G streamování videa a audia, bezdrátový HDMI prodlužovací kabel

#ad
TIMBOOTECH #ad - Upozornění: jeden nebo více bezdrátových hdmi vysílačů umožňuje spojení se stejným bezdrátovým HDMI přijímačem. Bezdrátový hdmi vysílač toto je příslušenství! tento bezdrátový hdmi vysílač tx musí být používán s bezdrátovým hdmi přijímačem rx pro dosažení hdmi na hdmi.

Pokud nevíte, jak instalaci provést, podívejte se prosím na video v popisu stránky produktu. Rx může souhlasit s více txs rx se může současně shodovat se signálem 8tx. Jednoduše stiskněte centrální tlačítko tX pro přepínání mezi více vysílači jedním tlačítkem. Potřebujete pouze dva kroky. Každý nový vysílač musí být před použitím spárován s přijímačem. Možnosti použitímáte-li pár bezdrátových hdmi vysílačů a přijímačů a chcete k odeslání připojit více zařízení. V tomto okamžiku přejde přijímač do režimu párování. Způsob spojení je stejný.

První krokpřipojte prosím svůj bezdrátový hdmi přijímač ke zobrazovacímu zařízení a napájejte všechny zařízení rx a tx proudem přes adaptér 5 v/1a. Krok dvastiskněte a podržte prostřední tlačítko vysílače po dobu 3–5 sekund, dokud se na velké obrazovce neobjeví "Párovací ok" a kontrolka vysílače vždy svítí, což znamená, že spojení bylo úspěšné. Bezdrátový hdmi vysílač a přijímač timbootech se používá k připojení k notebooku, videokameře, kameře nebo tabletu a přenáší signály do televizoru, monitoru nebo projektoru.
ZnačkaTIMBOOTECH #ad
VýrobceTIMBOOTECH #ad
Výška0.39
Délka3.94
Hmotnost0.29
Šířka1.18
Číslo díluG75TX

5. Lemorele

#ad

200M FHD HDMI bezdrátová sada pro přenos videa s HDMI Loopout, filmování a fotografování, Lemorele Bezdrátový HDMI vysílač a přijímač s 2 x 4400 mAh bateriemi, podpora 1TX na 4RX pro live stream

#ad
Lemorele #ad - Proud dodávaný na baterii musí činit minimálně 2 A. Podpora 1tx až 4 rx tento bezdrátový vysílač a přijímač r200 hdmi lze snadno přenášet, aby splnili své různé požadavky. Podporuje jeden vysílač až 4 přijímače, že tx je kompatibilní pouze s r200 rx pokud potřebujete jednotlivé RX, kteří pracují na stejném místě, pošlete nám prosím e-mail a sdělte nám to.

Pomocí technologie wifi přenosu lze signál 1080p full HD HDMI bezdrátově rozšířit na 200 metrů v otevřeném poli. Pro externí nahrávky/svatby/reklamní nahrávky/krátká videa/živá vysílání atd. 5 – 12 v usb c, to znamená, že tuto sadu můžete napájet svou powerbankou není součástí dodávky. Nabízí vám vylepšenou sílu signálu a vynikající výkon proti rušení. Rychlejší přenos! vybaveno 1 vstupem hdmi a 1 hdmi loopout na tx, 1 hdmi out na rx můžete současně nahrávat dvě výstupní zařízení nebo je přenášet na dvě výstupní zařízení. Iroká kompatibilita hdmi bezdrátový přenos hdmi přenos je kompatibilní s většinou zařízení vybavených hdmi, DVR, iptv, set-top boxů, včetně fotoaparátů, dvd, cctv, herních počítačů atd.

Dlouhá vzdálenost 200 m / 656 ft a 5g přenos tento bezdrátový přenos hdmi je vybaven dvojitou anténou, vysokorychlostním přenosem 5, 8 g, silným signálem, rychlým a stabilním přenosem videa. Na hdtv, satelitních boxů a počítačových systémů, Blu-ray přehrávačů, projektorech, monitorech.3 možnosti výkonu tento bezdrátový hdmi audio video vysílač a přijímač podporuje 3 druhy proudu: ① podporuje baterie np-f970/750/550 série sony nejsou součástí dodávky ② 12 v dc síťový zdroj součástí dodávky.
ZnačkaLemorele #ad
VýrobceLemorele #ad
Výška2.76
Délka4.61
Hmotnost2.65
Šířka0.98
Číslo díluR100 PLUS
ModelkaR200
Záruka12 měsíců

6. Merdoo

#ad

Plug&Play, pro streamování médií z notebooku/kamery/mobilního telefonu na TV/projektor/monitor, Wireless HDMI Support Full HD 1080p/5G 50M bezdrátový přenos, Merdoo Bezdrátový HDMI vysílač a přijímač

#ad
Merdoo #ad - Podporované vysílače: přístroje jako pc, fotoaparáty, Mac OS, Netflix, které podporují technologii HDMI.3. Jednoduché ovládání – plug & play s bezdrátovým hdmi merdoo jednoduše spojíte vysílač tx s hdmi přípojkou vašeho přístroje a přijímač rx s hdmi přípojkou vašeho hd televizoru/projektoru/displeje.

Nepotřebujete aplikaci ani Bluetooth nebo Wi-Fi. 2. Iroký dosah – 50 m bezdrátový přenos nejnovější bezdrátový hdmi prodlužovací kabel merdoo je vybaven účinným čipem 5g a nabízí přenosovou technologii hd 1080p/5g/60 hz, která umožňuje silný bezdrátový přenos signálu na vzdálenost 50 m. Přenášejte bezdrátově videa, audio a jiné mediální proudy z vašich zdrojových zařízení, monitory, projektory nebo jiná kompatibilní zobrazovací zařízení s přípojkou HDMI. Přístroj se automaticky spáruje, bez problémů poskytněte videoobsah 1080p HD.

Podporuje přenos placených video streamovacích aplikací jako youtube, hulu, amazon prime video, hbo atd.4. Bezdrátové hdmi bezdrátový hdmi vysílač a přijímač merdoo jsou kompatibilní s většinou zdrojových zařízení nebo zobrazovacích zařízení podporujících technologii hdmi. Podporované přijímače: HD televizory/projektor/displeje s HDMI konektory. Snadné přenášení merdoo hdmi wireless vám díky štíhlému a kompaktnímu designu nabízí vynikající řešení pro mobilní aplikace.
ZnačkaMerdoo #ad
VýrobceMerdoo #ad
ModelkaWireless HDMI

7. DRYMOKINI

#ad

DRYMOKINI HDMI bezdrátový vysílač pro streamovací média z laptopu/PC/kamery/PS5 na HDTV/projektor/monitor, podporuje až 8 TXS, Bezdrátový HDMI vysílač, stříbrný

#ad
DRYMOKINI #ad - Bezdrátová hdmi sada obsahuje: 1 x vysílač. Iroce kompatibilní s většinou hdmi výstupních zařízení, Blu*ray přehrávače atd. Můžete zrcadlit živé sporty, dvd, hry a filmy z jakékoli aplikace, jako jsou laptopy, TV b*ox, PC, kamery, multimediální vzdělávání, konference, vynikající volba pro domácí kino, live streaming atd.

Před přepínáním prosím spárujte jiné vysílače. Bezplatná celoživotní podpora a to, 18měsíční záruka a doživotní technologická podpora. Dejte nám prosím vědět, co obdržíte 24hodinový zákaznický servis, pokud potřebujete pomoc. Podporuje až 8txs až 1rx hdmi rádiový přenos vám umožňuje současné použití až 8 stanic na 1 přijímači, aniž by se vzájemně rušily.

Upozornění podporuje pouze několik txs 1rx, přepínání jedním tlačítkem a společné používání více obrazovek, ne více RXs až 1TX. Bezdrátový hdmi tento bezdrátový hdmi vysílač a přijímač může bezdrátově streamovat 4k videa v reálném čase na velký displej.
ZnačkaDRYMOKINI #ad
VýrobceDRYMOKINI #ad
Výška0.79
Délka5.51
Šířka3.15
Číslo díluQ3STXEU06
ModelkaQ3STX

8. LXJADAP

#ad

LXJADAP Bezdrátový HDMI vysílač a přijímač, PC na HDTV, bezdrátový HDMI Dongle, projektor, bezdrátový HDMI Extender, 1080P HD rádiový přenos HDMI pro streamování video audio souborů z, laptopu

#ad
LXJADAP #ad - S touto komunikační technologií se můžete snadno pohybovat a udržovat video v chodu. Podporované přijímače: podpora televizorů, Netflix, Amazon Prime Video, projektorů a monitorů s HDMI. Bezdrátový hdmi bezdrátový vysílač a přijímač lxjadap hdmi nabízí bezproblémový a snadný zážitek pro bezdrátové připojení vašeho počítače, obrazovce, co se zobrazuje na vaší velké obrazovce v HD rozlišení až 1080p – včetně videí, webových stránek, notebooku, smartphonu nebo iMac k televizoru, aplikací, projektoru nebo jinému kompatibilnímu displeji vybavenému HDMI.

Během pouhých 5 až 10 sekund bude videoobsah filmy, není nutné wi-fi, žádné bluetooth, žádné aplikace, televizní pořady, nahraná videa vysílána v HD až 1080p na vaší velké obrazovce. Bezdrátový přenos 165 ft/50 m bezdrátový hdmi vysílač a přijímač s efektivním čipem 5g přináší bezproblémové nastavení a přepínání pro vaše přístroje, až 50 m vzdálenost zrcadlení, špičkovou klasifikaci dosahu a síly signálu.

3. 2. Jednoduše připojte hdmi vysílač k zařízení a poté přes bezdrátový hdmi přijímač k televizoru nebo projektoru obrazovky. Přenosná velikostbezdrátový hdmi dongle byl vyvinut, aby se díky svému tenkému, rutinní jednání v kanceláři, kompaktnímu designu bezproblémově začlenil do vašeho života. Tento bezdrátový hdmi vysílač podporuje zrcadlení toho, Carmery, prezentací.
ZnačkaLXJADAP #ad
VýrobceWelltop #ad
Výška2
Délka25
Hmotnost0.18
Šířka1
Číslo díluTHT0208
ModelkaTHT0208
ZárukaZáruka 2 roky

9. QIDUHUQI

#ad

Cast pro iPhone/iPad/Android/iOS/Windows/Mac laptop, PC na TV/Monitor/projektor podporuje Miracast, bezdrátový HDMI dongle streaming, bezdrátový displej přijímač, Airplay, Miracast HDM Dongle, DLNA

#ad
QIDUHUQI #ad - Airplay je lehká a snadno se přenáší. Obnovte smyslové zážitky a sdílejte úžasné momenty. Kvalita obrazu s vysokým rozlišením bezdrátový adaptér na displej, hraní p-lay her, projekční plátno je jasné a jemné a můžete zahájit audiovizuální slavnost se svou rodinou, užívat si nádherného velkého plátna a strávit společně teplý čas.

Malý a skladný miracast dobře skrytý, malá velikost, není potřeba místa, jednoduše se schovává za televizorem. Iroká kompatibilita tento bezdrátový miracast je kompatibilní s většinou systémů ios, iPad, Mac a Windows, MacBook, včetně iPhone, Samsung, huawei, Android, laptopu, PC atd. Projekce obrazovky/dvojí režim stejného monitoru režim projekce obrazovky – můžete chatovat při sledování filmů, přehrávat nádherná videa na velké obrazovce, s širším zorným polem, konferenční videa atd. Režim same-screen – promítejte obsah malé obrazovky na velkou obrazovku a promítejte mobilní hry, jasnějšími obrázky a efektivnějšími schůzkami.

Hladký obraz, stabilní bez blikání bezdrátový displej dongle zabudovaný 2, miracast dongle se signálem frekvenčního pásma 2, 4 ghz wlan modul, 4 G zůstává projekce obrazovky stabilní a hladká. Adaptér miracast použitelný pro sledování videohovorů, domácí zábavu, business / vzdělávání / trénink. P>. Na velkou obrazovku, filmy, provádět další operace na mobilním telefonu. Miracast dongle podporuje režim Miracast / Airplay / DLNA.
ZnačkaQIDUHUQI #ad
VýrobceQIDUHUQI #ad
Výška0.79
Délka7.09
Šířka3.35
Číslo díluTPQDWEXJ03
ModelkaTPQDWEXJ03

10. FIYAPOO

#ad

PC HD Fire Stick TV/Monitor/projektor podporuje Miracast, WiFi Miracast Dongle 4K&5G pro iPhone/iPad/Android/iOS/Windows/Mac laptop, DLNA, FIYAPOO Wireless HDMI Miracast Dongle streaming, Airplay

#ad
FIYAPOO #ad - Vícenásobná kompatibilita: dongle fiyapoo miracast má silnou kompatibilitu s více platformami, windows a mac os, bez ohledu na to, je vhodný pro různé běžné operační systémy, PC atd. Ať už sledujete filmy, rychlost je velmi vysoká a vy můžete zachovat plynulý přenos obrazu a zabránit dopadům způsobeným nestabilitou signálu. Stabilní přenos s dvoupásmovou technologií: využívá pokrokovou technologii miracast 2, podporuje protokol 802.

11ac, 4g + 5 ghz, zlepšuje interferenční signály, hrajete hry nebo přenášíte soubory, zrychluje a vždy zajišťuje rychlý zážitek. Podporuje funkce miracast/airplay/dlna, htc, lg, android, macbook, jaké zařízení používáte, Samsung, iPad, kompatibilní s iOS, vhodný pro iPhone, můžete bez problémů dosáhnout bezdrátového sdílení obrazovky.44k ultra high-definition projekce semenné obrazovky: bezdrátové zařízení fiyapoo miracast dongle podporuje 4k 3840 x 2160 pro jasné obrázky se čtyřnásobně větším počtem pixelů než 1080p; High Dynamic Range HDR může poskytnout jasnější a realističtější obrazy.

Snadné používání: jednoduché a uživatelsky přívětivé provedení, můžete rychle navázat spojení mezi zařízeními pomocí několika jednoduchých nastavení, obrázky, takže odpadají namáhavé kroky kabelového spojení. Přes airplay / dlna / miracast můžete přenášet filmy, hudbu, dokumenty nebo hry ze zařízení Android/iOS-/Mac / Windows na velkoplošné televizory/monitory. Ať už doma, můžete si kdykoli užívat pohodlí bezdrátového sdílení obrazovky a zcela jednoduše sdílet nádherné okamžiky. Přenosný design: dongle fiyapoo miracast má lehký a přenosný design, v kanceláři nebo na cestách, takže se snadno přenáší.
ZnačkaFIYAPOO #ad
VýrobceFIYAPOO #ad
Výška0.71
Délka6.69
Šířka5.31
ModelkaMiracast Dongle