Top 10 Geschenke Mädchen 7 Jahre – Kalistenika a zdatnost

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kleintober

#ad

Kleintober Premium Gummitwist I s návodem I Gummitwist Děti I Hry pro vnitřní i venkovní použití I Gummitwist Dívky & Chlapci I skákací hry pro děti I s osvědčením o skákání I dětské dárky

#ad
Kleintober #ad - Skvělý gumový magnet: hledáte hračky pro děti, co spojuje sport a hry? pak je dětská sada kleintober gummitwist ideální! obsahuje skvělý twister, návod pro skvělé skákací hry a certifikát! Pičková kvalita gumy: hra s malou gumou twist odpovídá nejvyšší kvalitě! velmi elastický díky perfektní směsi polyesteru a latexu je náš gumový pásek smyčkový systém – není nutné vázat uzly! Celkový koncept: kleintober dělá z gumového pásu pro děti koncept.

Ideální dárek: top dárek jak pro dívky, jako dárek k prvnímu školnímu dni do školního kornoutu, tak i pro chlapce. Kromě švihadla je guma twist klasika: ať už jako hry pro venkovní použití, zahradní hry nebo na doma.

Sada obsahuje skákací gumu, návod na obrázek, krásnou dárkovou krabičku, skákací hry pro děti a personalizovaný certifikát!. Perfektní jako velikonoční dárek pro děti, jako dárek k dětským narozeninám nebo jako vánoční dárek pro děti! Gummitwist pro dĚti jako sport: twist je skvělý sportovní přístroj, zlepšuje motoriku a koordinaci.
ZnačkaKleintober #ad
VýrobceKleintober #ad
Výška0.79
Délka6.69
Šířka3.94
Číslo díluKT003.0011
ModelkaKT003.0011
Záruka2 roky záruka výrobce

2. lila liebt dich

#ad

Lila liebt dich® Gummitwist dětská hra 4 m herní klasika pro aktivní přestávky I s gummitwist dívky od 6 let radost I Gummitwist návod & 25 nápadů I skákací guma

#ad
lila liebt dich #ad - Skvělý nápad na dárek: k mikuláši, velikonocům, k adventnímu kalendáři nebo ke školnímu kornoutu – sada gumiček Gummitwist je prostě zábava. Skoč šťastně: hra gummitwist je perfektní zábava s nesčetnými možnostmi skákacích her. Maximální zábava ze hry: s gumou twist mohou děti hrát nespočet skákacích her – skvělý dárek ke dni dětí.
Značkalila liebt dich #ad
Výrobcelila liebt dich #ad
Výška0.79
Délka5.91
Šířka4.33
Číslo díluLLD-GUM-PUR
ModelkaLLD-GUM-PUR
Záruka2 roky

3. Simba

#ad

Od 5 let, Simba 107302096 – gumová skákací guma, 300 cm

#ad
Simba #ad - Pro chlapce a dívky, malé a velké. Pro skákání na čerstvém vzduchu a objevování nových skákacích her se tato 300 cm dlouhá skákací guma výborně hodí. Vhodné pro děti od 5 let. Děti by se měly bavit a podporovat. Simba - zábava ze hry silná slona! jádrem vývoje produktu je nadšení dětí. Pro malé akrobaty je to hračka.
ZnačkaSimba #ad
VýrobceSimba #ad
Výška6.3
Délka1.06
Šířka4.69
Číslo dílu107302096
Modelka107302096
Záruka2 roky záruka

4. GLÜCKSWOLKE

#ad

7, 8, 10 let I gumový twist – dětské hry pro nástup do školního kornoutu I dárky pro dívky a chlapce, 9, GLÜCKSWOLKE Gummitwist + kniha s 25 hrami – vnitřní a venkovní hračka pro děti od 6

#ad
GLÜCKSWOLKE #ad - Vzrušující kombinace skákání přitom zajišťují spoustu rozmanitosti a zábavy. Vč. Perfektní délka lana délka 4 m, příjemné nošení na kůži šířka 1 cm, kvalitní kovová krabička jako dárkové balení – tato dětská hračka má vše, co potřebujete. Dále zde pravidelně zveřejňujeme nové návody na skoky a skákací hry, které vás nadchnou.

Ideální pro chlapce a dívky ve věku 6 let, velikonocům, 8 let, dni dětí, Mikuláši, 7 let, 9 let, 10 let a 11 let. Návodu český jazyk nelze zaručit – kromě skákací gumy od nás dostanete skvělou knihu s více než 25 skokovými předlohami a vtipnými texty. Je to ideální zaměstnání na zahradě doma nebo jako přestávkové hry na školní dvůr. Ať už jako venkovní hra nebo náplň do školního kornoutu, tato hračka vaše dítě zaručeně nadchne.

Už nikdy se nebudete nudit – u gumového pásu skočíte na veselé rýmy přes gumový pásek. Brambory – s pomocí našeho praktického návodu může každý okamžitě začít s přeskakováním gumy. Prémiová kvalita – zatímco jiná gumová lana jsou příliš krátká nebo se zařezávají do kůže, mysleli jsme u naší sady gumových pásků na všechno. Ať už klasika jako peter Alexander nebo moderní nové kreace jako Mr. Zde si můžete prohlédnout všechny skoky z knihy také jako video.
ZnačkaGLÜCKSWOLKE #ad
VýrobceGLÜCKSWOLKE #ad
Výška0.96
Délka5.91
Šířka4.13

5. Kleintober

#ad

KLEINTOBER I Gummitwist pro děti I s návodem na hry I skákací guma I Twister I hračka pro vnitřní a venkovní použití I duhový pás I pro dívky a chlapce I gumový wist I ideální jako dárek

#ad
Kleintober #ad - Gummitwist dĚti jako sport: twist je to opravdový sportovní přístroj: zlepšuje motoriku a koordinaci a urychluje látkovou výměnu. Tak se skákání stane nezapomenutelným zážitkem a obrovskou zábavou pro děti a celou rodinu. Ať už k velikonocům, je gumový pásek kleintober ideálním dárkem pro každého budoucího skákaře, který zaručeně zůstane dlouho v paměti! Nadšení pro všechny: kleintober završuje gumovou gumu s promyšleným konceptem.

Kromě skvělého twisteru obsahuje skvělý návod pro 10 skvělých skákacích her a rýmů. Kromě švihadla a pneumatiky je gumová páska klasikou a patří do každého dětského pokoje. Na rozdíl od většiny běžných výrobků je náš gumový pás smyčkový systém, to znamená, díky tomu perfektně sedí na noze a je mimořádně příjemný.

Mimořádná gumová sada: hledáte skvělou hračku pro děti, co spojuje sport, hru a zábavu? pak je náš kleintober gummi-twist přesně to pravé pro vás. Ideální dárek: kvalitně zabaleno v kvalitním a nápadném barevném kartonu, ať už pro dívky nebo chlapce. Sada obsahuje krásnou dárkovou krabičku z kovu. Tak můžete hrát ihned, bez dlouhého začlenění! obsah balení: individualizovaný dokument k vytisknutí, když se člověk naučí skákací hry. Tak si vaše dítě může gumovou pásku vzít s sebou i na cesty.
ZnačkaKleintober #ad
VýrobceKleintober #ad
Výška0.09
Délka6.69
Šířka3.94
Číslo díluKT003.0001
ModelkaKT003.XXXX
Záruka2 roky záruka výrobce

6. Cikyner

#ad

Skákací hry uvnitř i venku, Cikyner Gummitwist dětská sada, skákací guma 4 m dlouhá 1,5 cm široká guma Twist s návodem polyester-latexový duhový pásek pro děti, dívky a kluky purpurová

#ad
Cikyner #ad - Poskytli jsme pro vás 3 základní hry, pro více her můžete Google gummitwist. A naše materiály jsou všechny v souladu s ce a roHS, s naším gummitwist si vaše děti mohou při hraní hodně užívat. Ve srovnání s šířkou 1 cm se při hraní cítí pohodlněji. S těmito rozkošnými barvami si s nimi budou děti šťastněji hrát, modrá, zelená, oranžová, má více barev v jednom pásku, gumová páska pro vaše děti udělá více radosti.

Pestré gumové pásky: náš gumový pásek je pestrý, žlutá, jako například: červená, fialová. Vysoce kvalitní gumová páska: gumová páska je vyrobena z kvalitního polyesterového latexu a má proto dobrou elasticitu a trvanlivost. Pestré francouzské švihadlo: naše čínské švihadlo má jedinečně vytvořenou barvu, jako například: světle modrá, světle zelená a růžově červená. 4 m dlouhý a 1, 5 cm široký, 5 cm široký: gumový pásek je 4 m dlouhý a 1, tato délka a šířka jsou vhodnější pro děti.

S těmito rozkošnými barvami si s nimi budou děti šťastněji hrát, francouzské skákání přinese vašim dětem více radosti. Ideální jako dárek: gummitwist je dobře zabalený, existuje mnoho možností ke hraní, můžete si je hrát se svými dětmi o výše uvedených svátcích, obsahuje barevné papírové balení, roztomilé pouzdro a dobře vytvořený návod český jazyk nelze zaručit. Je tak ideálním dárkem pro děti k Vánocům a Novému roku.
ZnačkaCikyner #ad
VýrobceCikyner #ad
Výška0.04
Délka157.48
Šířka0.59
Číslo díluGT-3
ModelkaGT-3
Záruka6 měsíců

7. moses

#ad

Pestrý, skákací guma pro děti s třpytivou přízí, moses Gummitwist Rainbow, včetně skákací hry návod 38132, dětská hra pro vnitřní i venkovní použití

#ad
moses #ad - Malý dárek, ať už k nástupu do školy do školního kornoutu, velká zábava, jako dárek k narozeninám nebo jednoduše jako dárek z cesty – hra s gumou se postará o zářivé dětské oči.

Nakladatelství je obrovská zábava pro děti a přesvědčí jako ideální outdoorová hra pro dětské narozeniny nebo na školním dvoře. Všestranné použití ať už sám, na zahradě, ve dvou nebo ve skupině – twister je mnohostranně použitelný a lze jej hrát ve vlastních čtyřech stěnách, na hřišti nebo na ulici. Klasické hry gummitwist rainbow z moses. S návodem láskyplně vytvořený návod s roztomilými motivy jednorožce vysvětluje krok za krokem s barevnými ilustracemi, jak funguje klasická skákací hra. Tajemný vzhled twisterband prošitý třpytivou nití září v barvách duhy a jiskří, jako by byla potažena magickým prachem jednorožců.
Značkamoses #ad
Výrobcemoses. Verlag GmbH #ad
Výška0.07
Délka157.48
Hmotnost0.11
Šířka0.63
Číslo dílu38132
Modelka38132
Zárukabez záruky

8. INPODAK

#ad

Skákací míč od 3 4 5 6 let, skákací míč pro chlapce dívky, zahrada hra uvnitř venku zelená žába, 22 palců Hopper Ball, skákací míče, malé děti, INPODAK Skákací míč pro děti

#ad
INPODAK #ad - Doporučený věk 22palcový vesmírný skákací míč pro děti také známý jako klokaní hangburg, skákací míč, skákací míč, sedací a skákací míč je originální skákací míč a perfektní dárek pro děti od 6 let. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití.

Věk do 3 let by měl být pod přímým dohledem dospělé osoby. Easy inflated 22palcový trychtýřový míč s rukojetí lze nafouknout normální ruční pumpou. Hratelné a schopnosti nafukovací skákací míč pro děti může spalovat energii, podporovat koordinaci, rovnováhu a schopnosti rozvoje jádra. Extra silný skokový míč s rukojetí je silnější než normální, při statickém nabití bezpečně udrží 250 liber. Více zábavy inpodak green dětský skákací míč s roztomilou žábou, díky čemuž je nápadný a dobře viditelný, což je atraktivní pro malé kamarády na hraní.

Pro optimální výkon může být nutné váš nový balanční míč po prvním nafouknutí jednou nebo dvakrát znovu nafouknout, aby se PVC materiál zcela natáhl, je klíčem. Erpadlo je součástí dodávky. Nafukovací skákací míček s rukojetí je vyroben z odolného vinylového materiálu, který je protiskluzový a neobsahuje BPA a těžké kovy.
ZnačkaINPODAK #ad
VýrobceYomee Toys (Shu Yang) Co., Ltd #ad
Číslo díluXB07-22
ModelkaXB07-22

9. Cikyner

#ad

Cikyner Gummitwist Kinder Set,2 Stuck Hüpfgummi 4m lang 1.5cm weit Gummi Twist mit Anleitung Polyester-Latex Regenbogen Band für Kinder Hüpfspiele drinnen und draußen, Mädchen & Jungs

#ad
Cikyner #ad - Exquisites nähen & gute formbarkeit: der gummitwist ist mit exquisitem nähen versehen, er reißt beim Spielen nicht ab. Und unsere materialien sind alle ce- und RoHS-konform, mit unserem gummitwist können Ihre Kinder viel Spaß beim Spielen haben. Bunte gummitwist: unser gummitwist ist bunt, gelb, lila.

Hochwertiger gummitwist: der gummitwist besteht aus hochwertigem polyester-Latex und besitzt daher die Eigenschaft einer guten Elastizität und Haltbarkeit. Und die formbarkeit beträgt 1 bis 2, was bedeutet, 2, dass sie sich um das Doppelte ihrer ursprünglichen Länge verlängern kann. Im vergleich zu 1 cm breiten fühlen sie sich beim Spielen wohler an. Mit diesen entzückenden farben werden kinder glücklicher damit spielen, wie zum Beispiel: rot, blau, orange, grün, es hat mehrere Farben in einem Band, der Gummitwist wird Ihren Kindern mehr Freude bereiten.

Ideal für geschenke: der gummitwist ist gut verpackt, sie können sie mit ihren kindern in den oben genannten feiertagen spielen, eine gut gestaltete Anleitung. 4 m lang und 1, 5 cm breit: der gummitwist ist 4 m lang und 1, 5 cm breit, diese Länge und Breite ist eher für Kinder geeignet. Somit ist es ein ideales Geschenk für Kinder zu Weihnachten und Neujahr. Wir haben 3 grundlegende spiele für sie bereitgestellt, enthält eine farbige Papierverpackung, eine süße Tragetasche, es gibt viele Möglichkeiten zum Spielen, für mehr Spiele können Sie Google gummitwist.
ZnačkaCikyner #ad
VýrobceCikyner #ad
Výška0.79
Délka157.48
Šířka0.79
Číslo díluGT-MC2
ModelkaGT-MC2
Záruka3 months

10. Kleintober

#ad

Kleintober 2dílná sada gumových pásků pro děti I dvě skákací gumičky Twister I hračka pro vnitřní a venkovní použití I duhový pás s návodem na hry I pro dívky a chlapce I

#ad
Kleintober #ad - Gummitwist dĚti jako sport: twist je správný sportovní přístroj: zlepšuje motoriku a koordinaci a urychluje látkovou výměnu. Ale rozhodující je, že je to také obrovská zábava: ať už jako hračka venku, na zahradě nebo doma! Twisten jde vždy a všude! Naše skákací sada KLEINTOBER se hodí i pro dospělé v mladém srdci.

Další zvláštností je také 1 cm plochý, díky tomu perfektně sedí na noze a je mimořádně příjemný. Ať už samostatně nebo až pro 4 skoky. Tak si vaše dítě může gumovou pásku vzít s sebou i na cesty. Klasika je zpět! guma, která nenechá žádné přání otevřené: náš malý gumový pásek ve skvělé barvě duhy splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu! perfektní směs polyesteru a latexu je velmi elastická. Na rozdíl od většiny běžných výrobků jsou naše dvě gumové svěrky smyčkový systém, ne kulatý tvar, to znamená, že již není nutné svázat uzly. Sada obsahuje dvě gumové wisty, které jsou dodávány v krásné dárkové krabičce z kovu.

Tak se skákání stane nezapomenutelným zážitkem a obrovskou zábavou pro děti a celou rodinu. Tak můžete hrát ihned, bez dlouhého začlenění! Obsah balení: individuální dokument k vytištění. Ideální dárek: kvalitně zabalený vždy v kvalitním a nápadném barevném kartonu, jako hra k dětským narozeninám nebo do školního kornoutu: dárek, je gumový pásek klEINTOBER ideálním dárkem pro každého budoucího skákaře, ať už pro dívky nebo chlapce. Výjimečná 2dílná sada gumovky: hledáte skvělou hračku pro děti, co spojuje sport, hru a zábavu? pak je náš kleintober gummi-twist přesně to pravé pro vás.
ZnačkaKleintober #ad
VýrobceKleintober #ad