Top 10 Cold Press Juicer – Odstředivé odšťavňovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AAOBOSI

#ad

Odšťavňovač na zeleninu a ovoce AOBOSI se 2 rychlostními režimy – pomalý odšťavňovač s čisticím kartáčem a 2 šálky – odšťavňovač Cold Press bez BPA s funkcí obrácení – elektrický lis na šťávu,

#ad
AAOBOSI #ad - Odšťavňovač kromě toho disponuje 7stupňovým vylepšeným spirálovým šnekem, který zajišťuje kompletní drcení ovoce a zeleniny. Můžete nás kontaktovat, ② nádoba na šťávu, že budeme rádi, že vám můžeme sloužit a vyřešit to za vás. Odšťavňovač kromě toho používá tichý stejnosměrný motor s nízkými otáčkami a inteligentní čip, aby se prodloužila jeho životnost.

Přesná filtrace matoliny odšťavňovač zeleniny a ovoce aobosi používá mikroporézní filtr pro přesné filtrování, aby se snížil výskyt výskytu výskytu výskytu matolin. Režim "hard" běží při 100 až 110 otáčkách za minutu pro tvrdé plody, jako jsou hrozny, pomeranče, celer, zázvor atd. Současně je odšťavňovač elektricky vybaven kompaktní strukturou a ventilem proti odkapávání, který zabraňuje vytékání šťávy po odšťavňování. Bezpečné a inteligentní všechny odnímatelné části elektrického odšťavňovače jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, který každých 20 minut automaticky kontroluje stav motoru a při přehřátí jej vypne, potravinářských materiálů bez BPA, abyste ochránili vás a vaši rodinu před možným nebezpečím nekvalitních materiálů.

Mezitím máme dvouletou záruku a jeden měsíc bezplatného zkušebního období pro tento elektrický odšťavňovač. Dva rychlostní stupně – odšťavňovač aobosi má 2 flexibilní rychlostní stupně pro odšťavňování různých druhů zeleniny a ovoce. Obdržíte ① odšťavňovač zeleniny a ovoce a každého instalačního příslušenství, věřte, ③ nádoba na matolinu, ④ 1 čisticí kartáč. Režim "soft" běží při 50 až 60 otáčkách za minutu pro měkké plody, jahody, kiwi, jako jsou jablka, mrkev, řepa atd.
ZnačkaAAOBOSI #ad
VýrobceAOBOSI #ad
Výška13
Délka4.8
Šířka12.5
Číslo díluCE-ZM1507-BK
ModelkaZM1507-BK

2. Philips Domestic Appliances

#ad

800 W, aplikace s recepty NutriU, plnicí otvor XL, černý HR1856/70, 2 l, Odšťavňovač Philips Viva Collection – snadné ovládání, QuickClean během 1 minuty

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Vysoký objem: připravte se se spolehlivým odšťavňovacím výkonem 800 W až 2 litry šťávy – sestavení a ovládání jsou hračka. Maximální výtěžek, minimální úsilí: vykouzlete denně zdravou šťávu z čerstvého ovoce a zeleniny – díky kompaktnímu designu zabere tento kuchyňský robot jen málo místa.

Interaktivní odšťavňování: díky průhledné nádobě na dužinu můžete svůj odšťavňovač sledovat při práci a vždy víte, kdy je třeba nádobu vyprázdnit. Vykouzlete zdravé domácí šťávové nápoje a další s naší aplikací NutriU – objevte inspirativní recepty s návodem krok za krokem český jazyk nelze zaručit. Rychlé čištění: Čištění za méně než minutu díky technologii quickclean, odnímatelným dílům vhodným do myčky a funkci předčištění pro oplachování víka a sítka.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška5.12
Délka5.91
Hmotnost8.82
Šířka7.09
Číslo díluHR1856/70
ModelkaHR1856/70

3. Philips Domestic Appliances

#ad

Philips HR1832/01 Viva Collection kompaktní odšťavňovač, černý, 500 W, 1,5 l

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Vytvoří až 1, 5 litru najednou – dost pro celou rodinu. Pokud je filtr ucpaný – přístroj vypněte, vyčistěte přívodní hadici a filtr, vyprázdněte integrovanou nádobu na matolinu a zpracujte menší množství.

Získejte každý den více dobrého s lahodnou čerstvou šťávou. Dný nepořádek, žádný stres, jednoduchá sbírka buničiny. Rychlé čištění pro snadné čištění během pouhé 1 minuty. Transparentní nádoba na dužinu – podívejte se, jak se vaše ovoce a zelenina odšťavňují. Kompaktní odšťavňovač je jednoduchý způsob, jak zvýšit každodenní spotřebu ovoce a zeleniny. Od pikantních pomerančů až po studené okurky – s odšťavňovačem Philips je zcela snadné začlenit do dne celou řadu ovoce a zeleniny.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška12.2
Délka5.91
Hmotnost4.11
Šířka6.69
Číslo díluHR1832/01
ModelkaHR1832/01

4. AAOBOSI

#ad

Vysoký výtěžek šťávy s konvicí na šťávu a čisticím kartáčkem, černý, tichý motor, Aobosi slow juicer s reverzní funkcí, vítěz testu, Odšťavňovač zeleniny a ovoce

#ad
AAOBOSI #ad - Bezpečný a tichý provoz: náš odšťavňovač zeleniny a ovoce je vybaven inteligentními ochrannými čipy, že přísady budou vypeckovány a oloupány, malý otvor pro plnění přísad, takže se automaticky zastaví každých 20 minut provozu. Vychutnejte si při výrobě šťávy jednoduše klidné a bezpečné prostředí a zdravý život.

Co nejrychleji vám nabídneme uspokojivé řešení. Vhodné pro lidi, díky čemuž si šťáva zachovává svou čistou barvu, děti a starší osoby. Motor 150 w – méně než 60 decibelů, který zabraňuje poranění vašich rukou a zajišťuje, abyste získali zdravější šťávu. Náš šnek se otáčí rychlostí 80 ot/min a extrahuje až o 20 % více šťávy a o 30 % více vitamínů a minerálů. Víceúčelové pro ovoce a zeleninu: tento odšťavňovač dokáže během několika minut extrahovat různé druhy ovoce a zeleniny, přirozenou chuť, hodí se obzvláště dobře na zeleninu, kteří zhubnou, vitamíny a živiny.

Má funkci zpětného tepla, aby se zabránilo uvíznutí a pomohlo vám při čištění. Všechny odnímatelné díly jsou vyrobeny z vysoce kvalitních antioxidantů v potravinářské kvalitě a lze je snadno čistit přídavným kartáčem nebo je lze bezpečně mýt v myčce. Během několika sekund můžete vypít šálek šťávy s malým množstvím dužiny a pěny. Dodávaný vychylovací plech na šťávu může také pomoci dále oddělit šťávu a dužinu. Pokud máte problémy s odšťavňovačem, kontaktujte nás nejdříve.
ZnačkaAAOBOSI #ad
VýrobceAobosi #ad
Číslo díluCE-AMR520-BK
ModelkaCE-AMR520-BK

5. Philips Domestic Appliances

#ad

Rychlé čištění, Philips HR1832 / 00 Viva Collection Juicer 500 W, 1,5 l najednou, černá, kompaktní design

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Vykouzlete zdravé domácí šťávové nápoje a další s naší aplikací NutriU – objevte inspirující recepty na míru pro vás s návodem krok za krokem český jazyk nelze zaručit.

Rychlé čištění: Čištění za méně než minutu díky technologii QuickClean a odnímatelným dílům vhodným do myčky. Interaktivní odšťavňování: díky průhledné nádobě na dužinu můžete svůj odšťavňovač sledovat při práci a vždy víte, kdy je třeba nádobu vyprázdnit. Vysoký objem: připravte si se spolehlivým odšťavňovacím výkonem 500 W až 1, 5 litru šťávy – sestavení a ovládání jsou hračka. Maximální výtěžek, minimální úsilí: vykouzlete denně zdravou šťávu z čerstvého ovoce a zeleniny – díky kompaktnímu designu zabere tento kuchyňský robot jen málo místa.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška16.54
Délka9.06
Hmotnost1.76
Šířka9.06
Číslo díluHR1832/00
ModelkaHR1832/00
Záruka2 roky výrobce.

6. Omega

#ad

Silber, Omega CNC80S Kompakter Mehrzweck langsamer Geschwindigkeit Entsafter – horizontal, Kunststoff

#ad
Omega #ad - Internationale produkte haben separate bedingungen, werden aus dem Ausland verkauft und können sich von lokalen Produkten unterscheiden, einschließlich Passform, Alterseinstufungen und Sprache des Produkts, Kennzeichnung oder Anweisungen.

Nur in Nordamerika gültig. Inklusive Serviertablett. Gesunde entsaftung – mit einer niedrigen Geschwindigkeit von 80 U/min führt zu minimalem Wärmeaufbau und Oxidation und fördert gesunde Enzyme. Branchenführend – 15 Jahre Abdeckung für Teile und Leistung. 110/120 volt-modell wurde exklusiv für den Einsatz in Nordamerika entwickelt. 80% so groß wie unsere 8006. Ernährungssystem: extrudieren sie nudeln, verwandeln sie nüsse in Nussbutter, machen Sie Babynahrung und gefrorene Desserts, mahlen Sie Kaffee und Gewürze, zerkleinern Sie Kräuter und Knoblauch und peitschen Sie Sojamilch im Handumdrehen.

Nicht für den gewerblichen Gebrauch geeignet. Die kleinere größe macht diese Presse zum perfekten Entsafter für unterwegs. Kompakt – die cnc80s entsafter verfügt über ein kompaktes design und ist ca. Einfach zu bedienen – genießen sie kontinuierliches entsaften mit automatischem fruchtfleischauswurf. Leiser motor.
ZnačkaOmega #ad
VýrobceOmega Juicer #ad
Výška12.4
Délka6.3
Hmotnost13
Šířka16.4
Číslo díluCNC80S
ModelkaCNC80S

7. AMZCHEF

#ad

AMZCHEF Odšťavňovač s velkou 80mm plnicí šachtou – 150 W odšťavňovač se 2 rychlostními stupni a funkcí zpětného chodu – vítěz testu odšťavňovače pro celé ovoce a zeleninu – barva červená

#ad
AMZCHEF #ad - Pokud máte nějaké problémy s odšťavňovačem, abyste měli bezstarostný nákupní zážitek. Režim obráceného hnětení vám pomůže lépe uvolnit ucpání a příslušenství snadněji odstranit. Maximální šťáva bohatá na živiny – odšťavňovač zeleniny a ovoce dokáže vytlačit až 90 % šťávy bohaté na živiny tím, jak krásné je vypít sklenici výživné šťávy s tímto odšťavňovačem s pomalým odšťavňovačem, že maximalizuje nutriční hodnotu ovoce/zeleniny a snižuje oxidaci.

Proto stojíme za naším odšťavňovačem amzchef tím, kontaktujte nás prosím nejdříve a my Vám co nejrychleji nabídneme nejlepší řešení. Soft mode50 – 60 ot/min": pomeranč, citrus, vodní meloun atd. 2 rychlosti a zpětný režim – s 2 rychlostními režimy a funkcí obrácení můžete u svého amzchef odšťavňovače nastavit měkký/tvrdý režim v závislosti na zelenině a ovoci. Záruka a servis odšťavňovače amzchef – amzchef chce, že vám nabízíme 2letou záruku na motor a 2letou záruku na výměnu běžného příslušenství a záruku zákaznického servisu po prodeji.

Méně než 60 db – pomalý odšťavňovač je lepší než běžný odšťavňovač. 80 mm velká plnicí šachta – odšťavňovač zeleniny a ovoce max má plnicí šachtu o velikosti 80 mm, která pojme veškerou zeleninu a ovoce. Ale náš odšťavňovač amzchef slow juicer má pracovní hluk méně než 60 db, takže můžete ráno a večer odšťavňovat, vaše dítě nebo staré lidi při odpočinku, aniž byste rušili svého partnera, protože je extrémně tiché.
ZnačkaAMZCHEF #ad
VýrobceAMZCHEF #ad
Číslo dílu1
Modelka1

8. kuvings

#ad

Kuvings | Odšťavňovač | EVO820 Signature | Whole Slow Juicer | Zelenina a ovoce | Rychlé a snadné čištění | tichý motor | vč. sady filtrů Smoothie & Sorbet | Matt Gun Metal

#ad
kuvings #ad - Bezpečnost díky systému Flip Gate. Snadné čištění. Nový design s pocitem kůže. Tritan bez BPA pro zdraví. Vylepšená nádoba na šťávu. Plnicí otvor 82 mm. 10 let záruka na motor. Prodloužení pro lis na citrusy.
Značkakuvings #ad
VýrobceNUC Electronics Co.,Ltd #ad
Výška9.41
Délka7.91
Hmotnost7.1
Šířka17.72
Číslo díluEVO830 Signature
ModelkaNS-1226CEC
Záruka2 roky limited warranty.

9. Rigatti

#ad

Kartáč a kniha receptů | snadné čištění | odšťavňovač za studena | elektrický lis na šťávu |, Rigatti | Pomalý odšťavňovač | odšťavňovač pro zeleninu a ovoce | šetří živiny a tiše | s funkcí obrácení

#ad
Rigatti #ad - 100% bez bpa s kvalitním tritanem a ušlechtilou ocelí. To zabraňuje oxidaci a zachovává všechny vitamíny a živiny. Sítko z ušlechtilé oceli a vnitřek lisu na šťávu lze bez problémů umýt v myčce. Mimořádně tichý – motor lisu na ovoce běží velmi klidně a hodí se tak také výborně pro překvapení vašich nejmilejších ráno čerstvou šťávou.

Buněčné stěny zůstávají díky šetrnému procesu odšťavňovače studeného lisu nepoškozené. Ideální kompletní sada – vše, 1 x kelímek na matolinu, 1x čisticí kartáček, co potřebujete k vymačkání čerstvých šťáv pro zdravý životní styl: odšťavňovač, 1 x miska na šťávu, 1x posunovač potravin, eBook s 60 návrhy receptů a nutričními údaji obdržíte po nákupu e-mailem nebo stažením pod příručkami k produktu a dokumenty – brožura.

Vysoká hustota šťávy – sofistikovaná technika a robustní materiály umožňují s naším odšťavňovačem Cold Press Juicer vytlačit tvrdé ovoce a zeleninu, pšeničnou trávu a měkké přísady bez námahy a čistě až do poslední kapky. Snadné čištění – pomocí přiloženého čisticího kartáče lze odšťavňovač během 90 sekund kompletně vyčistit. Návod k použití. Ideální stroj na šťávu jako lis na ovoce a zeleninu pro každý domov. Etří živiny – vychutnejte si čerstvé šťávy s kompletním nutričním profilem.
ZnačkaRigatti #ad
VýrobceRigatti #ad
Číslo díluS-100 Divaro
ModelkaS-100 Divaro

10. Hurom

#ad

HUROM | Slow Juicer | Entsafter Gemüse und Obst | GI-SBE08 | Chef GI | 4 Funktionen in 1 | Frischteigzubereitung | mit Garantie | 500ml | 150 Watt | BPA-Frei | Silber

#ad
Hurom #ad - 4 funktionen in 1: Extraktionsfunktion, Nudelfunktion und Mahlfunktion. Garantien und zertifizierungen: 10 Jahre auf den Motor und 2 Jahre auf die Komponenten. Feiner filter zur vollständigen trennung aller Nährstoffe von den faserigen Bestandteilen von Obst und Gemüse, wodurch eine bessere Konsistenz erreicht wird.

Die kunststoffe bestehen aus tritan, einem sicheren material, das auch für babyflaschen verwendet wird. Vier verschiedene düsen für die Zubereitung einer Vielzahl von Nudeln und Gemüsenudeln. Funktionen: hurom chef gi kann zur zubereitung von obst- und Gemüsesäften, Knetfunktion, zum Mahlen verschiedener Zutaten und zum Kneten von Nudeln verwendet werden. Die schnecke ist aus ultem gefertigt, um maximale Sicherheit für Ihre Gesundheit zu gewährleisten.

Technologie: die vielseitigste horizontale saftpresse. Einstellbare saftkappe, die den auslassdruck des fruchtfleischs steuert und es Ihnen ermöglicht, verschiedene Arten von Zutaten mit mehr Präzision zu entsaften. Hurom hat jedes einzelne material sorgfältig ausgewählt, einem ungiftigen Material, der wenig anfällig für Bakterien ist. Die filter sind aus rostfreiem Stahl gefertigt, das hohem Druck standhält. Support service: Technische Unterstützung durch Hurom. Materialien: bpa-freie komponenten.
ZnačkaHurom #ad
VýrobceHurom #ad
Výška14.57
Délka12.2
Hmotnost11.02
Šířka5.91
Číslo díluGI
ModelkaGI-SBE08